2022-04-05 09:36:16

ФПУ: Сьогодні ми разом, ми згуртовані та працюємо на перемогу

4 квітня 2022 року в Укрінформі відбулась пресконференція на тему: "ДІЯЛЬНІСТЬ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ В УМОВАХ ВІЙНИ".

Вийшла відверта, емоційна та практична розмова щодо того, як профспілки організують працівників на виконання професійних обов’язків на робочих місцях для забезпечення життєдіяльності країни в умовах воєнного стану.

2022-04-04 14:33:52

СПРОЩЕНО МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЕРЖКОШТІВ НА КОМПЕНСАЦІЮ ЗБИТКІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ВІЙНОЮ

 

Верховна Рада України ухвалила зміни щодо державної допомоги суб’єктам господарювання. Прийнято як закон від 1.04.2022 р. «Про внесення змін до пункту 5-2 розділу 9 «Прикінцеві та  перехідні положення» Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» (щодо застосування його положень в період дії правового режиму воєнного стану)» законопроект 7221 .

2022-04-04 09:38:21

ПРОФСПІЛКА ПЕРЕБУДОВУЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

Снятинський районний комітет Профспілки працівників державних установ України постійно вважався одним з  кращих в Івано-Франківській обласній організації.

Адже його впродовж   двох десятиліть очолювала авторитетна, активна, творча і дуже відповідальна людина Стефанія Северин, яка спочила в Бозі в листопаді 2021 року. Вона залишила своїм спілчанам, а це 565 членів Профспілки в сімох первинних організаціях, вагомий профспілковий доробок. Це найбільша  територіальна організація у складі  обласної галузевої Профспілки, яка сильна не тільки чисельністю, але й своєю діяльністю і завжди була прикладом для районних та міських організацій. Не даремно ж впродовж багатьох скликань поспіль Стефанію Миколаївну обирали ще й головою Ревізійної комісії обласної організації Профспілки.

2022-03-31 10:45:56

Тези виступу Голови ФПУ Григорія Осового на засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок

Дорогі брати і сестри!

Насамперед, бажаю вам і трудящим ваших країн миру. Тільки мир може забезпечити свободу і вільний розвиток людини, право на гідну працю і гідне життя.

В Україні ось уже 34 дні триває вбивча, смертоносна війна, цинічно розв’язана Російською Федерацією, що забрала життя тисяч моїх співвітчизників. Мільйони людей залишилися без житла, понад 10 млн стали переселенцями на своїй землі, а частина з них знайшли притулок як біженці в країнах Європи, рятуючись від терору, який російські окупанти принесли із собою. Ми щиро вдячні за підтримку цих людей.

2022-03-30 12:38:48

УРЯД ПРИЙНЯВ ПОРЯДОК ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ ТА ЗНИЩЕНЕ НЕРУХОМЕ МАЙНО ЧЕРЕЗ ДОДАТОК «ДІЯ»

 

Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації» від 26 березня 2022 р. № 380, якою затверджений  Порядок подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно  внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації (далі – Порядок).

2022-03-29 10:18:47

ПОДІЛИТИСЬ СВІТЛОМ СВОГО СЕРЦЯ

Ми не планували стати волонтерами Одного дня мене просто попросили про допомогу в Благодійному фонді «Карітас –Івано-Франківськ», - розповідає голова обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Ганна Чорній. А другого дня, зрозумівши, як багато потрібно рук, приймаючи щодень сотнями вимушено переміщених осіб, які приїздять на Прикарпаття  з перших днів війни ( їх зараз понад 100 тисяч) я попросила прийти свою колегу, бухгалтера нашої організації Світлану Бончук. Вона погодилася. А далі долучилися й інші профспілчани. І ось так ми волонтерами вже 35 днів.

2022-03-28 10:59:10

ПРОФСПІЛКА АПК АКТИВНО ДОПОМАГАЄ ФРОНТОВІ І ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Більше 200 тис.грн. безповоротної фінансової допомоги  перерахували первинні профспілкові організації Івано-Франківської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу  на потреби Збройних Сил України та місцевої Територальної оборони. Окрім того, профспілчани роблять чимало інших корисних справ. Так, Івано-Франківські - коледж Львівського Національного аграрного університету та будівельний ліцей прийняли в себе майже 400 вимушених переселенців з областей, де тривають активні воєнні дії. Маючи власну пекарню, аграрний коледж забезпечує  хлібобулочними виробами благодійну їдальню Карітасу. Снятинський аграрний коледж за профспілчанські кошти закупив бензопили, генератори для потреб місцевої Тероборони, первинка Дністровського БУВР  - тканини для плетіння маскувальних сіток. 

2022-03-23 15:10:54

ОСВІТЯНСЬКИЙ ВНЕСОК В ПЕРЕМОГУ

Практично кожна членська організація обласної організації профспілки працівників освіти та науки України відгукнулася на прохання Ради профспілок Івано-Франківської області підтримати Збройні Сили України , Територіальну оборону та волонтерські організації. Зібрані суми були різні – від 10 тис.грн. від маленької первинки, до 200 тис. грн. - від районної профспілкової організації.  Окрім того, кожен голова профспілкової організації переказав на потреби армії та Тероборони  посадовий оклад, або мінімальну зарплату.

2022-03-23 10:18:46

РАЗОМ МИ НЕПЕРЕМОЖНІ

Активно відгукнулася на звернення Ради профспілок Івано-Франківської області допомогти коштами Збройним Силам України  та біженцям обласна профспілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості. Профспілчани переказали свій одноденний заробіток на підтримку З СУ, також додаткові кошти виділено було з профспілкового бюджету. Разом 741 тис.грн. Окрім того в соціальних закладах, які входять до сфери підпорядкування галузі в області розміщено 845 переселенців. Вони харчуються коштом підприємств енергетики, та з ними працюють волонтери, в т.ч. працівники галузі.

 

2022-03-23 09:52:29

Профспілки області допомагають фронтові та переселенцям

157 тис.грн. переказали профспілкові організації та обком профспілки працівників державних установ Івано-Франківської області на підтримку Збройних Сил України, Територіальної оборони, а також Благодійних фондів  - «Повернись живим» та «Карітас - Івано-Франкіськ». Це посильний внесок профспілчан , щоб наближувати нашу перемогу на фронті, а також вирішувати проблемні питання, які виникли в області, яка надала притулок майже 90-о тисячам внутрішньо переміщених осіб.