2016-01-25 09:11:39

Пенсійні консультації – через інтернет

Пенсіонери Калущини відтепер отримують консультації дистанційно - за допомогою скайп-зв'язку. Ця послуга з’явилась, коли в ряді місцевих бібліотек відкрились соціальні фронт-офіси. Наразі люди похилого віку смт. Войнилів, сіл Голинь та Новиця можуть скористатися нею.

2016-01-25 09:04:28

Якість при меншій кількості. Керівництва

Пенсійний фонд з 2016 року оптимізує свою роботу. Кількість управлінь Пенсійного фонду в районах та містах Івано-Франківщини зменшиться із 17 до 12. Про це повідомив в. о. начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Валерій Семанишин.

– Оптимізація органів Фонду аж ніяк на погіршить якість обслуговування пенсіонерів, застрахованих осіб і страхувальників, – запевнив Валерій Степанович. – Реорганізація дасть змогу ефективно та економно витрачати матеріальні та фінансові ресурси, оптимізувати зусилля працівників Фонду.

2016-01-20 12:01:32

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ПРОФАКТИВУ! ЗМІНЕНО ТЕЛЕФОННІ НОМЕРИ!

З 20 січня 2016 року змінено телефонні номери  кількох  структурних підрозділів Ради профспілок Івано-Франківської області. Відтепер контактувати з ними можна, зателефонувавши за такими номерами:

 53-00-52 - Бусель Л.В. -обласна рада профспілки працівників харчової та переробної промисловості;

 53-04-77 - редакція газети "Єдність" та головний технічний інспектор праці Ради профспілок області;

; 53-22-79 - Шпирун Н.М. - завідувачка фінансовим відділенням РПО;

 53-24-11 - Гончарук С.В. -головний бухгалтер обласної організації профспілки працівників нафтової та газової промисловості.

2016-01-18 10:08:51

ПСЕВДОРЕФОРМА ЗНИЩУЄ ПРОФТЕХОСВІТУ

Ми зачекалися системних реформ. Але, на жаль, зміни, які впроваджуються, подекуди додають проблем, а не вирішують їх. Так, скажімо, Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» передбачає передачу професійно-технічних училищ, коледжів, технікумів  у підпорядкування органам місцевого самоврядування, а відтак і фінансування цих закладів  в містах обласного значення має здійснюватися з місцевого бюджету. Причому кошти, які раніше з державного бюджету використовувались на діяльність професійної освіти в частині підготовки робітничих кадрів, місцевим бюджетам не передані.

2016-01-13 10:04:04

ПРОТЕСТНІ НАСТРОЇ ЗРОСТАЮТЬ. ПРОФСПІЛКИ ВИЗНАЧАЮТЬСЯ З ДАТОЮ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТРАЙКУ

Як ми вже повідомляли, зокрема, у грудневому номері газети «Єдність», профспілки готуються до національного страйку.  Цьому передував ультиматум владі, висловлений учасниками Всеукраїнських зборів голів первинних профорганізацій та прийнята Резолюція з низкою вимог до Президента, Верховної Ради та Уряду України. Влада відмовляється від спілкування з профспілками, а тим часом триває агресивний наступ на права і соціальні гарантії працюючих людей, як і наступ на самі профспілки; антисоціальна політика жорсткої економії Уряду призвела до катастрофічного падіння вартості праці та зубожіння  населення. Тому, знаючи велике суспільне невдоволення, не бачачи покращення соціальних параметрів в бюджеті 2016 року, профспілки змушені шукати більш радикальних форм впливу на владу, аж до організації національного страйку.

2016-01-11 13:00:41

ПРОФСПІЛКИ ВТРАЧАЮТЬ МАЙНО

Триває процес відчуження профспілкового майна на користь держави. В провадженні судів різних інстанцій знаходиться 260 судових справ, у яких ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» виступає в якості позивача, відповідача або третьої особи.Основну кількість справ (180) становлять справи за позовами органів прокуратури, предметом яких є визнання за державою  Україна права власності на майно, яке було передане Товариству у процесі створення в якості наповнення статутного фонду Федерацією незалежних профспілок України, правонаступником якої є Федерація профспілок України.

2016-01-11 09:54:51

У 2016 році обмежили пенсії держслужбовцям

Із 1 січня 2016 р.  вступи  у дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911-VII, який передбачає тимчасово, на період із 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року, такі обмеження:

2015-12-30 15:19:22

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

Прийміть сердечні вітання з нагоди Нового 2016 року та Різдва Христового!

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров”я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Хай Вас Бог благословить

В Новім році хай щастить!

З повагою,Голова Ради профспілок

Івано-Франківської області                      Ігор Басюк

 

2015-12-30 12:22:27

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ЧЕКАЮТЬ ЗМІН. АБИ НА КРАЩЕ

1 травня 2016 року в Україні почнеться реформа державної служби, яка торкнеться долі майже 300 тисяч українців-держслужбовців.Вже зараз обласний комітет профспілки держслужбовців обговорює нові можливі виклики та аналізує зміни. Отож, під завісу старого року було зорганізовано ряд зустрічей з профактивом. Серед них – II Пленум обласного комітету профспілки, де було обговорено «Про завдання первинних профорганізацій області щодо виконання рішень VII з’їзду галузевої профспілки», а також семінари з питань поточного соціально-економічного буття країни та очікуваного скорочення держслужбовців, яке найбільше страшить людей. Як бачать ситуацію профспілчани? Нотатки з зали Пленуму.

2015-12-30 11:58:09

Президент України дав відповідь на профспілкову електронну петицію

«Ураховуючи важливість забезпечення одержання особами, застрахованими у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, та їх дітьми профілактичних соціальних послуг, Прем’єр-міністру України А.П.Яценюку запропоновано вжити заходів для всебічного та ґрунтовного опрацювання центральними органами виконавчої влади питання щодо визначення ефективних механізмів державної підтримки надання відповідних послуг і за підсумками проведеної роботи ухвалити необхідні рішення». Про це говориться у відповіді Президента України Петра Порошенка на профспілкову електронну петицію «Відновити оплату санаторно-курортних путівок для працюючих за рахунок коштів соціального страхування».
Нагадаємо, що Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням задовольнити вимоги цієї електронної петиції, яка станом на 22 грудня 2015 року зібрала 25 246 підписів громадян України.