2014-11-14 10:44:29

21 листопада в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи, 22 січня – День Соборності – укази Президента

Президент підписав укази про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи, 22 січня – Дня Соборності України.
"Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені як Президенту України залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині й навіки будуть відзначати 21 листопада", - сказав Глава держави. За словами Петра Порошенка, 22 січня, як і раніше, країна святкуватиме День Соборності України. "День єдності України, день Злуки", - сказав Президент.

2014-11-13 15:30:49

Долучаємося до перемоги

Прикарпатські  нафтовики і газовики продовжують допомагати бити ворога!

Деякими засобами масової інформації поширюється думка, що українці стомилися допомагати армії (info Resist, Послезавтра і т.п.).Якась доля істини в цьому є, бо підтверджується заявами волонтерських організацій про значний спад активності  по забезпеченню воїнів  в зоні АТО. Так, координатор  громадської ініціативи «Допоможи армії України» Юрій Дмитришин (Dentshe Welle) впевнений, що градус активності громадян збиває влада своїми заявами про повне забезпечення потреб армії.

2014-11-13 15:20:39

Не заржавіли шаблі буровецькі

Загальновідомо, що військова перемога здобувається в бою, на передовій. А кується вона в тилу. Зараз важливий кожен кілограм пшениці і картоплі, кожна виточена на верстаті деталь, кожен патрон. Що вже говорити про нафту? Хто має нафту – той і пан. Без неї і танки, і літаки, і БТР-и просто металобрухт. І сьогодні, коли Україна переживає військовий конфлікт з агресором – сусідньою Росією, нам, як ніколи раніше, потрібні величезні обсяги чорного золота – нафти.

2014-11-13 15:14:54

Медики вимагають зупинити інфекційний геноцид нації

«Збережемо санітарну службу – збережемо здоров’я нації!» «Здоров’я людей передають у руки ветеринарів!», «Зупинить інфекційний геноцид нації!», «SOS СЕС!». З такими закликами прийшли 12 листопада до стін Кабінету міністрів України представники профспілкових організацій, трудових колективів столичної Санітарно-епідеміологічної служби. Вони висунули Уряду вимоги щодо зупинення фактичного знищення Державної санітарно-епідеміологічної служби країни.

2014-11-07 10:33:01

Будинок профспілок: як відбувається відродження символу Революції гідності

Виїзне засідання Наглядової ради Благодійного фонду «Відродження Будинку профспілок» відбулось 4 листопада безпосередньо у самому будинку, обриси якого так добре знайомі у зв’язку з буремними подіями на Майдані не тільки в України, але і в світі.

2014-11-07 10:28:46

Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся до лідерів політичних партій

Голова Спільного представницького органу об’єднань профспілок, Голова ФПУ Г.В.Осовий звернувся листом до лідерів політичних сил, які отримали найбільшу підтримку українського народу на позачергових парламентських виборах 26 жовтня ц.р. і братимуть участь у формуванні парламентської коаліції.
У зверненні зокрема зазначається:

2014-11-07 10:21:08

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Правам людини праці – ефективний захист

В умовах тотального наступу на конституційні, соціальні та трудові права працівників роль профспілок набуває особливого значення. Тому й зрозуміло: перед ФПУ та її членськими організаціями зараз стоять відповідальні завдання, від реалізації яких багато у чому залежить рівень ефективності соціально-економічного захисту людини праці. Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, яке відбулось 6 листопада.

2014-11-04 11:52:33

Вибори відбулися – що отримають люди?

Зміна влади, зовнішня збройна інтервенція на Сході та в Криму, і економічний спад по всій Україні, пов’язані з цим додаткові видатки бюджету були використані Урядом для тотального згортання соціальних програм, урізання соціальних гарантій, підвищення податків для пересічних громадян.

2014-11-03 10:22:51

Прикарпаття відвідала делегація профспілок працівників освіти Румунії

На запрошення обласної профспілки працівників освіти Прикарпаття відвідали їхні колеги з Румунії. Від час робочої зустрічі представники сторін обговорили найважливіші проблеми освітньої галузі, наголосили на потребі підвищення рівня соціального забезпечення у цій сфері. Як зазначили гості з Румунії, українські освітяни подекуди працюють в більш сприятливих умовах, оскільки працівник освіти сусідньої країни не має жодних пільг чи преференцій від держави. Також, на відміну від нашої держави, в Румунії пенсійний вік працівників галузі складає 65 років.

2014-10-31 13:07:39

Шановні працівники соціальної сфери!

Рада профспілок області  щиро здоровить  вас з професійним святом!

Розуміємо, яка велика відповідальність покладена  сьогодні на вас – у час великих випробувань нашої держави й народу піклуватися про найбільш слабких і вразливих: ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, дітей-сиріт, безробітних, підтримувати малозабезпечені та багатодітні сім'ї. А це не лише професійний обов’язок, це й прояв людяності, гуманності, співпереживання за тих, які поруч, які у важких життєвих обставинах. Маємо нині спільними зусиллями творити  простір поваги до людини, і сама людина має стати  в центр  державної соціальної політики.

Нехай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, творять суспільство, в якому комфортно жити усім. Ми солідарні з вами у такій праці.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, оптимізму, домашнього затишку і тепла, сповнення мрій; а ще - миру в серці і мирного неба над головою.

Голова Ради

профспілок області                                Ігор Басюк