2015-07-14 10:06:13

У Яценюка "цікавляться" профспілками

2015-07-13 11:19:52

Григорій Осовий: "Профспілки вимагають проведення реальної реформи зарплати, підвищення платоспроможності працюючої людини".

На 43 млн. населення сьогодні працюють лише 8 млн. працівників. При тому, що у нас 12,5 млн. пенсіонерів, а тих, хто зайнятий економічною діяльністю і платить єдиний соціальний внесок, менше. Такого співвідношення не має жодна країна світу.

В Україні має бути загальнодержавна програма створення робочих місць та забезпечення підвищення ефективності зайнятості населення. На цьому наголосив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ, член Української сторони Платформи громадянського суспільства (УС ПГС) Григорій Осовий під час прес-конференції на тему: «Рік Угоди про асоціацію: погляд Громадської платформи Україна - ЄС», яка відбулась 10 липня в Інформаційної агенції «Укрінформ»

2015-07-10 10:38:21

63,6% податків до державної скарбниці оплачують звичайні українці

В одному з останніх опублікованих досліджень Центр соціально-економічних досліджень «CASE Україна» підрахував вартість податків для звичайного громадянина України. Нагадаємо, що податки, які ми сплачуємо, вже закладені в ціну товарів (ПВД, акциз, імпортне мито) або стягуються роботодавцем без додаткових клопотів для самого платника. Отже, на прикладі 2014 року загальна картина наступна:

2015-07-09 15:29:19

Обговорено проблемні питання роботи підприємств нафтохімічної галузі Прикарпаття (ФОТО)

За ініціативи Івано-Франківської обласної організації профспілок працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України в облдержадміністрації відбулися консультації щодо розроблення заходів по запобіганню масового вивільнення працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості та різкого зростання безробіття.
Захід пройшов під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка в рамках тристоронньої соціально-економічної ради області. До обговореннях проблемних питань хімічної та нафтохімічної галузей промисловості долучилися представники профільних департаментів облдержадміністрації, керівники підприємств та профспілкових організацій.

2015-07-08 09:26:44

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Сергій Українець: «Угода про асоціацію між Україною та ЄС – це великий шанс, але і велика відповідальність»

Для ефективної і результативної роботи над реалізацією Угоди вкрай потрібно розвивати ефективний соціальний діалог. Про це заявив заступник Голови ФПУ Сергій Українець під час дискусії у форматі круглого столу на тему «Можливості та виклики Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», що відкрилась 7 липня у Київському будинку вчителя.

2015-07-08 09:22:21

ДО УВАГИ: ОГОЛОШЕННЯ

ПрАТ «Івано-Франківськтурист» повідомляє про проведення повторного відкритого конкурсу з реалізації частини об’єктів нерухомого майна ЛОК «Гірський» (Івано-Франківська обл. м. Яремче, с. Яблуниця, кут Діл, буд.113) корпуси під номерами 1,2,3 і 4 , котельні, пральні (літ. Г), бару (літ. Д), очисні споруди, хлораторна, водопровід (включаючи їх приналежності, складові частини, та ін.. відповідно до приписів законодавства України).

Початкова ціна продажу: 1 619 268,80 грн. з урахуванням ПДВ.

Конкурсна гарантія складає 10% від початкової ціни продажу майна 161926,88 грн.

Реєстраційний збір в розмірі 2000,00 грн.

Заявки на участь в конкурсі приймаються за адресою: вул.. Гетьмана Мазепи, 140-А, м.Івано-Франківськ, у робочі  дні  з 9.00 до 17.00, до 31.07.2015 включно.

Конкурс відбудеться 04.08.2015 о 10.00 за адресою: вул.. Гетьмана Мазепи, 140-А, м.Івано-Франківськ, 76025.

За більш детальною інформацією щодо умов конкурсу, участі в конкурсі та ознайомлення з об’єктом звертайтесь за адресою знаходження конкурсної комісії в м.Івано-Франківську, вул.. Гетьмана Мазепи, 140-А, тел..: (03422) 2-57-10, 2-31-19 у робочі дні з 9.00 до 17.00 год.

 Голова правління

 ПрАТ «Івано-Франківськтурист»:                                           Іван Парипа

2015-07-06 11:14:48

«Ми поділяємо Вашу стурбованість…»

Голові ради професійних спілок Івано-Франківської області І.Басюку надійшов Лист – відповідь від голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у ВР Л.Денисової, в якому зазначено наступне. « Розглянуто Ваше звернення з пропозицією підтримати законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання соціальних послуг), поданий народним депутатом України М.Лавриком.Повідомляємо, що члени Комітету поділяють Вашу стурбованість стосовно відсутності профілактики захворювань серед працюючих та членів сімей, яку має забезпечити санаторно-курортне лікування.

2015-07-06 10:58:48

Члени профспілок вимагають від влади виконання соціальних обіцянок

Багатотисячний мітинг профспілкових активістів майже з усіх регіонів України, які представляють провідні галузі економіки, зібрався сьогодні, 2 липня, під стінами українського Парламенту на підтримку соціальних законопроектів, ініційованих профспілками.

Відкрив його Голова Федерації профспілок України, керівник Спільного представницького органу профспілок Григорій Осовий.
- Ми виступаємо від 8,5 млн. трудівників, ветеранів праці, студентської молоді. Що нас сюди привело? – запитав він, - Після повалення корупційного режиму немає позитивних зрушень для людей, які сьогодні втрачають робочі місця, заморожені зарплата і пенсії, а ціни шалено стрибають уверх. Влада на це не реагує. Тому, використовуючи свій потенціал, законодавчі гарантії, профспілки встали на шлях боротьби.

2015-07-03 14:32:05

Григорій Осовий: профспілки мають тиснути на владу з метою ухвалення соціального пакету законів

Відбувся 3-й раунд консультацій і переговорів СПО об’єднань профспілок з керівниками депутатських фракцій Парламенту за участю Голови ВР України Володимира Гройсмана та представників Уряду. Як відомо, за результатом попередніх зустрічей профспілкам вдалося домогтися, щоб соціальні законопроекти, а їх 5, які були ініційовані профспілками і подані суб’єктами законодавчої ініціативи до ВР, були включені до порядку денного поточної сесії ВР і розглянуті.

2015-07-03 13:06:28

НАЙПЕРШЕ - БЕЗПЕКА ПРАЦІ

2 липня ц.р. в  м.Івано-Франківську відбулося виїзне засідання президії Центрального комітету профспілки працівників нафтової і газової промисловості України. Головне питання порядку денного стосувалося стану охорони праці та виробничої безпеки на підприємствах галузі, котрі знаходяться в Івано-Франківській області. На засідання президії були запрошені відповідальні за стан технічної безпеки і охорони праці фахівці ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртрансгаз», Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».