2016-01-11 13:00:41

ПРОФСПІЛКИ ВТРАЧАЮТЬ МАЙНО

Триває процес відчуження профспілкового майна на користь держави. В провадженні судів різних інстанцій знаходиться 260 судових справ, у яких ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» виступає в якості позивача, відповідача або третьої особи.Основну кількість справ (180) становлять справи за позовами органів прокуратури, предметом яких є визнання за державою  Україна права власності на майно, яке було передане Товариству у процесі створення в якості наповнення статутного фонду Федерацією незалежних профспілок України, правонаступником якої є Федерація профспілок України.

2016-01-11 09:54:51

У 2016 році обмежили пенсії держслужбовцям

Із 1 січня 2016 р.  вступи  у дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911-VII, який передбачає тимчасово, на період із 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року, такі обмеження:

2015-12-30 15:19:22

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

Прийміть сердечні вітання з нагоди Нового 2016 року та Різдва Христового!

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров”я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Хай Вас Бог благословить

В Новім році хай щастить!

З повагою,Голова Ради профспілок

Івано-Франківської області                      Ігор Басюк

 

2015-12-30 12:22:27

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ЧЕКАЮТЬ ЗМІН. АБИ НА КРАЩЕ

1 травня 2016 року в Україні почнеться реформа державної служби, яка торкнеться долі майже 300 тисяч українців-держслужбовців.Вже зараз обласний комітет профспілки держслужбовців обговорює нові можливі виклики та аналізує зміни. Отож, під завісу старого року було зорганізовано ряд зустрічей з профактивом. Серед них – II Пленум обласного комітету профспілки, де було обговорено «Про завдання первинних профорганізацій області щодо виконання рішень VII з’їзду галузевої профспілки», а також семінари з питань поточного соціально-економічного буття країни та очікуваного скорочення держслужбовців, яке найбільше страшить людей. Як бачать ситуацію профспілчани? Нотатки з зали Пленуму.

2015-12-30 11:58:09

Президент України дав відповідь на профспілкову електронну петицію

«Ураховуючи важливість забезпечення одержання особами, застрахованими у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, та їх дітьми профілактичних соціальних послуг, Прем’єр-міністру України А.П.Яценюку запропоновано вжити заходів для всебічного та ґрунтовного опрацювання центральними органами виконавчої влади питання щодо визначення ефективних механізмів державної підтримки надання відповідних послуг і за підсумками проведеної роботи ухвалити необхідні рішення». Про це говориться у відповіді Президента України Петра Порошенка на профспілкову електронну петицію «Відновити оплату санаторно-курортних путівок для працюючих за рахунок коштів соціального страхування».
Нагадаємо, що Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням задовольнити вимоги цієї електронної петиції, яка станом на 22 грудня 2015 року зібрала 25 246 підписів громадян України.

2015-12-28 14:15:54

МИ СТАЛИ КРАЇНОЮ СУБСИДІЙ

Для більшості з нас слово “реформи” асоціюється скоріше з передвиборними обіцянками численних кандидатів та партій, а не з реальними діями влади на розвиток суспільства.Найвідчутніші – соціальні негаразди. Діяльність держави у соціальній сфері проходить майже виключно у формі соціального захисту; тим часом сама «соціалка» - відірвана від інших складових соціально-економічної політики, і це закономірно призводить до руйнування як економіки, так і самої соціальної сфери. Нам обіцяні –зміни.

2015-12-25 11:59:25

БИТВА ЗА "ПРЕСМАШ".Події тижня

23 грудня, у конференц-залі готелю "Станіславів" відбулась прес-конференція керівництва заводу "Пресмаш" щодо ймовірного рейдерського захоплення заводу "Пресмаш" громадянином РФ Павлом Лебедєвим, екс-міністром оборони України.Голова правління ВАТ «Пресмаш» Богдан Пукіш розповів про те, що будучи прибутковим підприємством, з 2007 року завод потрапив під інтерес групи «Інтеркаргрупп» і КУА «Парангон», які контролював у минулому нардеп від “Партії Регіонів” , передала  Фіртка.

2015-12-25 11:02:26

Проведено зустріч з ветеранами - членами профспілки

18  грудня 2015 року і обкомі профспілки проведено круглий стіл з ветеранами державної служби – членами профспілки на тему «Державна служба і сьогодення». Вже кілька років у первинній профорганізації апарату обкому профспілки діє профгрупа ветеранів державної служби, яку очолює Ніна Комар. У цьому році були проведені звітно-виборні збори у первинній профорганізації, де вона обрана членом профспілкового комітету.

2015-12-25 10:51:27

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Час вимагає активних і рішучих дій профспілок

Роль профспілок у захисту законних прав працівників в умовах загострення соціально-економічних проблем, яке сьогодні досягло катастрофічних темпів, невпинно зростає. Тому всі профспілкові організації та об’єднання мають відповідати викликам часу та шукати нові форми і методи, що дозволяють підвищити ефективність їх діяльності. Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 24 грудня у Києві. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2015-12-25 10:24:31

Держслужбовці в очікуванні змін. Аби - на краще

23 грудня 2015 року проводився ІІ пленум обласного комітету профспілки працівників держустанов. В його роботі брали участь члени обкому профспілки, ревізійної та мандатної комісій обласної організації профспілки, голови районних, міських комітетів  профспілки, голови  первинних профорганізацій обласного центру, керівники держустанов, які не є членами обкому профспілки. Вела пленум Ніна  Гушпіт -голова обласного комітету профспілки.