2014-09-22 16:11:53

Відбулось розширене засідання президії Центральної ради профспілки працівників нафтової і газової промисловості України

18 вересня 2014 року відбулось розширене засідання президії Центральної ради профспілки працівників нафтової і газової промисловості України.Визначним стало підбиття підсумків виконання Галузевої угоди та колективних договорів за перше півріччя 2014 року. Розширене засідання президії з представниками соціальних партнерів пройшло за участю Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Васильовича Продана та Голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрія Володимировича Коболєва.

2014-09-22 15:54:25

У грудні стартує Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2015»

Відповідно до наказу МОН від 18.09.2014 № 1053 створено центральний оргкомітет Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».

2014-09-22 15:43:59

Профільним комітетом ВРУ підтримано позицію Профспілки щодо антисоціального законопроекту

У зв’язку зі зверненням ЦК Профспілки до Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України щодо неприпустимості прийняття законопроекту «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» у запропонованій Мінфіном редакції, це питання обговорювалося у Комітеті за участю представників Профспілки та Міністерства освіти і науки України.

2014-09-22 12:42:31

"Багряно-жовта футбольна осінь на Прикарпатті"

Медицина і спорт - нероздільні. Медичні працівники Івано-Франківщини пропагують здоровий спосіб життя своєю активною участю в спортивно-масових заходах різного рівня, зокрема проведення щорічних обласних галузевих спартакіад з 13-ти видів спорту.

2014-09-22 11:55:32

Затверджено порядок виплати допомоги мобілізованим військовим

Кабмін затвердив порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення мобілізованим військовослужбовцям, йдеться в постанові уряду №460 від 17 вересня.Виплата допомоги буде здійснюватися Міноборони та іншими військовими формуваннями та правоохоронними.

2014-09-22 11:51:56

Кабмін затвердив порядок виплати допомоги демобілізованим військовослужбовцям

Кабінет міністрів України затвердив порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі звільнення військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом у зв'язку з мобілізацією. Про це йдеться у постанові уряду № 460 від 17 вересня 2014 р.

2014-09-22 09:40:02

ПЛЕНУМ ЦК. Культура по залишковому принципу. Що можуть зробити профспілки?

В атмосфері конструктивності, зацікавленості і намагання вирішити актуальні та гостри проблеми розвитку культури і соціально-економічного захисту її працівників відбувся 18 вересня Пленум ЦК Профспілки працівників культури України.
З доповіддю «Про роботу Профспілки працівників культури України за період з квітня 2013 р. по вересень 2014 року в умовах сучасної політично-економічної cитуації в країні» виступила голова ЦК Профспілки Людмила Перелигіна.Зокрема Людмила Перелигіна акцентувала на тому, що, не зважаючи на складну ситуацію в Україні, Центральному Комітету Профспілки, завдяки допомозі обласних організацій Профспілки, соціальних партнерів вдалося відновити і налагодити роботу апарату Центрального комітету. Зараз робота ведеться у звичному режимі. Тільки за останні декілька місяців ЦК Профспілки скерував на адресу Президента України, Глави Уряду, Верховної Ради України, в органи державної влади та місцевого самоврядування, господарські органи більше 250-ти звернень, пов'язаних з прийняттям владними структурами, в порушення діючого законодавства, низки антисоціальних рішень.

2014-09-17 15:22:06

Яким буде БЮДЖЕТ-2015? Профспілки вимагають зустрічі з Турчиновим

СПО об’єднань профспілок категорично заперечує проти прийняття антисоціальних норм головного кошторису країни, відсутності в ньому перспективних соціальних маяків.
Зазначена позиція аргументована в спільному зверненні Голови СПО об’єднань профспілок, Голови ФПУ Г.В. Осового та представників СПО об’єднань профспілок до Голови Верховної Ради України О.В. Турчинова.

2014-09-17 15:03:42

Медсестра з Івано-Франківська стала дипломанткою Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

11-13 вересня в м. Черкаси відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер „Ескулап-професіонал”. Івано-Франківську область на конкурсі представляла медична сестра Центральної міської клінічної лікарні Тамара Лутчин, яка стала дипломаткою конкурсу. „Ця медсестра була найкращою серед усіх медичних сестер закладів охорони здоров’я міста, саме тому ми допомогли їй підготуватися до участі в конкурсі. Особливої подяки в цій роботі заслуговують головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк, хірург Сергій Гафійчук та голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак”, – наголошує заступник головного лікаря з медсестринства Центральної міської клінічної лікарні Галина Варивода.

2014-09-17 12:44:37

Два прохання профспілок до ПУТІНА

Профспілкові організації працівників атомної енергетики і промисловості України, енергетики і електротехнічної промисловості України, нафтової та газової промисловості України за підписами голів цих організацій: В.А. Матова, С.С.Шишова та В.І.Дмитришина надіслали відкритий лист незалежним профспілкам Росії, на чолі з  М.В.Шмаковим, також керівникам  профспілкових організацій всіх рівнів Ради Федерації з проханням: звернутися до Президента РФ  В.Путіна з двома простими проханнями:

вивести війська Російської Федерації з України та припинити підтримку терористичних організацій ДНР та ЛНР озброєними найманцями.

Подаємо текст листа мовою оригіналу.