2015-07-03 14:32:05

Григорій Осовий: профспілки мають тиснути на владу з метою ухвалення соціального пакету законів

Відбувся 3-й раунд консультацій і переговорів СПО об’єднань профспілок з керівниками депутатських фракцій Парламенту за участю Голови ВР України Володимира Гройсмана та представників Уряду. Як відомо, за результатом попередніх зустрічей профспілкам вдалося домогтися, щоб соціальні законопроекти, а їх 5, які були ініційовані профспілками і подані суб’єктами законодавчої ініціативи до ВР, були включені до порядку денного поточної сесії ВР і розглянуті.

2015-07-03 13:06:28

НАЙПЕРШЕ - БЕЗПЕКА ПРАЦІ

2 липня ц.р. в  м.Івано-Франківську відбулося виїзне засідання президії Центрального комітету профспілки працівників нафтової і газової промисловості України. Головне питання порядку денного стосувалося стану охорони праці та виробничої безпеки на підприємствах галузі, котрі знаходяться в Івано-Франківській області. На засідання президії були запрошені відповідальні за стан технічної безпеки і охорони праці фахівці ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртрансгаз», Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

2015-07-03 09:18:47

Члени профспілок вимагають від влади виконання соціальних обіцянок

Багатотисячний мітинг профспілкових активістів майже з усіх регіонів України, які представляють провідні галузі економіки, зібрався сьогодні, 2 липня, під стінами українського Парламенту на підтримку соціальних законопроектів, ініційованих профспілками.
Відкрив його Голова Федерації профспілок України, керівник Спільного представницького органу профспілок Григорій Осовий.
- Ми виступаємо від 8,5 млн. трудівників, ветеранів праці, студентської молоді. Що нас сюди привело? – запитав він, - Після повалення корупційного режиму немає позитивних зрушень для людей, які сьогодні втрачають робочі місця, заморожені зарплата і пенсії, а ціни шалено стрибають уверх. Влада на це не реагує. Тому, використовуючи свій потенціал, законодавчі гарантії, профспілки встали на шлях боротьби.

2015-07-03 09:12:31

Профспілки тиснуть, а чи дослухається Кабінет Міністрів України до голосу народу України, як єдиного джерела влади?

2 липня відбулось чергове засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Кабінетом Міністрів України. Предметом розгляду сьогоднішнього засідання стали одні з найболючіших для всього населення країни та профспілок питання, а саме:

2015-07-01 10:33:42

У фокусі профспілкової діяльності – соціальний захист громадян

30 червня у Верховній Раді відбулася робоча зустріч представників СПО об’єднань профспілок з Головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом. У ході зустрічі було зазначено, що наразі Федерація профспілок України, СПО профспілок сфокусували свою діяльність на тому, щоб соціальні законопроекти, які після наради профспілок з керівниками усіх депутатських фракцій і Головою ВР 16 червня було внесено до порядку денного Верховної Ради, були розглянуті в Комітетах і проголосовані протягом цієї сесії. Це 5 законопроектів – стосовно підвищення пенсій і зарплат, зниження цін на газ і теплокомуненерго, повернення фінансування санаторно-курортного лікування за кошти фондів соціального страхування тощо.

2015-07-01 10:07:03

Звернення профспілок до народних депутатів України

Шановний депутате!
ти ще не забув, що носиш почесне звання «НАРОДНОГО» ?!
За звичкою, ти згадуєш про НАРОД лише напередодні виборів… Так от, це «напередодні» вже настало. В липні на голосування в Верховній Раді будуть внесені НАРОДНІ законопроекти щодо:індексації зарплат і пенсій (р.№2883); перегляду до зменшення тарифу на газ для населення (рента р.№2835); зняття податку з пенсій (р.№ 2698)відновлення оздоровлення дітей і санкуру працівникам (р. №2245). Це чотири ключових законопроекти без яких НАРОД більше тобі не повірить. Це лакмусовий папірець, перевірка на вошивість, розподіл на «своїх» та «чужих»… Називай, як хочеш, але суть залишається та сама. Кредита довіри більше не буде. Якщо ти проголосуєш за НАРОД, тоді НАРОД голосуватиме за тебе. Тисни кнопку «ЗА», коли голосуватимуться НАРОДНІ закони. Пам’ятай, яке почесне звання ти носиш!
Під цим Зверненням вже підписались:

2015-06-30 14:13:53

Голова ради профспілок області Ігор Басюк: «Громада – «великий чоловік», але вона сама має це усвідомити»…

Стаття 38 Конституції України гарантує громадянам України право на участь в управлінні державними справами.  Рада профспілок області є членом Громадської ради при Івано-Франківській ОДА, а голова РПО Ігор Басюк очолив в ній постійний комітет з питань праці та соціального захисту населення області.  Тож, ми вирішили розпитати в І.Басюка наскільки з його погляду ефективна нині діяльність Громадської ради, які завдання вона вирішує в нинішньому часі? Зрештою, чи готова громадськість реалізовувати своє право?

2015-06-30 14:11:09

ПРОФСПІЛКИ ВКОТРЕ ТИСНУТЬ НА ВЛАДУ

Очікування суспільства на швидкі позитивні зміни після повалення корумпованої влади не виправдалися. Минуло півтора роки, однак покращення не відбулося. Навпаки - колишні та нові проблеми все більше затягують людей у бідність та злидні, віддаляють Україну від цивілізованого розвитку.

2015-06-30 14:08:13

АТРИБУТИ ДИТЯЧОЇ РЕСПУБЛІКИ

Не зважаючи на фінансові труднощі, викликані недолугою діяльністю нинішнього Уряду України, літня дитяча оздоровча кампанія стартувала успішно. Адже до її проведення  долучилися ініціативні люди. Це засвідчує робота ТзОВ «Туристично – оздоровчий комплекс «Едельвейс»., що в с.Микуличин Яремчанської міської ради.В першій зміні тут відпочивало 246 дітей. Спілкування з ними засвідчує, що юні громадяни почували себе тут досить комфортно. Завдяки неабияким енергійним діям директора Ярослава Кащишина «Едельвейс» добре підготувався до оздоровчого сезону.

2015-06-30 13:59:55

Профспілкові активісти пікетують Верховну Раду

На сьогодні у Комітетах Верховної Ради України мають розглядатися соціальні законопроекти для подальшого винесення їх на розгляд до сесійної зали парламенту. На підтримку проходження зазначених проектів через комітети вийшли біля пів тисячі профспілкових активістів.