2022-05-02 12:47:49

ЄДИНІ ПРАВИЛА ІНДЕКСАЦІЇ НА ВСІ ПЕНСІЇ ВСТАНОВЛЕНО НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ

Президент України В.Зеленський підписав Закон, який забезпечує щорічну індексацію пенсій для всіх категорій пенсіонерів з урахуванням показників інфляції та росту середньої заробітної плати. Також повертається дата щорічної індексації – 1 березня. Вона тепер зафіксована в законі і не буде коригуватись вручну, - про це 30 квітня ц.р. повідомила Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України.

2022-04-29 10:56:48

ВІДЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИХ

Завершився регіональний етап Всеукраїнського огляду –конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, проведений згідно наказу Міністерства культури України від 30.06.2017 року №619. У Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття відбулися урочисті підсумкові збори переможців огляду – конкурсу.

2022-04-29 09:28:44

РФ знищує освітні заклади в Україні: понад 1,5 тисячі вже нещадно пошкоджено

Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, коментуючи 63-й день жорстокого вторгнення рф на територію України та руйнування нашої держави.

За його словами, ворог продовжує обстрілювати заклади освіти. Так, учора це була одна зі шкіл Лисичанська. У цей момент у її підвалі ховалися 23 людини, зокрема і налякані діти. Стіни вистояли – врятували життя нашим громадянам.

2022-04-28 09:18:25

28 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ. «ДІЙМО РАЗОМ, ЗАРАДИ МИРУ І БЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ»

Значущість результатів будь-якої діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника.Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування знань і досвіду з  охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше цей день відзначався у 2003 році. В Україні  День охорони праці почав відзначатися з  2007  року   згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006.

2022-04-27 11:30:30

ПРОФСПІЛКИ НАГОЛОШУЮТЬ НА НЕОБХІДНОСТІ ДЕРЖАВНОГО НАГЛЯДУ У СФЕРІ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Голова СПО обєднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий надіслав листа Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю про необхідність здійснення державного нагляду у сфері охорони праці. У листі зазначено, що 28 квітня щороку ідзначається День охорони праці, який співпадає з Всесвітнім днем охорони праці. Україна, ратифікувавши основоположні Конвенції Міжнародної організаціі праці, взяла на себе зобовязання забезпечення  певних  норм  та  надає регулярно  звіти.

2022-04-27 09:54:46

УКРАЇНА ТА УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ДАВНО ЗРОБИЛИ СВІЙ ВИБІР, ЯКИЙ ПОЛЯГАЄ У ПРИЄДНАННІ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

За ініціативою української сторони, 13 квітня 2022 року відбулася зустріч члена Генеральної ради МКП,  Голови ФПУ Григорія Осового з Генеральним секретарем Загальноєвропейської регіональної ради МКП, Генеральним секретарем ЄКП Лукою Вісентіні.

2022-04-27 09:44:39

На Долинщині відкриють філію Національного інституту раку

При Вигодській міській лікарні Долинського району буде розміщено філію Національного інституту раку. Рішення про це було прийнято 15 квітня на позачерговій сесії Вигодської селищної ради. Передувало такому рішенню звернення Національного інституту раку щодо надання в оренду на пільгових умовах частини приміщення медичного закладу, – інформує Івано-Франківська обласна облдержадміністрація.

2022-04-27 09:36:40

Автомобіль для фронту від медиків Надвірни

Медичні працівники Надвірнянської центральної районної лікарні купили бійцям «Правого сектору» на передову позашляховик. Про це у Facebook повідомив голова Надвірнянської територіальної громади Зіновій Андрійович.

2022-04-27 09:32:26

ОФІЦІЙНО. В УКРАЇНІ СТВОРЯТЬ НАЦІОНАЛЬНУ РАДУ З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НАСЛІДКІВ ВІЙНИ

Війдповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський. Він також затвердив Положення про Національну раду та її посадовий склад. Згідно із затвердженим положенням, Національна рада з відновлення України від наслідків війни є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.
 
Серед основних її завдань - розроблення плану заходів з післявоєнного відновлення та розвитку України, який, зокрема, передбачатиме відновлення і розбудову транспортної, медичної, соціальної, комунальної, виробничої інфраструктури та житла, інфраструктури енергетики, зв’язку, військової інфраструктури і військово-промислового комплексу, структурну модернізацію та перезапуск економіки, заходи з подолання безробіття, підтримки сімей з дітьми, вразливих верств населення, осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок війни, відновлення та збереження об’єктів культурної спадщини.
Національна рада також готуватиме пропозиції щодо пріоритетних реформ та стратегічних ініціатив у воєнний і післявоєнний періоди.
Кабінету міністрів доручено у двотижневий строк визначити орган, що здійснюватиме інформаційно-аналітичне забезпечення роботи Національної ради.
Співголовами Ради будуть прем’єр-міністр Денис Шмигаль та керівник Офісу президента Андрій Єрмак, персональний склад ради затвердить президент.
 

 

2022-04-22 10:34:49

ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

Шановні профспілчани!

Рада профспілок Івано-Франківської області надсилає вам найщиріші вітання зі світлим та радісним святом Великодня!

Нехай зі святковим дзвоном звістки про те, що Христос Воскрес, цей день принесе у ваше життя мир, спокій, любов, торжество світла і добра. Хай згине ворог, як розвіюється дим, нехай життя запанує над смертю та війною.

  Хай ваш дім завжди буде надійним острівцем в цьому непростому житті і буде сповнений турботою, радістю, надією. Бажаємо здоров’я, натхнення, душевного тепла.

Нехай воскреслий Господь дарує нам силу своєї любові і благодаті, допоможе подолати всі труднощі, біди, негаразди. Хай повертаються в рідні домівки з перемогою наші воїни і захисники.

Хай велично лине із Небес:

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою,

В.о Голови Ради профспілок області                                  Володимир Уєвич