2014-09-12 12:03:10

14 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Зі святом вас, шановні нафтовики, бурильники, працівники нафтогазопереробної промисловості Прикарпаття!

Нафтогазова промисловість завжди була національним багатством, головною  ланкою паливно-енергетичного комплексу держави. Особливо актуальною є галузь зараз, коли гостро постало питання  не лише політичної, а й енергонезалежності України.

Цей глобальний конфлікт вирішується, на жаль, на території нашої держави, і, на жаль,не дипломатично і не демократично, а зброєю, яку підняла Російська Федерація проти українського народу і проти всього світового порядку.

Ми віримо у силу добра і справедливості, ми надіємося на підтримку всього світу, щоб перемогти та розпочати новий державницький курс щодо розвитку цієї галузі народногосподарського комплексу і країни загалом.

 У день професійного свята  Рада профспілок області щиросердечно вітає працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, усіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цією нелегкою працею. Бажаємо міцного здоров’я, впевнених успіхів і досягнень на професійній ниві, великого людського щастя та оптимізму.

Дорогу осилить той, хто йде. Хай на шляху до нашої спільної високої мети – перемогти та йти шляхом побудови багатої, цивілізованої? європейської держави всіх нас супроводжує удача, єдність дій і Божа поміч!

Голова Ради профспілок області                                         Ігор Басюк

2014-09-12 10:43:12

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР ЗАХИЩАЄ

Лісові масиви займають 42% території нашої області. Важко переоцінити їх значення для економіки, здоров’я людини. Про збереження і примноження лісових масивів дбають 2,6 тисяч трудівників. Що сьогодні їх найбільше хвилює, який соціальний захист вони мають? Про це напередодні професійного свята кореспондент «Єдності» веде розмову з головою обласної організації профспілки працівників лісового господарства І.М.Хомишиним.

2014-09-12 09:37:24

Твоя думка є вирішальною. Голосуй

8000 гривень – МАЄ БУТИ СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА УКРАЇНЦЯ ! 

П Р О Ф С П І Л К О В И Й    Р Е Ф Е Р Е Н Д У М

- натисни на СТАРТ (зайдеш на сайт голосування) і проголосуй за нову зарплату і наближення її до європейської!

2014-09-12 09:34:21

До уваги профспілкових активістів! Проявімо солідарність

До завершення голосування 7 жовтня є ще певний час і в нас усіх є можливість  дати відповідь  на питання здатності солідарних дій на підтримку рішення зробити крок на подолання бідності серед працюючих.

2014-09-12 09:13:10

Почали з позитиву

Минуло  всього кілька місяців після того, як головою Калуського райкому профспілки обрано Руслану Яковину. Однак в роботі цього виборного профоргану вже відбулися позитивні зміни. Результативніше запрацювали первинки, поліпшився контроль за виконанням власних рішень, постанов вищестоящих профорганів, соціально-культурна робота. Профоргани району вишукують різні джерела, щоб поліпшити діяльність профорганізацій за різними  напрямками їх діяльності.

2014-09-11 10:33:10

"Рідна сторона - квітуча Україна"

У Народному музеї історії і трудової слави ПрАТ "Лукор" і ТОВ "Карпатнафтохім" відбулася  виставка "Рідна сторона - квітуча Україна", присвячена Дню незалежності України. Активну участь у святі взяли профспілкові активісти. Кращі композиції учасників дійства відзначені дипломами.

2014-09-11 10:03:53

Підготовка до зими. Як грітимемося?

З минулого року «Карпатнафтохім» припинив користуватися послугами Калуської ТЕЦ. Тож ми поцікавилися, як на підприємстві іде підготовка до зими та  за рахунок чого обігріватимуться приміщення у холодну пору року?Голова профкому енергетичної служби «Карпатнафтохіму» Юрій Мосейчук розповів, що це одне з питань, якому зараз приділяють велику увагу, адже життя змушує шукати технології, які дозволяли б заощаджувати кошти і якнайліпше виконувати функціональні завдання.

2014-09-11 09:40:29

Мистецтво робить людину та світ благороднішими і добрішими

28-29 вересня 2014 року вперше в Івано-Франківську перебуватиме на гастролях Дніпропетровський академічний Український музично -драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка.

Адміністрація театру запрошує всіх профспілчан підтримати гостей та прийти на театральні вистави колективу.

2014-09-09 15:17:48

У складних умовах позитивні напрацювання

Відбулося розширене засідання президії обласної Ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної  промисловості. Учасники зібрання відзначили, що в умовах військових подій у країні знизилося споживання електроенергії. Однак, не зважаючи на це, Бурштинська ТЕС працює в штатному режимі.

2014-09-09 11:22:18

Продовжується збір коштів на відновлення Будинку профспілок

Благодійний фонд «Відродження Будинку профспілок» ( директор В.М.Андрєєв)  інформує:

Загальна сума коштів, зібрана на поточний рахунок БФ становила 1 млн. 20 тисяч грн.. включаючи іноземну валюту.