2014-12-12 10:23:14

Профспілки дбають про оновлення кадрів

Постановою президії ЦК Профспілки від 12 червня 2014 року  № П- 15 - 3  «Про звіти і вибори в Профспілці працівників державних установ України у 2015 році» у зв’язку із закінченням  терміну повноважень профспілкових органів передбачено провести звіти та вибори в організаціях профспілки віх рівнів. Під час цієї звітно-виборної кампанії мають бути максимально реалізовані кадрова і молодіжна політика профспілки, під час якої необхідно до  виборних профспілкових органів обрати працівників, здатних активно реалізовувати програмні завдання профспілки.

2014-12-11 11:55:56

До уваги профспілчан

ЗАЯВА Федерації профспілок України у зв’язку з намірами Уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України

Профспілки з обуренням сприйняли продовження урядової політики «затягування пасків», яка вже трансформувалася у «безстрокову шокову терапію» для українців, серед понад три чверті –це незаможні, бідні і злиденні громадяни.

Напередодні Міжнародного дня захисту прав людини, 9 грудня завдано нищівного удару по мільйонах найбільш незахищених громадян – пенсіонерах, малозабезпечених сім’ях,  вчителях,  медиках, працівниках культури, державних службовцях. Удару завдано тими, кому саме ці люди забезпечують регулярну зарплату, сумлінно сплачуючи податкиУже сьогодні державні соціальні гарантії – мінімальна зарплата та мінімальна пенсія – становлять менше 80 доларів, тобто не дотягують навіть до 3 доларів на день при визначеному ООН рівні злиденності – 5 доларів.

2014-12-10 12:26:44

Якщо влада і не бачить , і не чує

Прагнення жити в соціально справедливій країні, де  поважають Закон і  людину праці, де громадянам буде забезпечена можливість власною працею заробляти на гідне життя,  вивело людей на Майдани  і зараз це прагнення та суверенітет держави вони захищають на сході країни. Наші члени профспілки не залишилися в стороні від цих подій, брали і беруть  в них участь. Профспілкові організації та господарські товариства надають допомогу сім’ям Героїв Небесної сотні та учасникам АТО.

2014-12-09 10:35:44

Профспілкова асоціація молодих сільських голів Прикарпаття за якісні зміни в державі

5 грудня 2014 року відбулось засідання профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття. Участь у засіданні взяла голова обласного комітету профспілки працівників державних установ Ніна Гушпіт та голова обласного  відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Іван Мосюк, який очолює Старунську сільську раду Богородчанського району.

2014-12-09 10:15:57

З вірою у краще завтра

2014 рік запам’ятається нам  низкою доленосних моментів: Майдан, Революція Гідності, боротьба українців за свою справжню свободу і незалежність. Ми всі були і є учасниками цих історичних процесів, голови профкомів своїми активними діями безпосередньо впливали на перебіг революційних подій, а нині активно включились в роботу по підтримці воїнів, які захищають державу від агресора на східних теренах.

2014-12-08 14:14:42

Слово-молодим

У Надвірній виявляють творчу молодь та формують кадровий резерв 

Проект, що дає можливість молодим фахівцям розкрити свій творчий потенціал  та посісти з часом керівну посаду в ПАТ «Укрнафті» запропонувала адміністрація та профком НГВУ «Надвірнанафтогаз». Поштовхом до реалізації задуму стала практична конференція нафтовиків, яка відбулася в червні 2014 року в Івано-Франківську на базі науково-дослідного проектного інституту ПАТ «Укрнафта», де обговорювали «Вклад молодих спеціалістів товариства у розвиток нафтогазового комплексу України»;  також тоді окреслювалися заходи щодо поліпшення  роботи з молодими спеціалістами підприємства.

2014-12-08 10:31:41

На правах реклами. Профспілкам радять зацікавитися (?!)

"Запрошую в "Клуб здорових, щасливих і багатих", - пише нам Ілля Захарчук , колишній профспілчанин, нині пенсіонер з активною життєвою позицією. Далі автор  розповідає про свій досвід, як можна одночасно мати роботу, вести здоровий спосіб життя і поповнювати свій сімейний бюджет, ставши учасником міжнародної громадської організації "Клубна система "Нове життя". ВІн для себе вибрав саме цей шлях і шукає однодумців. 

2014-12-05 15:35:23

Минувшина відкрила таємниці

Два роки тому ідея  начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимира Чуприни створити  на теренах Надвірнянщини величний Музею нафтопромислів Галичини мала чимало скептиків. Такі проекти кілька разів свого часу народжували  у Долині та Бориславі, але справа не рушилася. Тож, люди вважали, що і тут ентузіазм швидко згасне. Проте, В.Чуприна шукав однодумців та при кожній нагоді переконував нафтовиків краю, що це нонсенс, не створити цей музей. Потрібно об’єднувати зусилля і діяти…

2014-12-05 12:56:16

НГВУ "Надвірнанафтогаз". Справи волонтерські: "Мене не розуміє рідна мама",- росіянка Олена

Знайомство та спілкування з громадськими активістами Тарасом та Оленою, які працюють в НГВУ «Надвірнанафтогаз», викликає палітру теплих почуттів, найбільше - вдячності та захоплення. Дізнаюся, вони з багатьма своїми однодумцями в Надвірній від початку війни займаються збором коштів та всього необхідного для українських воїнів, що на сході України.  «Кожній свідомій людині  нині болить доля держави і доля її найкращого цвіту – добровольців, воїнів, які нині мужньо боронять нас від ворога, платять найвищу ціну, щоб здобути перемогу», - пояснюють свій вибір.

2014-12-04 10:12:41

Варто знати, щоб себе відстояти.

Актуальні  роз’яснення   щодо квартирних засобів обліку та про зміни щодо їх обслуговування

01 жовтня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №532 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від  1 червня 2011 року №869». Відтепер при формуванні тарифів на теплову енергію та всіх видів послуг ( виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води…) до складу витрат на збут  включено й витрати на проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки. Ці витрати додаються до загальної вартості послуг та обраховуються з розрахунку на один квартирний засіб обліку теплової енергії  щомісяця, залежно від кількості таких засобів обліку у споживача.