2015-04-06 15:01:41

ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ за підсумками діяльності ФПУ в 2014 році

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ЗАХИСТ

У сфері виробничої політики та колективно-договірного регулюванння:

2015-04-06 14:57:55

Так думають люди...

Аналітична довідка

На виконання  постанови Президії ФПУ від 05.02.2015 №П-37-1 «Про виконання Вимог профспілок, Резолюції акції протесту 23.12.2014 та подальші дії щодо захисту прав членів профспілок» надаємо узагальнені результати опитування проведеного членськими організаціями ФПУ протягом лютого місяця п.р.

Всього надали інформацію – 26 членські організації ФПУ, з них:

2015-04-06 14:47:04

ВІтаємо з нагородою!

Знаком ФПУ «Заслужений  працівник профспілок України» нагороджено голову обласної органзації профспілки працівників охорони здоров'я Прикарпаття Наталію Василівну Бирчак.

Президія Федерації професійних спілок України відзначила її особливі заслуги перед профспілковим рухом у складі Федерації профспілок України, значний особистий внесок у його становлення та розвиток, багаторічну активну діяльність на профспілковій ниві. 

Президія Ради профспілок області щиро поздоровляє колегу із заслуженою відзнакою, бажає успіхів у всіх добрих починаннях. 

2015-04-06 09:30:16

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Профспілки активізують дії на захист прав та інтересів людини праці

Утворити загальнопрофспілковий штаб солідарних дій на захист конституційних прав працівників та руху до європейських трудових норм вирішили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 2 квітня в київському готелі «Турист». Вів засідання Голова СПО об'єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

Керівником Штабу визначено першого заступника Голови СПО об'єднань профспілок, заступника Голови ФПУ Сергія Кондрюка. Про це говориться у Постанові «Про дії профспілок в умовах радикального підвищення цін і тарифів та катастрофічного падіння рівня життя населення», яка була ухвалена під час засідання.

2015-04-06 09:22:23

І змагалися, і досвідом ділилися

Івано-Франківським обласним комітетом профспілки організовані та проводяться щорічно обласні огляди - конкурси на кращу первинну профорганізацію, на кращий районний, міський комітет профспілки та на кращий колективний договір. За підсумками минулого року президія обкому профспілки визнала кращим Верховинський райком профспілки, який очолює Парасковія Рашковська, 7 первинних профорганізацій та три трудові колективи, в яких найкраще здійснюється колдоговірна робота. Відповідні грамоти, дипломи та знаки, а також грошові винагороди переможцям вручають члени обкому профспілки за участю керівників держустанов, членів профспілки профорганізацій.

2015-04-06 09:13:41

Лист до Кабміну

Спільний представницький орган об'єднань профспілок висловлює глибоку занепокоєність у зв’язку із соціально-економічною кризою, що охопила країну та дедалі поглиблюється, а запровадження низки соціальних і трудових обмежень підвищує й без того високу напругу в суспільстві. Про це наголошується у листі до Кабінету Міністрів України, що було ухвалено 

2015-04-06 09:06:25

ПРОФСПІЛКА З ТВОРЧИМ ПОТЕНЦІАЛОМ

Відбулася звітно-виборна конференція Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки. Це найчисленніше профспілкове обєднання на Прикарпатті, яке нараховує в своїх рядах 63,7 тисяч спілчан.                                                                                       

Як зауважив доповідач, голова галузевої профспілкової організації Мирослав Габорак, звітний період відзначався глибокою соціально-економічною кризою в країні, яка ускладнилася війною, розв’язаною проти нашої держави путінською Росією. Цей напружений і бурхливий історичний період вимагає від профспілкових органів всіх рівнів, в тому числі освітян, неординарних дій і рішень. Зусилля профспілок були спрямовані, насамперед, на збільшення видатків на освіту, підвищення рівня заробітної плати працівників, недопущення звуження їх соціальних прав і гарантій, що намагався зробити Уряд перед прийняттям Державного бюджету на 2015 рік. 

2015-03-19 15:12:09

У пенсійному забезпеченні – зміни

З 1 квітня цього року набувають чинності законодавчі зміни, що регулюють питання пенсійного забезпечення. Відповідний Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» був прийнятий Верховною Радою України 2 березня 2015 року.Як повідомив заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак, всі нововведення можна згрупувати за трьома основними напрямками:

2015-03-19 15:00:59

Духовні реколекції для медиків

13-14 березня в монастирі сестер-мироносиць в м. Яремче відбулась пасхальна реколекція для медичних працівників області. Організаторами заходу були департамент охорони здоров'я ОДА та обком профспілки працівників охорони здоров'я.Група медиків в кількості 40 осіб у супроводі отців УГКЦ о. Руслана та о. Ярослава в час Великого посту цікаво і змістовно провели два дні у молитовному заході. Медики твердо переконані в тому, що не можна лікувати тіло, не лікуючи душу.

2015-03-19 14:46:45

Допоможемо героям

2 березня в стінах Івано-Франківської обласної філармонії відбувся благодійний концерт «Допоможи герою» на підтримку пораненого бійця 80-ї аеромобільної бригади, «кіборга» Станіслава Стовбана.Вечір музики розпочався з благословення о. Михайла й вшанування світлої пам’яті Героїв України. Концертна програма складалась з кількох блоків: релігійного, зарубіжної й української класики, патріотичних пісень. Впродовж вечора франківчани слухали твори у виконанні лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, зокрема, Інни Калугіної, Віри Бойчук, Василя Гереги, Тараса Гросберга, Миколи Сисака, Олександра Семчука, народної аматорської чоловічої хорової капели «Сурма», Діани Цимбрикевич, народного колективу спортивно-естрадного танцю «АРТ». Супроводжували солістів концертмейстри – Ольга Павлюк та Христина Мельниченко.