2014-12-24 10:40:09

Аналіз виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, установах та організаціях м. Івано - Франківська

У відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в м. Івано-Франківську станом на 01 грудня 2014 року всього зареєстровано 15189  підприємств-страхувальників м.Івано-Франківська та Тисменицького району, з них: юридичних – 9487,  фізичних, які використовують найману працю – 5702, поТисменицькому  районі всього страхувальників -1801.

2014-12-24 08:58:05

Всеукраїнська акція протесту профспілок

23 грудня, у Києві у Всеукраїнській Акції протесту профспілок взяли участь більше 10 тис. профактивістів. Учасники акції прийняти Резолюцію, в якій закликали керівництво держави:
 дбати про свій народ, радитись з народом, остерігатися недовіри народу, - тільки тоді влада станете справді демократичною і народною владою!

2014-12-23 12:58:26

“ПІДТРИМУЄМО АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК”

22 грудня цього року відбулося засідання членів обкому профспілки працівників культури. Його учасники висловили підтримку та бажання взяти участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок проти бюджетних ініціатив Кабінету Міністрів щодо скорочення соціальних прав населенню країни. Адже у випадку реалізації оприлюдненої програми Уряду найбільше постраждають бюджетники, зокрема, працівники закладів культури.

2014-12-23 12:17:48

А хто, якщо не ми?

Захист соціально-трудових і профспілкових інтересів працівників – такий основний лейтмотив звітно-виборної кампанії у Івано-Франківській обласній організації профспілки держслужбовців 

2014-12-22 09:26:36

ВИМОГИ ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ І ПРОФСПІЛКОВИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ПРАЦІВНИКІВ

Профспілки виступають ПРОТИ:

1. Скорочення робочих місць і замороження заробітних плат, пенсій, страхових виплат, нарощування зарплатних боргів.

2. Економії бюджетних коштів виключно за рахунок працюючого населення, пенсіонерів, членів їхніх сімей.

3. Підвищення цін та тарифів в умовах падіння реальних доходів.

4. Безправ’я людей у трудових відносинах, поширення нелегальної зайнятості без законного захисту та безпеки праці.

2014-12-22 09:16:51

Звернення обласної ради профспілки працівників хімнафтохімпрому до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Обласна рада профспілки підтримує   наміри Уряду,   направлені на наведення порядку в країні, побудову правої держави, де відсутня корупція і соціальна несправедливість, створені умови  для гідного життя громадян. Але   нам не зрозуміло, чого   «антикризові» ініціативи Уряду розроблені з грубим порушенням законодавства України та Генеральної угоди, без участі соціальних партнерів.

2014-12-19 10:30:52

На обговоренні технічної інспекції праці ФПУ - проект Положення про розслідування та облік нещасних випадків...

17 грудня 2014 року в приміщенні готелю «Дружба» (м. Київ, просп. Дружби Народів, 5) відбулось засідання робочої групи технічних (головних технічних) інспекторів праці ФПУ та галузевих профспілок з метою розгляду та вдосконалення проекту Положення про розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях, який готується для заміни діючого відповідного положення.

2014-12-19 10:13:43

Перші кроки поступу

Під тиском профспілок і загрозою проведення масових протестних акцій Уряд на засіданні 17 грудня порушив низку проблемних питань, на яких неодноразово наполягала Федерація профспілок України.
У своєму вступному слові Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд наразі доопрацьовує з депутатським фракціями пакет першочергових заходів для стабілізації економіки, в якому буде представлено як план детінізації, так і план оподаткування додаткових доходів.

2014-12-18 11:59:32

Профспілки протестують. Меседж владі: «Змініть політичні гасла на економічні»

17 грудня голова Івано-Франківської облдержадміністрації  Олег Гончарук, відповівши на попереднє клопотання Президії Ради профспілок області (далі РПО), зустрівся з головами галузевих профорганізацій та первинних комітетів. Перший заступник голови РПО Володимир Уєвич передав керівнику ОДА документ Заяви президії Ради профспілок, в якій висловлено  рішучий протест проти бюджетних ініціатив Кабінету Міністрів щодо скорочення соціальних прав населенню. Також пояснив позицію багатотисячних колективів області, інтереси яких представляють  профспілки, щодо причин свого несприйняття дій влади, адже «в черговий раз «антикризові» ініціативи Уряду розроблені з грубим порушенням законодавства України та Генеральної угоди, без обговорення з громадськістю, без урахування позицій профспілок. Намагання ж перекладати увесь тягар війни та кризи виключно на плечі працюючого населення, на думку профспілок, є недопустимо та матиме непередбачувані соціально-економічні наслідки».Профспілки Прикарпаття заявили про свою солідарну з Федерацією профспілок України позицію та намір вийти 23 грудня на Всеукраїнську акцію протесту під стіни Верховної Ради.

2014-12-16 15:23:09

Звернення президії Івано-Франківського обкому профспілки працівників освіти і науки України

До Президента України! До Верховної Ради України! До Кабінету Міністрів України!

Як стало відомо, Уряд України з метою економії коштів готує пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до ряду законодавчих актів, якими передбачено суттєве звуження багатьох соціальних гарантій працівників галузі. Такі його дії викликають глибоке обурення педагогічної громади краю. У період галопуючої інфляції, різкого зростання цін та погіршення на цьому фоні рівня життя освітян особливо цинічним є намагання Уряду зменшити розміри їх заробітної плати, яка й так є найнижчою в Європі, а також збільшити тижневе навчальне навантаження педагогічних працівників, що ще більше поглибить непросту ситуацію на ринку праці.