2021-01-04 14:33:53

ТЕНДЕНЦІЯ. В УКРАЇНІ СТАЄ ДЕДАЛІ БІЛЬШЕ БЕЗРОБІТНИХ

450 тисяч безробітних - саме стільки офіційно зареєстрували в Україні. Таким чином, кількість людей, що залишилися без роботи в нашій країні зростає. Про це повідомляє ТСН.ua з посиланням на Міністерство економіки.

2020-12-29 16:33:14

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: VIII З’ЇЗД ФПУ СПІЛЧАНИ МАЮТЬ ЗУСТРІТИ КОНКРЕТНИМИ СПРАВАМИ НА КОРИСТЬ ЛЮДЕЙ ПРАЦІ

Робоча нарада керівників всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань 29 грудня  дала старт підготовці до VIII З’їзду Федерації профспілок України, окресливши етапи підготовки форуму.

2020-12-29 10:16:03

ПЕНСІЇ БЕЗ СТАЖУ ПРИПИНЯЮТЬ ПРИЗНАЧАТИ

З 1 січня 2021-го, українцям які досягли 60 років, але мусять працювати до 63-65 років через брак стажу, припинять надавати допомогу. Про нововведення розповіла старший науковий співробітник Інституту демографії та соціальних дослідження Лідія Ткаченко.

2020-12-25 11:24:34

КРУГЛИЙ СТІЛ. ЧИ ПОТРІБНА УКРАЇНІ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН?

Така головна тема круглого столу, що відбувся 24 грудня у Будинку профспілок у Києві. Його організатор - ГС «Конгрес українських громад «ЗаРади майбутнього».   

До участі у заході були запрошені: Григорій Осовий - Голова Федерації профспілок України, Елла Лібанова - академік НАН України, директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України, Юрій Єхануров - Прем'єр-міністр України в 2005-2006 р., Яна Сімутіна - співр. Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, Галина Філюк - зав. кафедрою економіки підприємства КНУ ім. Т.Г.Шевченка, Костянтин Надутий - член Координаційної Ради Української медичної експертної спільноти, заступник Голови правління Всеукраїнського лікарського товариства, член Президії Національної лікарської ради України. 

2020-12-23 19:27:20

З ВІРОЮ У ДЕНЬ ЗАВТРАШНІЙ: ЩАСЛИВОГО РІЗДВА ТА НОВОГО 2021 РОКУ

Шановні профспілчани !

2020 рік відраховує останні календарні дні.  Мабуть, це один з найважчих років, які ми переживали останнім часом.Світова пандемія загострила економічну та політичну кризи, внесла серйозні корективи в життя і працю людей, і це вимагає від профспілок нових підходів у правозахисній діяльності. Ми маємо серйозні виклики, з якими стикнулися в повсякденні насамперед медичні працівники, далі освітяни, підприємці, зрештою всі, хто працює; тому головним стало питання, що в цих умовах має бути не порушене право кожного на безпечну працю і соціальний захист.

2020-12-23 19:21:15

Навчально –методичний Центр культури і туризму Прикарпаття відзначив своє 80-річчя.

З цього приводу відбулися урочистості, в яких взяли участь начальник управління культури і релігій ОДА Володимир Федорак, його заступниця, депутат обласної ради Мирослава Курилюк, а також голова обласної організації профспілки працівників культури Володимир Уєвич. У своєму вітальному слові лідер профспілчан зокрема окреслив важливість адміністративно –територіальної  реформи, а особливо наголосив на тих викликах і загрозах, які з’явилися у зв’язку з реформою як для працівників культури, так і для профспілчанського об’єднання зокрема.

2020-12-22 19:41:51

Щомісячні страхові виплати потерпілим за листопад профінансовано в повному обсязі

За 11 місяців поточного року щомісячні страхові виплати від відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області отримали майже 2800 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих.Сума витрат склала 77,4 млн. грн.

2020-12-22 19:36:33

Травмонебезпечні виробничі фактори зимою.

Прийшла зима, чудова пора року. Тому, варто звернути увагу на «зимові травмонебезпечні виробничі фактори.
                      Терміни та визначення основних понять» небезпечний (виробничий) чинник - це виробничий чинник, вплив якого на працівника в певних умовах призводить до травм, гострого отруєння або іншого раптового погіршення здоров’я або смерті.
                      До зимових травмо небезпечних факторів віднесені:

2020-12-21 13:00:34

ВІДБУВСЯ ІХ З'ЇЗД ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

17 грудня 2020 року у режимі онлайн відбувся ІХ З’їзд Профспілки працівників освіти і науки України. Вперше в історії, через пандемію COVID-19, ця важлива подія була організована та проведена в режимі відеоконференції за допомогою програми ZOOM, проте це не завадило побудувати роботу у діловому та конструктивному руслі.

2020-12-21 11:48:50

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР. ВОЛОДИМИР САЄНКО: «ДОТРИМУВАТИСЯ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЗГІДНО З КОНВЕНЦІЄЮ МОП І ПРАВ ЛЮДИНИ»

Заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко   зазначив, що міжнародна підтримка цілісності і самодостатності профспілкового руху в Україні свідчить про правильність профспілкових вимог. Є сподівання, що очільники держави дослухаються до вимог міжнародної спільноти і побажань найбільшого масового громадського руху держави. Про це йдеться у матеріалі газети «Голос України» (http://www.golos.com.ua/article/339875).