2014-10-22 14:49:15

Найдостойніші із достойних

На Прикарпатті нагородили лауреатів премії ім. Володимира Полєка. З ініціативи обласної організації Національної спілки краєзнавців України на Прикарпатті вже вп’яте визначаються лауреати щорічної обласної премії імені Володимира Полєка, яких нагороджують за вагомий внесок у справу вивчення, збереження і популяризації історико-культурної спадщини рідного краю. Премію засновано у 2010 році. Щорічно нагородження проводиться у стінах Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, так як Володимир Полєк був професором цього університету та тривалий час працював у ньому.

2014-10-22 12:49:32

Григорій Осовий: «В діалозі з владою у профспілок потужний арсенал»

Як захистити своє робоче місце? Чому вчитель не може прогодувати себе і свою сім’ю? Кому вигідний розвал соціального страхування? Хто захистить українців від епідемій та хвороб? Чому влада досі не відповіла на вимоги профспілок щодо соціально-економічного захисту людини праці? На ці та інші актуальні питання дали відповідь Голова ФПУ Григорій Осовий та інші учасники прес-конференції «Профспілки висунули протестні вимоги – як відреагувала влада?», яка відбулась 21 жовтня в Інформаційній агенції «Укрінформ».

2014-10-22 10:36:03

Де заробити, якщо нема роботи? - запитання без відповіді до всіх влад

В Івано-Франківську зростає кількість безробітних. За даними головного управління статистики станом на 01.10.2014 року кількість зареєстрованих безробітних становить 2774 особи, що на 209 осіб більше ніж у 2013 році. За сприяння державної служби зайнятості протягом 9 місяців 2014 року працевлаштовано 1403 особи, або 21,6% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді. Проте, спостерігається певний дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці. Так за січень-вересень поточного року, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зменшилася потреба роботодавців у працівниках на заміщення вакантних посад – 191 (довідково: у 2013 році - 338).

2014-10-22 10:08:13

У неділю не лише вибори...

Щорічно в останню неділю жовтня працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства відзначають своє професійне свято.В Івано-Франківській області автомобільний транспорт є пріоритетним на ринку як вантажних, так і пасажирських перевезень.

2014-10-22 09:57:40

Мерія Бурштина намагається відчужити приміщення гімназії

Про це повідомляють лідери профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості. Чим мотивовані ці дії влади?  Чи зможе не допустити профспілка галузі та громадськість міста реалізувати бажання мерії, які йдуть врозріз з інтересами гімназії?  Відповідь на ці питання матимемо у п’ятницю, 24 жовтня; в цей день відбудеться сесія міської ради. Очікується протистояння.

2014-10-22 09:28:47

З початку 2014 року ДТЕК Бурштинська ТЕС інвестувала в ремонти майже 270 млн грн

Як інформує прес-служба ДТЕК, електростанція вже провела необхідні ремонти загальностанційного обладнання, тепломереж, головного корпусу і приміщень, будівель та споруд, а також капітальні, середні та поточні ремонти енергоблоків і готова до опалювального періоду.

2014-10-21 16:49:21

Чи втримаються СЕС після реорганізації?

У середу, 15 жовтня, члени Профспілки взяли участь у мітингу, організованому ФПУ та склали більшість серед демонстрантів під стінами Кабінету Міністрів України. Демонстрація була спрямована на захист прав працюючих з вимогами щодо гідної оплати праці, а також акцентуванням уваги на загрозі звільнення 25 тисяч медичних працівників. Уряд планує реорганізувати Державну санітарно-епідеміологічну службу шляхом її приєднання до новоутвореної Держаної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Як результат - 25 тисячам медичних працівників загрожує звільнення. EPSU надсилає солідарні вітання Професійній спілці працівників  охорони здоров’я України у її боротьбі щодо недопущення звільнення тисяч працівників.

2014-10-21 16:41:51

Переселенці отримуватимуть щомісячну адресну допомогу

Уряд покриватиме витрати на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (далі – АТО) шляхом надання щомісячної адресної допомоги.

2014-10-21 09:53:09

Федерації Профспілок України подякували за патріотизм

Глава Адміністрації Президента України Б.Ложкін подякував Голові ФПУ Г.Осовому за пропозицію щодо лікування та відновлення здоров'я на базі санаторно-оздоровчих закладів ПАТ "Укрпрофоздоровниця" військовослужбовців і цивільного персоналу, які беруть участь у антитерористичній операції.

2014-10-20 10:50:41

Законодавчі новації у питаннях та відповідях

17 жовтня в м. Івано-Франківську Рада профспілок області спільно з Всеукраїнською асоціацією кадровиків, редакціями кількох  журналів - «Довідник кадровика», «Кадрова практика», «Кадри і зарплата» провели  Конгрес кадровиків, в якому взяли участь Ігор Басюк, голова Ради профспілок області, Людмила Циганок, начальник відділу маркетингу, зв’язків з громадськістю та професійної освіти Видавничого дому «Медіа-ПРО», Ярослава Паньків , голова ВГО «Всеукраїнська асоціація кадровиків», лектори-фахівці з питань трудового законодавства.

На конгрес прибули понад 600 спеціалістів з різних галузей діяльності Прикарпаття.