2014-12-16 12:38:34

Змініть політичні лозунги на економічні ! Дбайте про свій народ і бійтеся його гніву!

З В Е Р Н Е Н Н Я членів профспілки Івано-Франківської обласної профспілкової організації працівників харчової та переробної промисловості до Уряду України у зв’язку із проектом бюджету України на 2015 рік

Урядовим проектом бюджету України на 2015 рік Ви наближаєте нас до тієї межі, за якою для трудової людини наступить голод і їжа із смітників в районах Ваших світських тусовок.

2014-12-16 11:26:01

Щодо намірів Уряду про скорочення соціальних гарантій населенню України

Громадська рада при Івано-Франківській облдержадміністрації на своєму засіданні 15 грудня 2014 року прийняла Постанову "Щодо намірів уряду про скорочення соціальних гарантій населенню України". Текст Постанови:

Громадська рада при Івано-Франківській облдержадміністрації висловлює протест проти бюджетних ініціатив уряду про скорочення всіх соціальних прав, гарантованих Конституцією України – безплатної медицини, освіти, пенсійного забезпечення, а також жалюгідних пільг, відмінити які не наважився навіть злочинний уряд Януковича.

2014-12-16 10:07:15

НЕ ПРИЙМАТИ ТРУДОВИЙ КОДЕКС

11 грудня 2014 року відбулося розширене засідання Президії обласної Ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості. На ньому розглянуто одне з ключових питань, що хвилює нині спілчан - про діяльність ФПУ та “Укрелектропрофспілки” На Президії окреслено основні завдання подальшої роботи. Вирішено провести навчання профактиву, кожного члена галузевої профспілки, незалежно від займаної посади чи робітничої професії, щодо соціального захисту своїх правВ ході засідання учасниками обговорили  проект Трудового кодексу. У своїх висновках спілчани констатували, що цей документ в окремих статтях можна прирівняти до раніше прийнятого Верховною Радою попереднього скликання антинародного закону 16 січня.

2014-12-15 15:29:33

Профспілки поставили вимогу й попереджують про всеукраїнську акцію протесту

Федерація профспілок України вимагає термінової зустрічі Прем’єр-міністра України з представниками всеукраїнських профспілок. Голова ФПУ попередив, що в іншому випадку в Києві 23 грудня тисячі працівників вийдуть на Всеукраїнську акцію протесту.

2014-12-15 14:51:35

А Ви вже знаєте яким шляхом підемо?

На чому збирається заощадити Кабмін?

Соціальне скорочення  

Уряд розраховує скоротити державні витрати більш ніж на 26 млрд. грн. Більше половини з них припадає на соціальну сферу – 16 млрд. грн. (зараз «соціалка» становить понад 40% видатків бюджету).  

Більше за всіх дістанеться пенсіонерам (зараз на пенсії витрачається майже 17% ВВП): скорочення пенсій працюючим пенсіонерам, скасування індексації виплат, перегляд пенсій по втраті годувальника, підвищення пенсійного віку тощо. В сумі повинні заощадити понад 8,3 млрд. грн. (0,5% ВВП). 

2014-12-15 13:46:56

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛКИ. Не допустити наступу на права працівників

В умовах кризових явиш з економіці України є загроза скорочення виробництва, що може привести до скорочення робочих місць і навіть масових звільнень, стримування або заморожування заробітних плати, примушування до неоплачуваних відпусток чи неповного робочого часу. Про це говорили учасники засідання Центральної ради Профспілки працівників нафтової та газової промисловості України.

2014-12-12 10:23:14

Профспілки дбають про оновлення кадрів

Постановою президії ЦК Профспілки від 12 червня 2014 року  № П- 15 - 3  «Про звіти і вибори в Профспілці працівників державних установ України у 2015 році» у зв’язку із закінченням  терміну повноважень профспілкових органів передбачено провести звіти та вибори в організаціях профспілки віх рівнів. Під час цієї звітно-виборної кампанії мають бути максимально реалізовані кадрова і молодіжна політика профспілки, під час якої необхідно до  виборних профспілкових органів обрати працівників, здатних активно реалізовувати програмні завдання профспілки.

2014-12-11 11:55:56

До уваги профспілчан

ЗАЯВА Федерації профспілок України у зв’язку з намірами Уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України

Профспілки з обуренням сприйняли продовження урядової політики «затягування пасків», яка вже трансформувалася у «безстрокову шокову терапію» для українців, серед понад три чверті –це незаможні, бідні і злиденні громадяни.

Напередодні Міжнародного дня захисту прав людини, 9 грудня завдано нищівного удару по мільйонах найбільш незахищених громадян – пенсіонерах, малозабезпечених сім’ях,  вчителях,  медиках, працівниках культури, державних службовцях. Удару завдано тими, кому саме ці люди забезпечують регулярну зарплату, сумлінно сплачуючи податкиУже сьогодні державні соціальні гарантії – мінімальна зарплата та мінімальна пенсія – становлять менше 80 доларів, тобто не дотягують навіть до 3 доларів на день при визначеному ООН рівні злиденності – 5 доларів.

2014-12-10 12:26:44

Якщо влада і не бачить , і не чує

Прагнення жити в соціально справедливій країні, де  поважають Закон і  людину праці, де громадянам буде забезпечена можливість власною працею заробляти на гідне життя,  вивело людей на Майдани  і зараз це прагнення та суверенітет держави вони захищають на сході країни. Наші члени профспілки не залишилися в стороні від цих подій, брали і беруть  в них участь. Профспілкові організації та господарські товариства надають допомогу сім’ям Героїв Небесної сотні та учасникам АТО.

2014-12-09 10:35:44

Профспілкова асоціація молодих сільських голів Прикарпаття за якісні зміни в державі

5 грудня 2014 року відбулось засідання профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття. Участь у засіданні взяла голова обласного комітету профспілки працівників державних установ Ніна Гушпіт та голова обласного  відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Іван Мосюк, який очолює Старунську сільську раду Богородчанського району.