2014-12-05 12:56:16

НГВУ "Надвірнанафтогаз". Справи волонтерські: "Мене не розуміє рідна мама",- росіянка Олена

Знайомство та спілкування з громадськими активістами Тарасом та Оленою, які працюють в НГВУ «Надвірнанафтогаз», викликає палітру теплих почуттів, найбільше - вдячності та захоплення. Дізнаюся, вони з багатьма своїми однодумцями в Надвірній від початку війни займаються збором коштів та всього необхідного для українських воїнів, що на сході України.  «Кожній свідомій людині  нині болить доля держави і доля її найкращого цвіту – добровольців, воїнів, які нині мужньо боронять нас від ворога, платять найвищу ціну, щоб здобути перемогу», - пояснюють свій вибір.

2014-12-04 10:12:41

Варто знати, щоб себе відстояти.

Актуальні  роз’яснення   щодо квартирних засобів обліку та про зміни щодо їх обслуговування

01 жовтня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №532 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від  1 червня 2011 року №869». Відтепер при формуванні тарифів на теплову енергію та всіх видів послуг ( виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води…) до складу витрат на збут  включено й витрати на проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки. Ці витрати додаються до загальної вартості послуг та обраховуються з розрахунку на один квартирний засіб обліку теплової енергії  щомісяця, залежно від кількості таких засобів обліку у споживача.

2014-12-03 10:43:54

ПРофспілкам такі реформи не подобаються. МИ розуміємо "задуми"

«Якщо б профспілки втратили систему соціального страхування, вони втратили б свою можливість впливати на соціальний захист людей. Цього ми не допускали і не допустимо», - заявив Голова ФПУ Григорій Осовий, виступаючи на Пленумі ЦК Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, що відбувся 2 грудня у Києві. Вів засідання Голова Профспілки Василь Андреєв.

2014-12-03 10:33:59

Про рішення правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

2 грудня п.р. відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

2014-12-03 10:27:22

Думки вголос:

Наталія Бирчак : «Наші спілчани хочуть бачити профспілки консолідованими, здатними вести соціальний діалог з усіма гілками влади і роботодавцями».

          Як захистити конституційні права та соціально-економічні інтереси медиків в умовах погіршення рівня життя та оплати праці? Що треба зробити, щоб соціальний діалог з владою був ефективним та корисним? Ці та інші актуальні питання розглядалися на засіданні ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я, в якому взяла участь  голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Наталія БИРЧАК. Про це – з перших уст.

2014-12-03 10:11:06

З КОРИСТЮ ДЛЯ КАЛУШАН

Важливі питання атестації робочих місць за умовами праці та пільгового пенсійного забезпечення прцівників розглядалися на семінарі, який проводився представниками головного управління Пенсійного фонду України в області для керівників та спеціалістів ТОВ “Карпатнафтохім”.

2014-12-02 10:19:38

Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з європарламентарями

1 грудня в київському офісі Фонду ім. Фрідріха Еберта профспілкові лідери зустрілись із головою групи Прогресивного Альянсу Соціалістів і Демократів у Європейському Парламенті Ганні Пітелла (Gianni PITTELLA).

2014-12-01 10:41:39

На честь професійного свята – Дня енергетика

29 листопада у спортзалі Бурштинського енергетичного коледжу відбулася Спартакіада Івано-Франківської обласної Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП України. Захід розпочався з підняття Державного прапора та виконання Гімну України. Після офіційної церемонії відкриття Спартакіади, присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули під час АТО на сході України.

2014-11-27 14:32:32

Звернення до народних депутатів Верховної Ради України УШ скликання від Івано-Франківської обласної ради профспілки працівників нафтогазпрому

Шановні народні депутати України - члени першої проукраїнської і – твердо віримо в це – пронародної коаліції!

Вітаючи Вас від імені нафтовиків та газовиків Прикарпаття, з  урочистим прийняттям присяги, висловлюємо впевненість, що Ваша каденція, продовжуючи «Революцію гідності», стане новою сторінкою в розвитку України, перетворенням її, врешті-решт, на Державу, головною цінністю і пріоритетом для якої є Людина!

У цьому зв’язку застерігаємо Вас від втілення небезпечних для суспільства тенденцій пониження захисної ролі трудового законодавства і витіснення профспілок із соціального діалогу. Це, зокрема, виразилося у внесенні у проект коаліційної угоди намірів про надання права роботодавцям звільняти працівників без погодження з профспілкою. А потім знайшло своє продовження у черговому проекті Трудового Кодексу, розробленого Міністерством соціальної політики, більшість із нововведень якого є неприйнятними для трудівників.

Закликаємо Вас  прийняття нового Трудового Кодексу здійснити лише після публічного обговорення його, на консенсусній основі всіх сторін соціального діалогу.

Сподіваємось на Вашу неупередженість,  далекоглядність та відданість європейським цінностям консолідації громадського суспільства.

Голова Івано-Франківської обласної ради профспілки працівників нафтової і газової промисловості                                    С.З. Остап’юк

 

Прийнято на засіданні Івано-Франківської обласної ради профспілки працівників нафтової і газової промисловості

25 листопада 2014 р.

2014-11-27 14:16:06

Голова обласної Ради профспілки працівників нафтогазпрому Святослав Остап’юк: «Добренькі» як правило, добра не роблять».

25 листопада  обласна Рада профспілки працівників нафтової та газової промисловості провела своє розширене засідання, в якому окрім голів первинних та об’єднаних профкомів галузі взяли участь  голова Центрального комітету профспілки   Володимир Дмитришин та голова Ради профспілок Івано-Франківської області Ігор Басюк.Учасники зібрання після вирішення організаційних процедур, зосередили свою увагу на обговоренні питання «Про дотримання Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та Статуту профспілки галузі в профспілкових організаціях області». Розмова була принципова, активна, подекуди – несподівано гостра.