2014-11-27 14:11:38

Про визначення спільної позиції профспілок щодо подальшої роботи над проектом Трудового кодексу України

Відповідальні завдання по соціально-економічному захисту працівників, що стоять зараз перед профспілками, обговорили 24 листопада учасники наради керівників репрезентативних профоб’єднань України. Вів зсідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.Під час наради було розглянуто питання «Про визначення спільної позиції профспілок щодо подальшої роботи над проектом Трудового кодексу України». Як наголосив Григорій Осовий, тут можуть бути три варіанти: або законопроект буде взяти за основу і профспілки погоджуються на його доопрацювання, або профспілки не погоджуються, вважаючи, що є якісь інші варіанти, або новий проект розробляється на трьохсторонній основі в рамках НТСЄР.

2014-11-26 14:14:26

Організації профспілки працівників держустанов Івано-Франківщини за збереження соціальних стандартів

19 листопада 2014 року обласним комітетом профспілки працівників державних установ була  проведена нарада-семінар для голів райкомів, міськкомів профспілки, окремих голів   профкомів та профорганізаторів первинних профорганізацій обласного центру. У своєму виступі голова обласного комітету  профспілки Ніна Гушпіт зосередила увагу присутніх на посиленні правового та трудового захисту членів профспілки в нинішніх умовах, збереження соціальних стандартів для працівників держутанов. Загалом, підтримуючи дії Уряду стосовно економії державних коштів, недопущення втрат бюджету при проведенні адміністративної реформи, в умовах ведення антитерористичної операції на сході України, профспілкові активісти вважають, що при цьому основний тягар реформ в основному лягає на незахищені верстви населення, мало оплачувані категорії державних службовців.

2014-11-24 12:37:59

У Пенсійному фонді області роз`яснили, як не втратити зароблений стаж

У Пенсійному фонді області роз`яснили, як не втратити зароблений стаж
Аналіз динаміки кількості застрахованих осіб без зарахованого страхового стажу провело днями головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області на семінарі із профільними спеціалістами 17 територіальних управлінь.

2014-11-24 12:30:47

VI Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас»

07 листопада 2014 року в Національному університеті водного господарства та водокористування відбувся VI Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас».За високу сценічну культуру, професійну виконавчу майстерність перемогу та гран-прі здобула керівник ансамблю відділу освітньо-виховної роботи та дозвілля студентів Івано-Франківського національного медичного університету Галина Рудик.

2014-11-24 09:55:44

РОБОТА В КОМІСІЯХ як ЕФЕКТИВНА ФОРМА ПРОФСПІЛКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

19 листопада 2014 року на засіданні комісії з питань культурно-масової, оздоровчої та  спортивної роботи обкому профспілки працівників держустанов розглядалося питання «Про  роботу первинної профорганізації виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради по організації  культурно-масових та спортивних заходів у трудовому колективі».

2014-11-24 09:19:21

КРУГЛИЙ СТІЛ. Профспілки мають стати локомотивом соціальних реформ

В українській «Платформі громадянського суспільства», створеній згідно з Угодою про асоціацію між Україною та Євросоюзом, повинні бути потужно представлені організації профспілок і роботодавців. Про це говорили учасники круглого столу, що відбувся 21 листопада в редакції газети «Профспілкові вісті».В заході взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, керівники структурних підрозділів Федерації, експерти - секретар Координаційно-експертної ради з питань соціальної політики Центра перспективних соціальних досліджень Мінсоцполітики і НАН України, виконавчий директор Бюро соціальних і політичних розробок Ігор Камінник, директор Центру громадської експертизи Любомир Чорний, журналісти. Модератором заходу виступив керівник Інформаційного-аналітичного центру ФПУ Юрій Робота.

2014-11-21 12:28:06

До уваги профактиву!

Головні вимоги до охорони праці на підприємстві 

Законодавство України покладає на всіх роботодавців обов'язок щодо забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці.

Витрати на охорону праці на підприємстві згідно зі ст. 19 Закону «Про охорону праці» повинні становити не менше 0,5% від фонду оплати праці за попередній рік.

На підприємствах, що утримуються за рахунок бюджету, витрати на охорону праці передбачаються в державному або місцевих бюджетах і становлять не менше 0,2% від фонду оплати праці.

Роботодавцю варто подбати про багато речей, головні з яких вказані нижче.

2014-11-21 10:41:51

Права та інтереси працівника повинні бути в основі Коаліаційної угоди

Федерація профспілок України як найчисельніше громадське об'єднання, що послідовно захищає права та інтереси людини праці, офіційно звернулась до політичних сил - учасників укладення Коаліційної угоди з пропозиціями до тексту цього документу.

2014-11-21 10:39:15

21 листопада - День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, започаткований Главою держави на вшанування Революції Гідності - видатної події в історії сучасної України.
Багаторічне і повсюдне нехтування правами громадян, злочинне збагачення купки можновладців за рахунок знедолення і зубожіння мільйонів, потурання владою корупціонерам, тіньовикам і криміналітету, зрада політичною верхівкою цілей європейського курсу вивели українців у листопаді 2013 року на Євромайдани.

2014-11-21 10:31:34

Найперше- захист соціально-трудових прав працівників

19 листопада 2014 року відбувся У  пленум Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників державних установ, на якому розглянуто питання про «Про роботу організацій профспілки Івано-Франківської області щодо соціально – економічного захисту працівників відповідно до рішень УІ з’їзду ФПУ, ХХУІ  обласної звітно-виборної (2010 р.) конференції, Програми дій Професійної спілки працівників державних установ України на 2010-2015 роки»  та  «Про дії та позицію організацій профспілки в нинішніх умовах по захисту соціально - трудових прав працівників».