2014-08-22 09:45:10

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 23-річниці Незалежності України. Нинішнього року це свято особливе для кожного з нас, адже за волю і свободу нашої держави вмирають найкращі наші сини і доньки.

Ми всі но-новому осмислюємо  щастя жити в мирній, щасливій,соборній державі, яку наші вороги хочуть розірвати на шматки, знищити ззовні і зі середини.  Хай вистачить всім нам мужності і мудрості вистояти у цій непростій боротьбі й  здолати зло, об’єднавши всі свої зусилля. Хай збереже Господь усіх, хто нині на полі бою; пам’ятаймо , якою ціною здобувається нині кожний новий день України.

Вірмо у свої сили, допомагаймо всіляко нашим воїнам у їх святій боротьбі, а родинам, які втратили своїх дітей, віддаваймо найбільшу увагу і шану. Миру всім, добра, благополуччя.

Слава Україні!

Голова Ради профспілок області                           Ігор Басюк

2014-08-22 09:17:52

23 серпня - ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Одним з найголовніших символів держави, поряд з гербом та гімном, є її прапор.Державний прапор України має свою історію. Згадаймо найважливіші моменти:

2014-08-21 11:48:23

Якщо родинні зв’язки та політичні погляди при прийомі на роботу важливіші за знання…Чи може зарадити профспілка?

Як часто від молодих працівників ми чуємо небезпідставні нарікання про обмеженість творчого розвитку та відсутність перспектив кар’єрного росту. На жаль, відсутність робочих місць та низький рівень доходів подекуди перешкоджає талановитій молоді спрямовувати свої зусилля згідно отриманої професії.

2014-08-21 11:16:57

Працівники культури підтримали свого Героя і визначалися у головному

Семінар «Робота з дітьми та молоддю» відбувся у селі Верхній Вербіж Коломийського району.Йшлося про заходи, організовані для дітей та молоді працівниками закладів культури, профспілковими активістами  сіл П’ядики, Виноград, Воскресинці, Слобода, Ковалівка, Іванівці, Молодятин, Раківчик та селища Гвіздець. Мовилося також про готовність закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період, організацію відзначення у районі Дня незалежності України, 200-ліття з дня народження Т. Г. Шевченка.

2014-08-21 10:49:55

Віддайте чесно зароблене

Федерація профспілок України надіслала на адресу керівників профспілкових організацій ФПУ рекомендації щодо можливості законного впливу і вирішення питань виплати заборгованості із  зарплати. За приклад  алгоритму дій взято досвід Львівщини. 

2014-08-20 11:38:05

Оскільки профспілки представляють права та інтереси людини праці, їх модернізація має спрямовуватися на об’єднання зусиль

СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ Федерації профспілок України,  ЇЇ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
(проект)

Стратегія модернізації ФПУ, її членських організацій спрямована на зміцнення профспілкового руху, посилення його ролі і місця у громадянському суспільстві.
Жорсткий наступ на права найманих працівників, зниження життєвого рівня, зростання безробіття, порушення роботодавцями трудових прав найманих працівників, утиск прав самих профспілок вимагають від них солідарності і єдності, результативності захисних функцій, вдосконалення організаційної структури й фінансового зміцнення, здійснення конкретних кроків для свого оновлення.

2014-08-20 09:20:19

Активізувалися рейдери. Профспілки просять допомоги у боротьбі з беззаконням

З цього приводу прийнято відповідне Звернення та скеровано цей документ для розгляду в трудових колективах. Також окремий документ  надіслано  Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку. 

Звернення Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості щодо рейдерського захоплення Івано-Франківського державного об’єднання спиртової і лікеро-горілчаної промисловості.

2014-08-14 16:02:43

Спрощено механізм видачі ваучерів на навчання громадян віком старше 45 років


Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці».

2014-08-14 09:21:46

Свято, яке покращить будні

Спільною постановою адміністрації та профкому підприємства в НГВУ «Надвірнанафтогаз започатковано конкурс «Кращий за професією кухаря цеху робітничого постачання» . Нещодавно відбувся перший стартовий турнір , який зібрав того дня дванадцять кухарів підприємства. На перший погляд, його учасники  відрізнялися між собою хіба що за віком, але  їх молодечий запал знівелював цю різницю.  Ретельність, з якою вони готувалися до фахового випробування, перевершила всі сподівання. Експозиційні столи від прикладеного таланту та  любові перетворилися у  мистецькі витвори. 

2014-08-13 10:12:31

Глава держави підписав закон про посилення захисту прав дітей в період мобілізаційної підготовки та мобілізації

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1614-VII “Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення захисту прав дітей”.Документ зміцнює захист прав дітей в період мобілізаційної підготовки та мобілізації, в особливий період, а також посилює захист дітей військовослужбовців, які звільнюються із лав Збройних сил України.