2014-09-16 11:29:35

Освітянські будні

Понад 9 мільйонів гривень освоїли прикарпатські освітяни, готуючись до чергового навчального року.У новому навчальному році в освітніх закладах області здобувають знання 148 тисяч школярів, з них майже 16 тисяч дітей пішли у перший клас.

2014-09-16 10:16:59

Рецепт порятунку: Аутсорсинг. Маневри роботодавця та «стіна» профспілок

Калуський «Карпатнафтохім» зустрів нас ошатною доглянутою територією. Люди виконували якусь роботу, в адміністративному приміщенні також свій ритм службових обов’язків. Однак, знаємо, вже два роки тут зупинено виробництво. Як пояснив голова об’єднаного профкому Товариства Олег Кушлик, підприємство не працює з кількох причин.

2014-09-15 16:40:46

ВАСИЛЬ ХУДИН: «Ми виконали всі із запланованих заходів »

За свою більш як десятилітню історію діяльності калуський спортивний клуб «Нафтохімік» профкому «Карпатнафтохім - Лукор» здобув добру славу не лише на теренах області. 

2014-09-15 10:40:40

У ТОВ"Карпатнафтохім" оздоровлюють дітей, вчать студентів і… плекають таланти

Об’єднаний профком «Карпатнафтохім - Лукор» підбив підсумки проведеної літньої оздоровчої компанії дітей та обговорив загалом стан соціальної роботи в колективі.

2014-09-12 12:03:10

14 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

Зі святом вас, шановні нафтовики, бурильники, працівники нафтогазопереробної промисловості Прикарпаття!

Нафтогазова промисловість завжди була національним багатством, головною  ланкою паливно-енергетичного комплексу держави. Особливо актуальною є галузь зараз, коли гостро постало питання  не лише політичної, а й енергонезалежності України.

Цей глобальний конфлікт вирішується, на жаль, на території нашої держави, і, на жаль,не дипломатично і не демократично, а зброєю, яку підняла Російська Федерація проти українського народу і проти всього світового порядку.

Ми віримо у силу добра і справедливості, ми надіємося на підтримку всього світу, щоб перемогти та розпочати новий державницький курс щодо розвитку цієї галузі народногосподарського комплексу і країни загалом.

 У день професійного свята  Рада профспілок області щиросердечно вітає працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, усіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цією нелегкою працею. Бажаємо міцного здоров’я, впевнених успіхів і досягнень на професійній ниві, великого людського щастя та оптимізму.

Дорогу осилить той, хто йде. Хай на шляху до нашої спільної високої мети – перемогти та йти шляхом побудови багатої, цивілізованої? європейської держави всіх нас супроводжує удача, єдність дій і Божа поміч!

Голова Ради профспілок області                                         Ігор Басюк

2014-09-12 10:43:12

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР ЗАХИЩАЄ

Лісові масиви займають 42% території нашої області. Важко переоцінити їх значення для економіки, здоров’я людини. Про збереження і примноження лісових масивів дбають 2,6 тисяч трудівників. Що сьогодні їх найбільше хвилює, який соціальний захист вони мають? Про це напередодні професійного свята кореспондент «Єдності» веде розмову з головою обласної організації профспілки працівників лісового господарства І.М.Хомишиним.

2014-09-12 09:37:24

Твоя думка є вирішальною. Голосуй

8000 гривень – МАЄ БУТИ СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА УКРАЇНЦЯ ! 

П Р О Ф С П І Л К О В И Й    Р Е Ф Е Р Е Н Д У М

- натисни на СТАРТ (зайдеш на сайт голосування) і проголосуй за нову зарплату і наближення її до європейської!

2014-09-12 09:34:21

До уваги профспілкових активістів! Проявімо солідарність

До завершення голосування 7 жовтня є ще певний час і в нас усіх є можливість  дати відповідь  на питання здатності солідарних дій на підтримку рішення зробити крок на подолання бідності серед працюючих.

2014-09-12 09:13:10

Почали з позитиву

Минуло  всього кілька місяців після того, як головою Калуського райкому профспілки обрано Руслану Яковину. Однак в роботі цього виборного профоргану вже відбулися позитивні зміни. Результативніше запрацювали первинки, поліпшився контроль за виконанням власних рішень, постанов вищестоящих профорганів, соціально-культурна робота. Профоргани району вишукують різні джерела, щоб поліпшити діяльність профорганізацій за різними  напрямками їх діяльності.

2014-09-11 10:33:10

"Рідна сторона - квітуча Україна"

У Народному музеї історії і трудової слави ПрАТ "Лукор" і ТОВ "Карпатнафтохім" відбулася  виставка "Рідна сторона - квітуча Україна", присвячена Дню незалежності України. Активну участь у святі взяли профспілкові активісти. Кращі композиції учасників дійства відзначені дипломами.