2014-09-09 09:20:18

Звернення Президії Федерації профспілок України до Президента України П.О. Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення

Конституція України визначила нашу державу правовою і соціальною. За своєю суттю така держава повинна проводити потужну соціальну політику, сприяти розвитку соціально спрямованої ринкової економіки, забезпечувати стабільно високий рівень і якість життя громадян, соціальну стабільність у суспільстві. Реалізація цих завдань вимагає високого рівня соціальної і правової свідомості, відповідальності та ефективної взаємодії влади, бізнесу і профспілок, всього громадянського суспільства.

2014-09-05 12:15:12

Іде священна війна за свою землю. Горе - об’єднує

Інформують: 

Івано-Франківська обласна Рада профспілки нафтогазпрому (голова Остап’юк С.З.) . Вимушено переселеним особам зі східних областей України та АР Крим надано фінансової допомоги в сумі 5400 грн., гуманітарної допомоги  - на 11300 грн.

Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників ІФД УДППЗ «Укрпошта» (голова В. Гільтайчук).

2014-09-05 12:12:43

Горе і випробування об’єднали нас

Івано-Франківська обласна Рада профспілки працівників енергетики та ЕТП (голова В.Т.Гриньків)  інформує про надання грошової допомоги на підтримку Української армії та гуманітарної допомоги постраждалим від воєнної агресії.  Зокрема, перерахувано одноденну заробітну плату працівників ОРП на підтримку Української армії в сумі 804 грн.; 1000 грн. ­ виділено для підтримки військових частин в Івано-Франківській області з профбюджету обласної Ради; 1000грн. безповоротної фінансової допомоги надано профкому ППО Слов’янської ТЕС

2014-09-05 12:11:17

З любов’ю до своєї землі і свого народу

Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я  (голова Н.В.Бирчак) інформує, що працівники закладів охорони здоров’я області надали допомогу Збройним силам України в сумі 2 млн 775 тис.грн., на підтримку Майдану гідності ­ - 449 тис.860 грн .

2014-09-05 10:23:14

Ми надіємося на вас, ми молимося за вас

Як повідомляє голова об’єднаного профкому калуського Товариства «Карпатнафтохім-Лукор» Олег Дем’янович Кушлик, окрім тих відрахувань, що утримуються із зарплат людей у вигляді військового податку, спілчани продовжують додатковий збір коштів на підтримку українських військових, які нині захищають державу на східних кордонах в зоні проведення АТО.  Серед них є 18 працівників «Карпавтнафтохіму». Власне на їх підтримку профспілкою передано 70 тис. грн.

2014-09-04 15:56:15

Під тягарем воєнних подій

Голова  Івано-Франківського обкому профспілки працівників освіти і науки України повідомив, що станом на 3 вересня на надання матеріальної допомоги учасникам Євромайдану та АТО, а також їх сім’ям виділено 53 800 грн. (п’ятдесят три тисячі вісімсот гривень):

2014-09-04 15:03:38

ЧУЖОГО ГОРЯ НЕ БУВАЄ. Профспілкова солідарність допоможе вижити

Командування Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України звернулось до ФПУ за допомогою у придбанні холодильного обладнання для забезпечення належного харчування поранених бійців із зони АТО та інших потерпілих військовослужбовців.

2014-09-04 15:00:56

Звернення Федерації профспілок України до керівництва держави, лідерів політичних сил


Шановні керівники держави, лідери політичних сил!  Народ України довірив вам управління державою, представництво інтересів громадян у парламенті та виконавчій владі, визначення перспектив суспільного розвитку, створення умов для мирного і гідного життя громадян.

2014-09-01 09:57:40

Третій шлях: імітувати гарантії надання пільг і компенсацій, обманювати себе, працівників, державу

На початку липня на нашому заводі розпочиналась чергова атестація робочих місць за умовами праці і ми випадково дізнались, що на Україні, в травні місяці цього року, була прийнята нова гігієнічна класифікація. Текст класифікації  супроводжувався наказом про її затвердження. Після ознайомлення з класифікацією та наказом, подумалось – ну ось і нас досягла та фатальна пожежа на майдані Незалежності, в якій згоріла будівля профспілок. До цього часу все думалось – ну це десь там, далеко від нас пожежа і розруха і, мабуть, нас особливо тут не зачеплять…І тут раптом документ, погоджений з представником профспілок, зміст якого може свідчити тільки про пожежу і розруху в будинку профспілок. Чи може, як казав класик – не в будівлі розруха, а в головах?

2014-08-28 14:36:33

Нещасний випадок на виробництві - права потерпілого та відповідальність керівника

За  6 міс. 2014р. з 35 нещасних випадків  7 повідомлень або кожне 5  надійшло з  запізненням, а тому  на  керівників було накладено стягнення у вигляді штрафу. Кожний  нещасний випадок на виробництві  об'єднує багато  людей та організацій. По перше — сам потерпілий,  повинен  чітко  розповісти обставини випадку ( або  очевидці), надалі члени комісії - посадові особи підприємства, інспектор Держгірпромнагляду ( при груповому, важкому та смертельному випадку) і  представник Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Крім того  працівники медичної установи, яка надає  медичну допомогу, члени родини.