2014-05-25 16:41:30

Літо приймає екзамен

Небагато часу лишилося до початку червня, коли розпочнеться літня дитяча оздоровча кампанія. Її успішне проведення потребує ретельної підготовки, значних зусиль, як від органів виконавчої влади, так і від профспілкових організацій.

2014-05-25 08:32:51

ОЧІКУЄМ ВІД УРЯДУ ЕФЕКТИВНИХ ДІЙ

  Одна з провідних галузей промисловості України – хімічна як в країні, так і в області переживає складні часи. Основною проблемою у нас є зупинені на не визначений термін виробництва, відсутність продуктивної зайнятості більшої частини працюючих на ТОВ «Карпатнафтохім» та ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

2014-05-24 20:47:34

ПРОФСПІЛКОВИЙ НАКАЗ кандидатам у Президенти України

Від імені 8 мільйонів членів профспілок Федерація профспілок України акцентує увагу кандидатів у Президенти України, що саме працею наших співвітчизників створюється національне багатство, саме їх праця є головним джерелом наповнення державного, місцевих і пенсійного бюджетів.

2014-05-23 15:22:43

В добрий час

Голова ради профспілок Івано-Франківської області Ігор Басюк: «Маємо спільні пріоритети: переформатувати відносини з державою і з роботодавцями та створити умови постійного тиску, щоб вони мусили виконувати вимоги профспілок».

Буремний час українського суспільства по-своєму випробовує кожного і всіх нас разом як громадян своєї держави. Майдан, революція гідності, збройне протистояння з Росією змінили не лише Україну і українців, змінюється увесь світ.