2014-06-18 10:39:37

Звідусіль до "Смерічки"

 У дитячому таборі «Смерічка», що розташований у селі Микуличин Яремчанської міськради, продовжується відпочинковий сезон: «Літо-2014». За словами директора закладу Миколи Сої, нині у таборі приймають велику кількість дітей. «Сьогоднішня зміна для нас є особливою, бо вперше за 25 років існування табору тут одночасно відпочиває 300 дітей, - зазначає М.Соя. - Це пояснюється передусім складною політичною ситуацією, яка склалася в державі. В нас цього року багато дітей, які приїхали з Києва, Черкас, Броварів, Краматорська, Полтави, Дніпропетровська. Також очікується приїзд дітей з Сум, Чернігова, Херсона».  

2014-06-18 09:56:55

Літо-2014. Більш популярними стали – Карпати

Мережа дитячих оздоровчих закладів на Прикарпатті останніми роками залишається незмінною – в області приймають  дітей в літній сезон оздоровлення 13 таборів. Це власне ті, що співпрацюють з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.  На відкриття ще одного з назвою – «Буковель» - нещодавно подано  документи для включення його в діючий Реєстр.

2014-06-17 14:11:31

Всесвітній парламент праці дав надію мільйонам

 103-я Міжнародна конференція праці (МКП) завершила свою роботу після більш ніж двох тижнів обговорень ключових питань світу праці, таких як примусова праця, міграція, неформальна зайнятість та інвестиції у якісні робочі місця.

2014-06-17 10:49:22

Жінка з українського села. Невже це вирок?

10-12 червня 2014 року за сприяння Міжнародного фонду Фрідріха Еберта, Міжнародної спілки працівників харчової і тютюнової промисловості, сільського господарства, ресторанного і готельного обслуговування, громадського харчування і суміжних галузей   (IUF) в м. Яремчі Івано-Франківської області відбулося засідання Жіночого комітету профспілки працівників агропромислового комплексу України на тему: «Достойна праця, соціально-економічні права жінок – працівниць сільського господарства, харчової та переробної промисловості України. Продовольча безпека держави». У роботі Жіночого комітету взяли участь колеги із Німеччини та Молдови.

2014-06-16 14:31:15

Новації в оплаті праці: так чи ні?

Цими днями в управлінні ПАТ «ДТЕК Західенерго» (м.Львів) відбулася робоча зустріч голів профкомів Товариства з директором управління    Олександром Кучеренком та  начальником відділу по компенсаціях та пільгах Яною Тимохіною. ПАТ «ДТЕК Західенерго» ВП Бурштинська ТЕС представляв голова профкому Ігор Столяр.

2014-06-13 11:32:43

Спочатку було Слово

Первинна профорганізація обласного телебачення «Галичина» відіграє дуже важливу роль не тільки в об’єктивному інформуванні населення краю про суспільно-політичну ситуацію в країні та області, а й широко висвітлює роль обласної організації професійної спілки працівників держустанов  у питаннях захисту соціально-економічних та трудових  прав держслужбовців. 

2014-06-13 11:06:43

Профспілки. Імідж, виклики, реалії

 11 червня 2014 року відбувся День Івано-Франківського обласного комітету     профспілки у Коломийському районі. Така практика є ефективною формою подальшого розвитку соціального діалогу на місцях, безпосередньо у районах, трудових колективах, серед широкого загалу членів профспілки.

2014-06-11 15:25:08

103-я Міжнародна конференція праці

У ці дні у Женеві проходить 103-а сесія вищого керівного форуму Міжнародної організації праці (МОП) - Міжнародної конференції праці (МКП). У ній беруть участь близько 4 тисяч делегатів від трудящих, роботодавців та урядів 185 країн-членів МОТ, а також офіційна тристороння делегація України, до складу якої входять представники Уряду, організацій роботодавців та профспілок.

2014-06-10 13:02:10

На Прикарпатті відбулося обговорення Нової моделі вирішення трудових спорів в Україні

5 червня в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Івано-Франківській області відбувся круглий стіл на тему : "Обговорення нової моделі вирішення трудових спорів в Україні". В обговоренні взяли участь: Ігор Басюк –  голова Ради профспілок Івано-Франківської області; Уляна Гураль – начальник юридичного відділу РПО; голови обласних галузевих профспілок; голови обласного об’єднання та міської організації роботодавців; трудові арбітри та незалежні посередники НСПП.

2014-06-10 11:52:21

Бізнес-еліта одностайна: «Треба звідусіль вижити корупціонерів, козачків і підтанцовщиків»…

5 червня в готелі «Надія» відбулися звітно-виборні збори в регіональному Івано-Франківському відділенні Українського союзу промисловців і підприємців. Зі звітною доповіддю за чотири роки діяльності громадського об’єднання прозвітував виконувач обов’язків голови Правління Валерій Крецул.