2021-12-01 09:17:16

Калуську ТЕЦ продали за 801 мільйон: хто виграв торги

Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні продав Калуську ТЕЦ за 801 млн грн - переможцем торгів стала компанія "Констанза".Про це свідчать дані аукціону на "Прозорро.Продажі".При цьому, стартова ціна була 230 млн грн.

2021-11-26 11:06:22

УКРАЇНА – КРАЇНА В ГРУПІ РИЗИКУ

Про це йшлося на відеоконференції, присвяченій обговоренню ситуації з реалізацією прав профспілок в Україні, яку 23 листопада провела Міжнародна конфедерація профспілок за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта. Всього у відеоконференції взяло участь понад 50 учасників з різних куточків світу.

2021-11-23 18:54:57

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ

З  глибоким сумом повідомляємо, що 23 листопада  передчасно, на 68 році пішов із життя Ігор Євгенійович Басюк.

Він – це ціла епоха становлення і розвитку профспілок області новітнього часу, які він очолював з   1990 року. Це натхненне бажання бути завжди у вирі подій, змін, реформ і гідно провадити соціально-економічний захист людей праці.

Його запам’ятаємо як дуже світлу, чуйну, мудру людину, авторитетного керівника, щирого українця-патріота.

Вічна та світла пам’ять нашому  колезі і другу.

Поділяємо біль та горе непоправної втрати з родиною  покійного.

Рада профспілок області.

 

2021-11-21 10:59:17

З ДНЕМ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ.

В Україні у неділю, 21 листопада, відзначають День Гідності та Свободи.Саме 21 листопада 2013 року відбулись перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. НИЗЬКИЙ УКЛІН УСІМ, ХТО СТАВ НА ЗАХИСТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ І СВОБОДИ!

 

2021-11-18 12:10:40

ПІДПИСУЄМО ПЕТИЦІЮ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Шановні колеги!

голова Профспілки працівників державних установ України установ Юрій Піжук 21 жовтня зареєстрував на офіційному інтернет-представництві Президента України петицію про встановлення держслужбовцям справедливих зарплат. Адже нині посадовий оклад, наприклад керівника відділу у складі департаменту, головного управління, служби, самостійного управління в районній державній адміністрації, дорівнює законодавчо встановленій мінімальній зарплаті, а на нижчих посадах він не досягає і цього рівня.

2021-11-05 14:49:22

ПРОФСПІЛКА ПРОДОВЖУЄ ПРОВОДИТИ ВИЇЗНІ ДНІ

Цьогоріч Івано-Франківський обласний комітет Профспілки працівників державних установ України продовжив практику проведення виїзних днів в районах Надвірнянському, Косівському, Калуському, Коломийському. Адже це дає можливість безпосереднього спілкування в трудових колективах галузі та з профспілковим активом, а також ознайомлення з умовами  та оплатою праці, обговорення їх з керівниками організацій і установ та проведення профспілкового навчання з найбільш актуальних питань.

2021-11-05 14:47:33

ПОСІЯНІ ЗЕРНА ДАЛИ СВОЇ СХОДИ

В червні Івано-Франківський обласний комітет Профспілки працівників державних установ підписав Меморандум про співпрацю з регіональним відділенням Асоціації міст України. Одним із зобов’язань сторін були спільні дії щодо захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників територіальних громад області. А це і є одним з основних статутних положень галузевої Профспілки. Адже вона об’єднує не тільки працівників органів державної влади, правоохоронних, фінансових органів, банківських установ, інших організацій, а й органів місцевого самоврядування, які в результаті реформи децентралізації влади набули нового значення, отримали додаткові повноваження і можливості.

2021-11-05 14:44:34

РАДА ПРОФСПІЛОК ОБЛАСТІ ПРИВІТАЛА СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

5 листопада, напередодні Дня соціального працівника голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, її заступниця Людмила Сірко за участі першого заступника голови Ради профспілок області Володимира Уєвича та голови профспілки працівників держустанов Ніни Гушпіт в режимі онлайн привітали всіх працівників соціальної сфери районів та територіальних громад, а також обласних структур соціального захисту населення з їх професійним святом.  Посадовці підкреслили важливість праці працівників соціальної сфери, непрості завдання, які стоять перед  галуззю, щоб працювати злагоджено і з віддачею. Представники профспілок подякували за конструктивну співпрацю і соціальне партнерство у вирішенні питань соціально-економічного захисту населення. Прозвучали щирі побажання всіх земних гараздів і успіхів.

 

2021-11-05 10:11:04

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ.КОЛЕГИ!

Шановні працівники соціальної сфери!

Рада профспілок Івано-Франківської області  надсилає вам  щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Відзначення в нашій державі Дня працівників соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів громадян країни.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. А ще у вашій особі ми маємо надійного соціального партнера. Дякуємо за співпрацю.

Бажаємо успіхів  у вирішенні нагальних потреб людей, щастя, здоров’я і благополуччя вам і родинам.

Хай примножується добро.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                                 Ігор Басюк

 

2021-11-04 13:34:21

ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД РОБОТИ НЕВАКЦІНОВАНИХ ПРАЦІВНИКІВ.

08.11.2021 р. набирає чинності Наказ від 04.10.2021 р. № 2153 Міністерства охорони здоров’я (далі – Наказ № 2153), яким затверджено Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.

Обов’язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, підлягають працівники: