2020-11-13 20:48:09

Шановні агропромівці!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів. Щира вдячність Вам за любов до землі, за вірність добрим традиціям.

Хай щедро родить нива, зростає благополуччя нашої держави, а вам і вашим родинам -  добробуту, миру і злагоди.

З повагою,

Голова Ради профспілок області              Ігор Басюк

 

2020-11-10 18:51:43

ПРОВОКАЦІЯ ПРОТИ ПРОФСПІЛОК НЕ ПРОЙДЕ

Нещодавно в соціальних мережах було поширено Звернення голів окремих громадських рад до Президента України, Голови Верховної Ради України та голів фракцій Парламенту з вимогою вирішити на законодавчому рівні питання проведення реституції майна, що належить Федерації профспілок України на законних підставах.

На офіційних веб-сайтах цих органів, де відповідно до пункту 25 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353), мали публікуватися всі протоколи громадських рад, не було виявлено жодного  ухваленого рішення щодо майна профспілок, їх об’єднань та надання повноважень головам громадських рад підписувати згадане Звернення.

2020-11-10 18:45:46

Профспілкою працівників освіти і науки України надано пропозиції до законопроекту «Про професійну (професійно-технічну) освіту», реєстраційний № 4207 від 12.10.2020.

 

Їх положення спрямовано на підтримку педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти, учнів цих закладів, неприпустимості конкурсного відбору на здобуття робітничих професій, безоплатного здобуття кваліфікації робітника, повної виплати заробітної плати учням за час виробничої практики тощо, унормування питань оплати праці, робочого часу, пенсійного забезпечення, тривалості відпусток працівникам тощо.

2020-11-09 13:28:07

Шановні працівники культури!

Рада профспілок області надсилає вам найщиріші вітання з професійним святом.

Вашим голосом співає душа народу, у  вашій творчості — історія і сьогодення, ви об’єднуєте покоління. Культура – це все сокровенне, створене українською нацією.

Спасибі за бережне ставлення до скарбів нашої духовності.

Бажаємо натхнення і невичерпних джерел творчості. Радості і мирних щасливих свят і буднів.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                  Ігор Басюк

 

2020-11-04 10:21:17

БЕЗ ПІДТРИМКИ РОБОЧИХ МІСЦЬ БЕЗРОБІТТЯ В ЄС ЗРОСТЕ ВДВІЧІ

Згідно з новими дослідженнями ЄКП, без продовження надзвичайних європейських та національних заходів із підтримки зайнятості в умовах COVID, безробіття у ЄС може зрости майже вдвічі і сягнути 30 мільйонів осіб.Наразі у ЄС налічується 15,9 млн. безробітних, кількість яких збільшилася на 2 млн. з початку кризи COVID-19 у березні.

2020-11-03 17:02:43

ВВЕДЕНО ДОДАТКОВІ ВИПЛАТИ ДО ПЕНСІЇ

Відповідні рішення ухвалив Кабінет міністрів України.Так, право на виплату додаткової пенсії мають громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС виплатять:

2020-10-30 11:56:30

1 листопада – 102 роки ЗУНР

Шановні профспілчани!

Щиро вітаю вас зі святом створення Західноукраїнської Народної Республіки. Історія пам’ятає, що в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 року стрілецькі частини, на чолі з сотником Дмитром Вітовським, зайняли всі найважливіші урядові установи у Львові.Таким чином, була створена Західноукраїнська Народна Республіка, до складу якої увійшли українські етнічні землі - Галичина, Буковина та Закарпаття. Водночас Польща, не бажаючи втратити Галичину, розпочала військові дії, внаслідок яких уряд ЗУНР переїжджав до Тернополя, Станіславова ,а також перебував у екзилі в Кам'янці-Подільському. Важливим здобутком діяльності ЗУНР було урочисте проголошення 22 січня 1919 року в Києві Акту про Злуку ЗУНР і УНР в єдину соборну Українську Народну Республіку. Екзильний уряд ЗУНР припинив існування 15 березня 1923 року.

Знаймо свою героїчну історію, шануймо її здобутки. Будьмо патріотами своєї держави. Нехай множиться слава України!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                                           Ігор Басюк

 

2020-10-28 12:08:26

ПРО ПЕРЕДПЛАТУ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ

Передплатити газету "Профспілкові вісті" чи журнал "Бібліотечка голови профкому" можна у будь-якому відділенні Укрпошти за Каталогом передплатних видань, за передплатним індексом 22152 чи 22909 відповідно.

Також передплату можна оформити у пунктах прийому передплати чи операційних залах поштамтів.

Є можливість передплатити видання і онлайнГазета "Профспілкові вісті" за посиланнями:

Укрпошта чи ДП Преса

Журнал "Бібліотечка голови профкому" за посиланнями:

Укрпошта чи ДП Преса ; Будь ласка, передплачуйте центральні профспілкові видання! ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬНА 2021 рік

22152 – Газета «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»                                  - 284,16 грн.

22909 – Журнал «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ

ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ»                                            – 113,28 грн.

 

Лист до передплатників додається.

2020-10-28 12:01:57

ДІЯЛЬНІСТЬ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ

При сучасній тенденції поширення пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»люди мають зрозуміти, що місця, куди вони ходять працювати, вчитися, відпочивати, розважатися, харчуватися, займатися спортом тощо стають потенційно небезпечними.  Щоб уберегтися, важливо працювати над змінами як  власної поведінки, так і оточуючих на робочому місці й у побуті. Особливо зараз, коли щодня росте кількість інфікованих за добу.

2020-10-18 13:06:26

ПРЕЗИДІЯ ФПУ АКТУАЛІЗУВАЛА МАЙНОВІ ПИТАННЯ

Президія Федерації професійних спілок України на засіданні 16 жовтня 2020 року розглянула та прийняла за основу зміни до Стратегії управління профспілковим майном в інтересах людини праці.Зазначений документ регламентує алгоритм дій з управління профспілковим майном, а його вдосконалення внесе дієві зміни в господарську діяльність унітарних підприємств та суб’єктів господарювання, створених за участю ФПУ. Відповідні зміни розраховані на ефективність функціонування лікувально-оздоровчих, туристичних, культурно-освітніх та інших закладів профспілок.