2021-11-01 08:49:22

103-я річниця ЗУНР. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА.  1 листопада 1918 року в Львові було проголошено Західно-Українську Народну Республіку.

Було видано відозву «Український народе», де говорилося про утворення незалежної Української держави, у якій «віднині народ є… господарем своєї землі». До складу ЗУНР увійшли Західноукраїнські землі. Вона охоплювала близько 70 тис. км2 з 6 млн. населення (71% українців, 14% поляків, 13% євреїв та інші). Галичани мріяли та непохитно вірили у возз’єднання з Наддніпрянською Україною у найближчому часі. Попри те, що ЗУНР проіснувала всього 257 днів, значення вперше утвореної на Західноукраїнських землях незалежної держави важко переоцінити. Українці жадали свободи, звільнення від усіх зайд та окупантів. Не жаліючи власних життів, зунрівці боролись за суверенну Україну.   Десятки тисяч стрілецьких могил і сьогодні нагадують про звитягу та славу тих днів. Діяльність ЗУНР мала значний вплив на формування національної свідомості всього українського народу та  засвідчила високу національну ідейність галицьких українців, їх непохитну віру в суверенну соборну державу Україна. Героїчна боротьба стрілецтва стала поштовхом та отримала продовження у визвольних змаганнях ОУН-УПА.

Дорогі  профспілчани!

Ми з вами – нащадки тих гордих лицарів листопадового чину! Наша Незалежність – це спадкоємність боротьби і звитяжності поколінь. БУДЬМО свідомими і гідними громадянами своєї держави

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                    Ігор Басюк

 

 

2021-10-28 14:15:27

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СТОРІН ПРОФСПІЛОК І РОБОТОДАВЦІВ НТСЕР

Консолідувати позиції профспілкової сторони та сторони роботодавців в Національної трьохсторонньої соціально-економічної раді щодо питань, які турбують людей, зокрема підвищення цін та тарифів, змін у трудовому законодавстві закликали 25 жовтня учасники зустрічі керівництва СПО об'єднань профспілок, СПО сторони роботодавців та координаторів сторін у складі НТСЕР.  

2021-10-21 20:30:07

ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ ОЧИМА ДІТЕЙ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ТА ФІНАНСУВАННЯ КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ РОБІТ, ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ДНЮ СТВОРЕННЯ  УПА І ДНЮ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, ЯКІ ВІДЗНАЧАЛИСЯ НА ПОКРОВУ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.

 Днями в обласній державній адміністрації презентували роботи юних прикарпатців, які визнані переможцями у конкурсі  «Захисники та захисниці України очима дітей».

2021-10-21 11:07:02

СИСТЕМНА ПРАЦЯ НА СПІЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

У продовження співпраці задля налагодження більш активного соціального діалогу на Прикарпатті  20 жовтня відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради за широким представництвом сторін профспілок, роботодавців та органів влади. Відкрив засідання голова Ради профспілок області Ігор Басюк, зазначивши плідну працю соціальних партнерів дотепер, особливо результативну діяльність виконавчого комітету ОТСЕР, який показав свою ефективність в часи локдауну, коли не могла збиратися обласна тристороння соціально-економічна рада в повному складі. Стало приємним повідомлення про те, що саме досвід роботи  виконкому Івано-Франківської обласної ТСЕР визнано кращим в Україні. Добрим настроєм для початку роботи засідання було також вручення відзнаки «Кращий роботодавець року» переможцям обласного огляду-конкурсу.

2021-10-18 16:25:49

ВИСТУП ГРИГОРІЯ ОСОВОГО НА КРУГЛОМУ СТОЛІ "ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ ТОТАЛЬНОЇ ЦИФРОВІЗАЦІЇ"

Виступ Голови СПО об'єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового на круглому столі "Права працівників в умовах тотальної цифровізації" у столичному Будинку профспілок 12 жовтня 2021 року

https://www.youtube.com/watch?v=wdpjR78zs9o

Пресцентр Федерації профспілок України

2021-10-18 10:18:50

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, КОЛЕГИ!

Дорогі спілчани, шановні працівники харчової та переробної промисловості!

Рада профспілок області щиро вітає вас з професійним святом.  Це свято людей, які виконують непросту і таку важливу місію із забезпечення кожного жителя продуктами харчування, роблять вагомий внесок у зміцнення економіки держави, забезпечують її продовольчу безпеку, стабільність та підвищення рівня життя співвітчизників.

  Щиро  дякуємо всім працівникам і ветеранам галузі  за професійну майстерність і почуття високої відповідальності. Бажаємо Вам миру, добра, благополуччя, нових трудових звершень та подальших успіхів !Ззлагоджена робота галузі буде вагомим внеском у розбудову нашої країни  та сприятиме зміцненню добробуту кожного її громадянина.

 З повагою, 

Голова Ради профспілок області                                                          Ігор Басюк

2021-10-12 11:38:35

ПЕРЕМОВИНИ ПРЕДСТАВНИКІВ ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ В ПАРЛАМЕНТІ

Делеговані учасниками мітингу біля Будинку Уряду представники  провели перемовини 7 жовтня з Першим заступником Голови Верховної Ради України Русланом Стефанчуком щодо задоволення вимог Всеукраїнської акції протесту.

2021-10-12 11:26:28

ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ В УРЯДІ

Група переговірників, делегованаучасниками Всеукраїнської попереджувальної акції  протесту на мітингу біля Будинку уряду 7 жовтня ц.р., яка репрезентувала всі національні профцентри об’єднані Спільним представницьким органом профспілок, всеукраїнські профспілки і територіальні профоб’єднання, організації профспілок окремих виробничих підприємств провела перемовини в Уряді.

Урядову сторону представляли Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Перший віце-прем’єр міністр-Міністр економіки України Олексій Любченко, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

2021-10-07 16:32:20

ГІДНА ПРАЦЯ – ЦЕ БЕЗПЕЧНА І НАЛЕЖНО ТА ВЧАСНО ОПЛАЧУВАНА ПРАЦЯ

7  жовтня, в День дій за гідну працю в управлінні праці Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА відбувся Круглий стіл на тему : «Соціальний діалог як основа реалізації Концепції гідної праці».  В його засіданні взяли участь Володимир Корженьовський, директор департаменту соціальної політики, Василь Скригунець, заступник голови, виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців, заступник голови Обласної тристоронньої соціально-економічної ради, Ігор Басюк, голова Ради профспілок області, Ярослава Ульванська, заступник голови ОТСЕР, Олександра Гринів, керівник секретаріату ОТСЕР, Ніна Гушпіт, голова обкому профспілки працівників держустанов, Іванна Дубнюк , начальник відділу з питань трудових відносин і зайнятості Управління Держпраці в області, Олена Гандзюк, начальник юридичного відділу обласного центру зайнятості , Світлана Шуляр, начальник відділу політики зайнятості та умов праці управління праці департаменту соціальної політики ОДА. Модератором діалогу була Надія Павлишин, заступник директора департаменту соціальної політики ОДА, начальник управління праці

2021-10-07 15:35:01

МИ ВІРИМО В СВОЇ СИЛИ. ГОЛОС ПРОФСПІЛОК МАЄ БУТИ ПОЧУТИМ