2021-06-23 10:38:44

МЕТА СПІЛЬНА: СПРИЯННЯ В РОБОТІ ГРОМАД

Підписано Меморандум про співпрацю між  Івано-Франківською обласною організацією Профспілки працівників державних установ та регіональним відділенням Асоціації міст України. 

 Регіональне відділення АМУ об’єднує переважну більшість територіальних громад області, де працюють члени галузевої Профспілки. У них спільна мета та  спільні пріоритети – сприяння  в роботі громад, турбота про людей і їх добробут, представництво і захист прав та інтересів працівників. В обох інституцій  достатньо можливостей та потенціалу для взаємовигідної співпраці. Тут можуть стати корисними спільні зусилля АМУ та Профспілки у наданні методичної, правової та практичної допомоги територіальним громадам, навчанні їх працівників і профспілкових активістів, забезпеченні  організаційної та інформаційної підтримки.

2021-06-23 10:27:02

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Рада профспілок області щиро вітає вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Довіра до влади починається з державного службовця! Нехай ваша праця сприяє виконанню завдання утвердження  прозорості та  та відкритості  діяльності органів державної влади відповідно до їх завдань та повноважень.  Високого вам  професіоналізму та сумлінного виконання своїх службових обов`язків, які сприяють розбудові держави,  зміцнюють  авторитет влади.

Бажаю  вам здоров’я, натхнення, успіхів на професійній ниві,  заслуженої шани та вдячності людей!

 

З повагою,  Голова Ради профспілок області                                 Ігор БАСЮК

 

 

2021-06-22 15:52:42

ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕРВНЕВИЙ ЕТАП 109-Ї СЕСІЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРАЦІ

Перед учасниками саміту з відеозверненнями виступили світові лідери: Президент США Джо Байден, Папа Римський Франциск, Президент Південної Кореї Мун Чже Ін, Прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта та ін.У роботі конференції, як вже повідомлялося  брала участь тристороння делегація України, делегатом від трудящих в якій був представлений Голова ФПУ Григорій  Осовий.

2021-06-17 10:02:47

ЗІ СВЯТОМ, ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ!

Шановні медичні працівники-профспілчани !

Рада профспілок області надсилає вам найкращі вітання з професійним святом! Прийміть найщиріші  слова вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку більше за всі скарби і надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найпочесніших. Саме для цієї професії  завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею воздасться вам добро, яке ви даруєте  людям. Нехай у ваших домівках завжди панують радість  і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                  Ігор Басюк

 

 

2021-06-15 16:36:17

МІНСОЦПОЛІТИКИ ВІДПОВІЛО НА ЗВЕРНЕННЯ ФПУ ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО УМОВ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ГРОМАДЯНАМ

На адресу Федерації профспілок України надійшла відповідь від Міністерства соціальної політики України на звернення від 17.05 2021 року  стосовно внесення змін до умов призначення житлових субсидій громадянам при наявності в них коштів на депозитному банківському рахунку. 

2021-06-14 12:43:48

Прикарпатські аграрії презентували свою продукцію в Києві на виставці «АГРО-2021»

Минулого тижня в Києві, на території «Експоцентр України», відбулася найбільша в Україні та Східній Європі Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2021», яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Експозицію нашої області відвідали керівники Міністерства аграрної політики України, зарубіжні гості, відвідувачі виставки.

2021-06-13 09:47:57

СПО ПРОФСПІЛОК. НАМ ПОТРІБНО ВІДСТОЯТИ БАЗОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ СТАНДАРТ!

СПО об’єднань профспілок на засіданні 10 червня 2021 року обговорив прийнятий у першому читанні законопроект № 3515 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення».Профспілки вважають його неприйнятним у запропонованій редакції та вимагають від народних обранців суттєвого доопрацювання даного документу. Суть змін, які пропонують автори законопроекту 3515, полягає у зміні методології визначення величини прожиткового мінімуму та його «відв’язки» від мінімальної зарплати і пенсії.

2021-06-13 09:42:36

ДОКУМЕНТ, ЯКИЙ ОБОВ’ЯЗКОВО НЕОБХІДНО ВИДАВАТИ ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ ПРАЦІВНИКА

З 10 червня 2021 року запрацювали електронні трудові книжки, оскільки набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» від 05.02.2021 № 1217 - IX (далі — Закон № 1217).

2021-06-11 15:27:22

10 червня запроваджено електронні трудові книжки

10 червня запроваджено електронні трудові книжки, зокрема набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».
2021-06-08 14:02:13

ЗАКОНОПРОЕКТ № 3515 РУЙНУЄ ГАРАНТІЇ ЩОДО ОПЛАТИ ПРАЦІ ВЧИТЕЛІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України з приводу проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення», внесеного народним депутатом України Г.М. Третьяковою та іншими народними депутатами України, реєстр № 3515 від 20.02.2021, прийнятого 2.06.2021 в першому читанні, щодо неприпустимості прийняття зазначеного законопроекту, як такого, що значно звужує права працівників, зокрема педагогічних і науково-педагогічних.