2022-02-21 11:25:26

ПРОФСПІЛКИ ПРОПОНУЮТЬ ВІДНОВИТИ ЩОМІСЯЧНУ ЗВІТНІСТЬ ЗІ СПЛАТИ ЄСВ

СПО об’єднань профспілок звернувся до Комітету Верховної Ради України з питань фінансової, податкової та митної політики з проханням прискорити розгляд законопроекту №6120 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб» та рекомендувати парламенту його ухвалення. 

2022-02-21 09:12:25

ПРО РІВЕНЬ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ ТА РІВЕНЬ БІДНОСТІ

На виконання п. 3.39.2. Генеральної угоди Міністерство соціальної політики України інформує про основні показники рівня життя населення та бідності у цілому по Україні та в розрізі регіонів.За даними Держстату за III квартал 2021 року номінальні доходи населення склали 1 221,8 млрд грн, що становило 118,7% порівняно з відповідним періодом попереднього року. Наявний дохід, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг зріс на 18,0%, а реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактору, – на 6,8 відсотка.

2022-02-18 12:19:46

20 лютого -ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

ОБЛАСНА ТРИСТОРОННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА РАДА      Р І Ш Е Н Н Я     17 лютого 2022  р.     "Про дії сторін соціального діалогу щодо забезпечення  в  області  соціальної справедливості"

З метою привернення уваги суспільства, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та більш активного впровадження в життя заходів, спрямованих на її реалізацію як на державному, так і на місцевому рівнях 20 лютого відзначається  День соціальної справедливості. Учасники соціального діалогу в області на засадах соціальної відповідальності і соціальної справедливості прагнуть вирішувати стратегічні завдання у таких сферах, як зайнятість, соціальний захист, соціальний діалог і трудові відносини.

2022-02-18 11:55:06

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ПРЕСЦЕНТР

Трудові права: поставте запитання керівництву             Федерації профспілок України

У вівторок, 22 лютого, до Всесвітнього дня соціальної справедливості Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та Федерація профспілок України (ФПУ) проведуть онлайн прес-конференцію на тему: «Захист трудових прав журналістів та сучасні виклики для профспілкового руху в Україні».

2022-02-17 15:32:05

СПІЛЬНІ ПОЗИЦІЇ ДАЮТЬ ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Засідання обласної Тристоронньої соціально-економічної ради, яке відбулося 17 лютого в Івано-Франківську, в приміщенні Ради профспілок області  було приурочене Дню соціальної справедливості. Відкрив засідання в.о. голови РПО Володимир Уєвич, позитивно оцінивши напрацювання ОТСЕР дотепер, та відзначивши плідну працю сторін соціального діалогу  в підготовці цього засідання.

Учасники діалогу в широкому представництві сторін від влади, роботодавців та профспілок розглянули такі питання порядку денного:

2022-02-16 09:38:12

Підписано меморандум про співпрацю між Управлінням Держпраці в області та обласною організацією галузевої Профспілки

11 лютого в.о. начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Роман Смага та голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак підписали меморандум про співпрацю та взаєморозуміння.

2022-02-16 09:26:44

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ОГОЛОСИВ 16 ЛЮТОГО ДНЕМ ЄДНАННЯ.

Відповідний указ №53/2022 опублікований на сайті глави держави.«З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість постановляю оголосити 16 лютого 2022 року Днем єднання», - ідеться у документі.

2022-02-15 10:35:51

ЗАГРОЗІ МИРУ – КОНСОЛІДАЦІЮ ВЛАДИ І СУСПІЛЬСТВА!

У момент, коли українська держава знаходиться в епіцентрі складних випробувань у зв’язку із загрозою можливого вторгнення збройних сил Російської Федерації в Україну, профспілки знову заявляють про підтримку незалежності і територіальної цілісності української держави і дій влади та українського війська по забезпеченню обороноздатності країни і безпеки громадян.

2022-02-15 10:33:01

НЕ ДАМО ЗВУЗИТИ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПРАЦІВНИКІВ!

Профспілки виступають за баланс позицій Сторін соціального партнерства та пошук компромісів у роботі над законопроектом № 5388 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин", який наразі проходить процедуру другого читання.

 

На цьому наголошувалось на засіданні СПО об’єднань профспілок 14 лютого ц.р., де було обговорено стан  опрацювання робочою групою редакції статті стосовно порядку розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу за попередньою згодою виборного органу первинної профспілкової організації.

2022-02-15 09:19:44

ЗАГРОЗІ МИРУ – КОНСОЛІДАЦІЮ ВЛАДИ І СУСПІЛЬСТВА!

У момент, коли українська держава знаходиться в епіцентрі складних випробувань у зв’язку із загрозою можливого вторгнення збройних сил Російської Федерації в Україну, профспілки знову заявляють про підтримку незалежності і територіальної цілісності української держави і дій влади та українського війська по забезпеченню обороноздатності країни і безпеки громадян.