2019-06-22 20:35:56

Шановні державні службовці!

Рада профспілок області шле Вам щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

Довіра до влади починається з праці державного службовця, який професійно і сумлінно виконує свої обов’язки, служить інтересам держави та громадян.

Ваша відповідальна праця забезпечує стабільність функціонування органів державної влади та управління. Саме від вашої компетентності, принциповості залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень у нашій країні .

Бажаємо вам добра, міцного здоров’я і благополуччя. Нехай примножуються ваші здобутки у професійній діяльності й достаток у ваших родинах.

З повагою,

Голова Ради профспілок області:      Ігор Басюк

 

2019-06-20 13:06:37

РІШЕННЯ УРЯДУ: ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Захистити законні права працівників держустанов, що реформуються, забезпечити обґрунтовані тарифи на ЖКХ

 

 

19 червня відбулось засідання Кабінету Міністрів України. На ньому серед інших було розглянуто питання проекту постанови Уряду про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. № 91», що стосується скорочення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій на 50%. Цим проектом передбачається пропорційне скорочення штатної чисельності райдержадміністрацій по всіх областях України, за виключенням Донецької та Луганської областей, «у зв’язку з процесом  створення об’єднаних територіальних громад та передачі їм більшості функцій районних державних адміністрацій».

2019-06-20 13:02:36

Опрацювали питання стосовно розроблення концепції державної програми працевлаштування осіб з інвалідністю

19 червня 2019 року у Міністерстві соціальної політики України відбулося установче засідання робочої групи щодо опрацювання питання стосовно розроблення концепції державної програми працевлаштування осіб з інвалідністю. У засіданні взяли участь представники сторін соціального діалогу, а також Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих», Громадської організації «Всеукраїнська Асоціація підприємців та працюючих людей з інвалідністю України» та ін.

2019-06-20 12:58:51

ТРАВМИ НА ВИРОБНИЦТВІ. Цифрами про проблеми

. Фонд соціального страхування України за п'ять місяців цього року направив 3,4 млрд грн на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві. "Упродовж січня-травня Фонд соціального страхування України, за оперативними даними, профінансував майже 3,4 млрд гривень щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Зазначені виплати щомісяця отримують близько 207 тис. осіб", - зазначили у фонді.

2019-06-20 10:06:34

РЕОРГАНІЗОВАНО ПЕНСІЙНИЙ ФОНД В ОБЛАСТІ

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 628 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», передбачено реорганізацію територіальних органів Пенсійного фонду України в 15 – ти областях шляхом приєднання управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах та об’єднаних управлінь до головних управлінь Пенсійного фонду України в областях, а також скорочення граничної чисельності працівників територіальних органів Пенсійного фонду України.

2019-06-20 10:03:15

Cтворено оперативний штаб МОЗ України з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб

13 червня відбулося перше засідання новоствореного оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я України з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації.

Відповідно до порядку денного на ньому були розглянуті наступні питання:

- Вірусні гепатити: поточна ситуація прогрес і бар’єри, стан планової вакцинації від вірусного гепатиту В, шляхи вирішення проблеми.

2019-06-20 08:55:00

СПІВЧУВАЄМО

Рада профспілок Івано-Франківської області глибоко сумує з приводу смерті колишньої голови облорганізації профспілки працівників “Машприлад“

         Коваль Марії Антонівни

                             та висловлює співчуття сім’ї та  родині

2019-06-18 16:13:07

З 1 липня 2019 року підвищиться розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” з 1 липня 2019 року підвищиться розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Так прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497 до 1564 гривень. В зв’язку з цим Пенсійний фонд України проведе черговий перерахунок пенсій.Перерахунку в Івано-Франківській області підлягатимуть близько 310 тис. пенсій, зокрема:

2019-06-17 09:48:23

Звернення Профспілки до парламентарів щодо законопроекту «Про повну загальну середню освіту»

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся з постатейними зауваженнями та пропозиціями до проекту закону «Про повну загальну середню освіту» (реєстраційний № 10204 від 5.04.2019), схваленого у першому читанні 30 травня 2019 року, що підтримані президією ЦК Профспілки на засіданні 11 червня 2019 року, до Голови Верховної Ради України, голів фракцій та груп політичних партій у Верховній Раді України, голів комітетів з питань науки і освіти, бюджету, соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, до народних депутатів України, членів профільного комітету та цих політичних партій та груп, з вимогами їх внести та підтримати під час розгляду проекту закону «Про повну загальну середню освіту» у другому читанні.

2019-06-14 20:39:15

Профспілкам повернуто право впливати на процес державного регулювання цін і тарифів у сферах енергетики та комунальних послуг

Федерацією профспілок України упродовж останніх 5 років постійно наголошувалось на необґрунтованому підвищенні цін на енергоносії і тарифів на житлово-комунальні послуги, введення плати за абонентське обслуговування без урахування розміру доходів більшості населення.

 

Профспілки наполегливо вимагали зупинити підвищення цін на природний газ, а також тарифів на електроенергію та житлово-комунальні послуги для населення. Свою позицію було проголошено під час численних акцій протесту, проведених ФПУ та її членськими організаціями (у пікетуваннях ВРУ, КМУ, НКРЕКП), надсилалися звернення до народних депутатів, органів державної влади та державних колегіальних органів, висвітлювалася позиція профспілок з цього питання у соцмережах та ЗМІ, у аналітичних публікаціях тощо.