2021-09-18 10:06:15

«Якісні робочі місця, гарантовані трудові права, гідна зарплата та належний соціальний захист»

 

7 жовтня за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок щорічно відзначається Всесвітній день дій за гідну працю. У цей день профспілки всіх країн єдиним фронтом виступають на захист гідної праці задля визначення найкритичніших проблем у сфері трудових відносин та їх ефективного врегулювання разом із соціально відповідальними владою та бізнесом. У 2021 році Міжнародна конфедерація профспілок затвердила тематику заходів до Дня гідної праці: «Новий соціальний договір і РОБОЧІ МІСЦЯ! Уряди мають мати плани з підтримки та створення робочих місць».

2021-09-17 11:37:36

19 вересня – День працівників лісу!

Рада профспілок області щиро вітає з професійним святом профспілчан галузі.

Ліс – це справжній, живий скарб нашої землі. Його раціональне  використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися  кожного. Дякуємо вам, фахівці лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних,  деревообробних підприємств, всім, хто дбає про ліс та  з любов'ю і повагою ставиться до нього, примножує і береже ліс.

Бажаємо вам плідної праці  і радості та тепла в кожній домівці!.

 

З повагою –

Голова Ради профспілок області                                Ігор Басюк

 

2021-09-16 11:34:36

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ РІШУЧЕ ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ ЗВУЖЕННЯ МАТЕРІАЛЬНИХ ПРАВ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ»

На засіданні Уряду 15 вересня було затверджено законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці»

 «Цій законопроект обговорювався сторонами соціального діалогу і частина наших зауважень та пропозицій була врахована, - зазначив Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. – Але профспілкова сторона не задоволена тим, що в діючої редакції законопроекту залишилися норми, проти яких ми заперечували»

2021-09-15 11:53:00

ГУМАНІТАРНА МІСІЯ ПРОФСПІЛОК

21, 22 і 23 вересня 2021 року у Жовтневому палаці (м.Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться концерти «Віденські вечори» за участю виконавців Національного будинку органної та камерної музики України.Квитки на зазначені концерти були вже продані, але внаслідок пожежі 3 вересня ц.р., яка значно пошкодила будівлю костелу Св. Миколая у м. Києві, де базується творчий колектив, артисти залишились без концертного майданчику.Профспілки подали руку допомоги.

2021-09-15 09:23:34

РОЗПОЧАЛАСЯ ПЕРЕДПЛАТА ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ

з 7 вересня поточного року – за електронною версією Каталогу видань України «Преса поштою»

з 15 вересня – за друкованим Каталогом видань України «Преса поштою».

Передплату можна оформити за «Каталогом видань України «Преса поштою»: – на сайті ДП «Преса»: 22152 Газета "Профспілкові вісті" http://surl.li/afqoa 22909 Журнал "Бібліотечка голови профспілкого комітету" http://surl.li/afqot –

на сайті АТ «Укрпошта»: 22152 Газета "Профспілкові вісті" http://surl.li/afqoy 22909 Журнал "Бібліотечка голови профспілкого комітету" http://surl.li/afqpa – у відділеннях поштового зв’язку; – в операційних залах поштамтів; – в пунктах приймання передплати.

Підтримайте профспілкові видання!

2021-09-14 18:01:01

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. 7 ЖОВТНЯ ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ

Провести 7 жовтня ц.р. у Києві всеукраїнську масову акцію протесту проти просування антисоціальних, антитрудових та антипрофспілкових законодавчих  ініціатив. У разі не реагування влади на вимоги профспілок провести широкомасштабні акції протесту на захист трудових прав працівників у всіх регіонах країни. Таке рішення після жвавого і конструктивного обговорення було ухвалено сьогодні, 14 вересня, на засіданні Президії Федерації профспілок.

2021-09-13 19:49:40

ЗАКОНОПРОЕКТИ №№ 5371, 5388 ПОРУШЮТЬ КОНСТИТУЦІЮ ТА НОРМИ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА

Коментар Завідувача відділу правової експертизи Департаменту правового захисту апарату ФПУ Ірини Орловської щодо антитрудових законопроектіви "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин"за № 5371 і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність"№ 5388, які порушують конституційні права працівників і їх представників профспілок.

Переглянути тут

2021-09-12 09:35:27

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Шановні працівники нафтової, газової і нафтопереробної промисловості!

Рада профспілок області надсилає вам найкращі вітання з професійним святом.

Професія нафтовика і газовика завжди користувалася заслуженою повагою і шаною. Ми складаємо вам вдячність і шану за професіоналізм, самовіддану працю, яка є  надійною запорукою сталого розвитку економіки країни, яка гарантує тепло і затишок в наших оселях.

У цей святковий день прийміть щирі побажання добра, щастя, подальших трудових успіхів, міцного здоров’я! Хай примножуються здобутки, хай кріпне держава і кожна родина.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                         Ігор Басюк

 

 

2021-09-08 14:54:40

СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСЦЕВИХ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИКАРПАТТЯ

 

Минулої суботи в Івано-Франківську проходила спартакіада серед збірних команд держслужбовців обласної і районних державних адміністрацій та посадових осіб місцевого самоврядування. ЇЇ перший етап відбувся влітку на рівні районів та територіальних громад області.Спартакіаду проводив Оргкомітет з представників облдержадміністрації, обласного комітету Профспілки працівників держустанов України, фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та обласного центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» на базі фахового коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України. Учасники змагались в п’ятьох видах спорту: футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах і шашках.

2021-09-08 14:40:26

МИ ВІРИМО В СВОЇ СИЛИ

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА  - НА ЧЕСТЬ  30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

У Державній казначейській службі України відбулося урочисте святкування 30-ї річниці незалежності України. Перед його учасниками з вітальним словом виступила  голова служби Тетяна Слюз.