2021-12-27 10:58:26

ГОВОРЯТЬ УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ НТСЕР. ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ, ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ: «НАЦРАДА – ЦЕ НЕ КЛУБ, ЦЕ – ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ РОЗРОБКИ ТА ВТІЛЕННЯ ВАЖЛИВИХ РІШЕНЬ НА КОРИСТЬ ДЕРЖАВИ ТА ЛЮДЕЙ»

 

«Від імені профспілкової сторони Національної ради я привітав всіх учасників засідання і побажав конструктивної та плідної роботи.Перше після перерви засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради – основної площадки соціального діалогу на національному рівні – засвідчило про остаточне відновлення її діяльності. Хоча слід сказати, що з моменту призначення Голови Національної ради та керівника її Секретаріату активізувалась робота: відбулося три засідання Президії, оновлені склади комітетів та тристоронніх робочих груп; проведено засідання всіх чотирьох комітетів Нацради.

2021-12-27 10:48:42

Медичні заклади Прикарпаття відвідав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Під час робочої поїздки на Прикарпаття 22 грудня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідав КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» та Івано-Франківський національний медичний університет. Його супроводжували голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.

2021-12-27 10:33:41

РОЗПОЧАЛИСЯ ЗВІТИ ВИБОРНИХ ПРОФОРГАНІВ

Відповідно до Статуту Профспілки працівників державних установ України та постанови президії Івано-Франнківського обласного комітету від 10 грудня п.р. в  первинних профорганізаціях області розпочалися звіти виборних профорганів про проведену в 2021 році роботу щодо соціального захисту спілчан.23 грудня такі збори відбулися в первинній профорганізації управління праці Департаменту соціальної політики облдержадміністрації.

2021-12-27 10:25:30

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ НА КАЛУЩИНІ

23 грудня в Калуському районі відбулося виїзне засідання Молодіжної ради обласної організації Профспілки працівників державних установ України. У його роботі взяли участь голови Молодіжних рад районних, міських і первинних організацій.Але спочатку начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Роман Матіїв і голова Калуського міського комітету галузевої Профспілки Наталія Табачук розповіли учасникам про Калущину, її історію і сьогодення. Член президії, завідувач відділу організаційно-масової роботи обласного комітету Профспілки Валерій Крецул в свою чергу підкреслив важливість ролі молоді у профспілковому житті.

2021-12-22 16:27:39

ЗІ СВЯТОМ. ЕНЕРГЕТИКИ!

Шановні спілчани!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята  – Дня енергетика!

Завдяки невтомній праці енергетиків розвивається всі галузі, без них не працювали би промисловість і зв'язок ,  транспорт, не було би світла і тепла в наших оселях.

Шановні працівники та ветерани електроенергетичної галузі! Щира подяка  вам за сумлінну працю, професіоналізм і забезпечення енергетичного балансу держави.

Бажаємо вам здоров’я, успіхів, наснаги і трудових досягнень. Миру, достатку і родинного тепла вам та вашим родинам!

Зі святом вас!

В,о. Голови Ради профспілок області                                                     Володимир Уєвич                      

 

2021-12-21 12:44:53

Пленум Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки

16 грудня 2021 року відбувся пленум Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Відкриваючи захід голова обласної організації Зоряна Король привітала присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Учасники пленуму заслухали інформацію про виконання Угоди між Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківською обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2018-2020 роки, з якою виступили директор департаменту – Віктор Кімакович та заступник голови обласної організації – Уляна Гураль. Було відзначено, що спільно з органами управління освітою вдалося закріпити позитивну тенденцію до повного охоплення колдоговірним регулюванням трудових відносин працівників, що входять в сферу впливу галузевої профспілки.

2021-12-21 12:02:36

Акції до дня святого Миколая

Традиційно до свята Миколая Чудотворця студенти медичних навчальних закладів проводять благодійна акції. Навіть пандемія коронавірусу не стала на заваді.

Напередодні дня Святого Миколая студенти Івано-Франківського національного медичного університету відвідали навчально-реабілітаційний центр № 2 в Івано-Франківську. Тут навчаються та проходять реабілітацію діти з порушеннями опорно-рухового апарату.

2021-12-20 13:42:28

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ТА НАРАДА-СЕМІНАР З ПРОФАКТИВОМ

Днями Івано-Франківський обласний комітет Профспілки працівників державних установ провів засідання президії з низки планових та поточних питань, а також нараду-семінар з профспілковим активом.Про роботу щодо соціально-економічного та правового захисту працівників у 2021 році доповіла голова обласної організації Профспілки Ніна Гушпіт. Вона  проінформувала про зусилля центрального та обласного комітетів із зазначених напрямків та закликала  керівників територіальних і первинних організацій займати активну позицію у здійсненні захисної функції, визначеної у статуті Профспілки метою її діяльності.  Інформація з цього питання має бути  доведена до спілчан під час проведення звітних зборів в трудових колективах. 

2021-12-18 14:30:37

ЗАЯВА РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ДО ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ЩОДО ПЕРЕШКОДЖАННЯ ЗАКОННІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОФСПІЛОК ТА ПРОТИПРАВНІЙ КОНФІСКАЦІЇ ЇХ ВЛАСНОСТІ

 

7 жовтня 2021 року учасники Всеукраїнської акції протесту профспілок висунули низку вимог, одна з яких – «руки геть від профспілкового майна», на яку Уряд не тільки не відреагував, а й без проведення консультацій з громадськістю 9 грудня 2021 року схвалив два законопроєкти «Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР» та «Про мораторій на відчуження майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР», якими передбачається відібрати власність громадських організацій. 10 грудня 2021 року ці законопроєкти за №№ 6420, 6421 зареєстровано Верховною Радою України. Під удар будуть поставлені якраз ті громадські організації, які за роки незалежності зберегли своє майно.

2021-12-18 14:25:58

Завдання Федерації профспілок України на 2022 рік

Завдання Федерації профспілок України на 2022 рік щодо посилення захисту економічних, трудових і соціальних прав та інтересів спілчан обговорили члени Ради ФПУ на засіданні в Києві 16 грудня ц.р.У доповіді з цього актуального питання зазначалось, що у поточному році соціально-економічна ситуація в Україні характеризувалася надповільним відновленням економіки, зависоким рівнем інфляції, збереженням показників тінізації економіки тощо.