2022-02-02 14:31:00

УМОВИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА _ ПЕРШОЧЕРГОВЕ В "КАРПАТНАФТОХІМІ"

Ремонтно-будівельна дільниця, яка створена в ремонтному управлінні ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», своїми конкретними справами доводить, що вона здатна кваліфіковано, якісно й в оптимальні терміни проводити необхідні ремонтні роботи на різних об’єктах підприємства.Перед початком нового 2022 року працівники цієї дільниці завершили євроремонт у фойє відділення кадрів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тут вони повністю оновили приміщення, зробивши підвісну стелю, очистили від старої штукатурки та шпаклівки стіни, що потріскала й обсипалася, заново пошпаклювали, а подекуди нанесли на них декоративну штукатурку й усе пофарбували.

2022-02-02 14:18:30

УКРАЇНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ МАЄ ЗУПИНИТИ АТАКИ НА ТРУДОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Про це наголошено у спільній Заяві Інтернаціоналу будівельників і деревообробників (BWI) та Європейської Федерації будівельників (EFBWW), опубліковіній на сайті EFBWWУ документі зазначено:

- Після того, як український робітничий рух (з міжнародною солідарною підтримкою) скасував напади Верховної Ради на права працівників і профспілок у 2019 та 2020 роках, парламентарі знову розглядають декілька законодавчих пропозицій, які в разі ухвалення суперечитимуть міжнародним і регіональним стандартам праці, а також серйозно обмежать права працівників і можливість профспілок представляти їх законні інтереси.

2022-02-02 12:22:56

НОВОВВЕДЕННЯ: Перша сплата мінімального податкового зобов’язання відбудеться у лютому 2023 року

31 січня відбулося засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі, за участю першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького, заступника міністра фінансів України Світлани Воробей, представників Державної податкової служби, облдержадміністрацій та профільних асоціацій.

2022-02-02 11:53:43

Мінсоцполітики: пенсії та соціальні виплати незахищеним будуть підвищені з 1 березня

Мінсоцполітики: пенсії та соціальні виплати незахищеним будуть підвищені з 1 березня На виконання законів України щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, пенсійного забезпечення військовослужбовців, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та з метою здійснення додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році Мінсоцполітики підготовлений проект постанови, який забезпечить з 1 березня 2022 року наступні кроки:

2022-02-02 09:39:07

УПОВНОВАЖЕНИЙ З ПРАВ ЛЮДИНИ ПІДТРИМАЛА ПОЗИЦІЮ ПРОФСПІЛОК

У відповідь на звернення Федерації професійних спілок України до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо позиції ФПУ стосовно проектів законів - реєстр. №№ 6420, 6421, прийняття яких може призвести до перешкоджання діяльності професійних спілок та порушення їх майнових прав, Уповноважений повідомила:

2022-02-01 14:40:57

УКРАЇНСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ ВІДНОВЛЮЄ НАПАДИ НА ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ

Про це наголошено у спільній Заяві Інтернаціоналу та Європейської Федерації будівельників, опубліковіній на сайті EFBWW.

У документі зазначено: - Після того, як український робітничий рух (з міжнародною солідарною підтримкою) скасував напади Верховної Ради на права працівників і профспілок у 2019 та 2020 роках, парламентарі знову розглядають декілька законодавчих пропозицій, які в разі ухвалення суперечитимуть міжнародним і регіональним стандартам праці, а також серйозно обмежать права працівників і можливість профспілок представляти їх законні інтереси.

2022-01-31 14:25:04

ЩЕ раз про стипендії

Кабінет міністрів України вніс зміни до ухвалених ним раніше постанов стосовно розміру та порядку стипендіального забезпечення.Це відбулось через постійне нагадування профспілками і студентством щодо недопущення погіршення умов надання академічних стипендій та їх зменшення. Так, ще восени минулого року студенти звернулись до Кабміну з проханням не скорочувати кількість стипендіатів. 

2022-01-31 14:01:53

ІСТОРІЇ СЛАВЕТНІ СТОРІНКИ. ТВОРЧІСТЬ ПРОФСПІЛЧАН

ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ, ЯКІ ЗАТРИМАЛИ НАСТУП НА КИЇВ ВІЙСЬК   БІЛЬШОВИЦЬКОЇ РОСІЇ У СІЧНІ 1918-го, РОКУ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

 

                             РЕКРУТИ СВОБОДИ

                                               На Аскольдовій могилі

                                               Поховали їх –

                                               Тридцять мучнів українців,

                                                Славних молодих . . .

                                                                        Павло Тичина

2022-01-31 09:32:57

Заява Президії Федерації профспілок України «ВІЙНІ – НІ, МИРУ – ТАК!»

Федерація профспілок України, яка представляє інтереси понад 4 млн працівників та студентів, глибоко стурбована ескалацією ситуації та зростанням напруги між Україною та Росією, викликаною невиправданим значним нарощуванням присутності російських військ у безпосередній близькості до кордонів України та тиском на нашу державу щодо її геополітичної орієнтації. Українці мають право самі визначати своє майбутнє.

2022-01-31 09:24:46

Головування на 10 місяців переходить до профспілкового сектору.

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС обрала нового голову - представника профспілкового сектору, делегованого Федерацією профспілок України - Олександра Шубіна. Відтепер головування на 10 місяців переходить до профспілкового сектору.