2022-01-31 14:25:04

ЩЕ раз про стипендії

Кабінет міністрів України вніс зміни до ухвалених ним раніше постанов стосовно розміру та порядку стипендіального забезпечення.Це відбулось через постійне нагадування профспілками і студентством щодо недопущення погіршення умов надання академічних стипендій та їх зменшення. Так, ще восени минулого року студенти звернулись до Кабміну з проханням не скорочувати кількість стипендіатів. 

2022-01-31 14:01:53

ІСТОРІЇ СЛАВЕТНІ СТОРІНКИ. ТВОРЧІСТЬ ПРОФСПІЛЧАН

ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ, ЯКІ ЗАТРИМАЛИ НАСТУП НА КИЇВ ВІЙСЬК   БІЛЬШОВИЦЬКОЇ РОСІЇ У СІЧНІ 1918-го, РОКУ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

 

                             РЕКРУТИ СВОБОДИ

                                               На Аскольдовій могилі

                                               Поховали їх –

                                               Тридцять мучнів українців,

                                                Славних молодих . . .

                                                                        Павло Тичина

2022-01-31 09:32:57

Заява Президії Федерації профспілок України «ВІЙНІ – НІ, МИРУ – ТАК!»

Федерація профспілок України, яка представляє інтереси понад 4 млн працівників та студентів, глибоко стурбована ескалацією ситуації та зростанням напруги між Україною та Росією, викликаною невиправданим значним нарощуванням присутності російських військ у безпосередній близькості до кордонів України та тиском на нашу державу щодо її геополітичної орієнтації. Українці мають право самі визначати своє майбутнє.

2022-01-31 09:24:46

Головування на 10 місяців переходить до профспілкового сектору.

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС обрала нового голову - представника профспілкового сектору, делегованого Федерацією профспілок України - Олександра Шубіна. Відтепер головування на 10 місяців переходить до профспілкового сектору. 

2022-01-27 10:51:53

МЕДИКИ ВДЯЧНІ БЛАГОДІЙНИКАМ і зокрема «КАРПАТНАФТОХІМУ!

Наприкінці 2021 року в КАлуші відбувся благодійний аукціон, на якому було зібрано понад 300 тисяч гривень для придбання кардіологічного обладнання для КНП «Калуська ЦРЛ». Ще 200 тис. гривень тоді благодійно виділило товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».Генеральний директор цього підприємства Іван Підсадюк та профспілка підприємства оголосили про свій внесок після завершення благодійної акції, коли з’ясувалося, що для придбання необхідного для Калуської ЦРЛ кардіологічного обладнання, зокрема  електрокардіографічної стрес-тест системи з велоергометром, необхідно трохи більше 450 тис. гривень.

2022-01-27 10:14:25

Про підвищення зарплат медичним працівникам йшлося на селекторній нараді в ОДА

Указом Президента України «Про заходи щодо підвищення конкурентоспроможності закладів охорони здоров’я та забезпечення додаткових гарантій для медичних працівників» регламентовано підвищення заробітних плат у сфері охорони здоров’я для лікарів до розміру не менше ніж 20000 гривень на місяць, а для середнього медичного персоналу – не менше ніж 13500. Про це йшлося 25 січня під час селекторної наради з керівниками державних і комунальних закладів охорони здоров’я області під головуванням заступника голови облдержадміністрації Людмили Сірко та за участю директора профільного департаменту ОДА Ігоря Дмитренка.

2022-01-27 09:45:08

АНОНСОВАНО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ УКРАЇНЦЯМ. У КОГО ТА НА СКІЛЬКИ ВОНИ ЗРОСТУТЬ?

Кабінет Міністрів цього року проіндексує пенсії українців на 14%.Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. - Цього року ми проіндексуємо вчасно з 1 березня пенсії для всіх українських пенсіонерів. Індексація відбудеться на 14%. Відповідно 5 мільйонів 900 тисяч одержувачів страхових пенсій, призначених до 2019 року, отримають в середньому по 500 гривень. «Військові пенсіонери, люди з числа ліквідаторів з інвалідністю також отримають підвищення — на 700, на 1500 гривень. Будуть збільшені мінімальні пенсії для тих, хто не мав відповідного страхового стажу», — сказав він.

2022-01-26 10:01:18

ЩОДО АКТУАЛЬНИХ НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ НТСЕР. РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГРИГОРІЯ ОСОВОГО І АНАТОЛІЯ КІНАХА

Національна тристороння соціально-економічна рада має активізувати свою  роботу з огляду на виклики, що постали сьогодні перед економікою і громадянами України, а також через загострення політичної кризи, військової агресії, зростання цін і тарифів, - зазначає співголова НТСЕР від профспілкової сторони, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2022-01-24 11:10:14

З 24 СІЧНЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ЄПІДТРИМКА МОЖНА БУДЕ ПРИДБАТИ ЛІКИ

Уряд розширює програму єПідтримка і з 24 січня українці, віком від 60 років, зможуть витратити кошти, нараховані за програмою, на придбання ліків. Відповідну постанову Кабінет Міністрів України ухвалив на  засіданні.

2022-01-24 10:44:42

Творчий конкурс «Захистити людину праці»

З метою широкого висвітлення позиції профспілок щодо реформування трудового законодавства, протидії звуженню соціально-трудових прав і гарантій працівників, організації дієвого інформаційного спротиву послідовному їх демонтажу в Україні, Федерації професійних спілок України із залученням Національної спілки журналістів України і газети «Профспілкові вісті» проводить творчий конкурс «Захистити людину праці».