2021-09-29 10:03:11

НА ПРИКАРПАТТІ ВЛАДА НАДАВАТИМЕ «ГОЛОС ПРОФСПІЛКАМ» ЩОТИЖНЯ

28 вересня  профспілкові активісти, голови галузевих організацій профспілок та члени ради Федерації профспілок України Івано-Франківської ради профспілок області  зустрілися з недавно призначеною на посаду голови ОДА  Світланою Онищук.

Голова Ради профспілок області Ігор Басюк висловив сподівання, що в особі голови ОДА профспілки матимуть надійного соціального партнера, і така співпраця сприятиме розвитку Прикарпаття, розв’язанню найбільш складних питань соціально-економічного розвитку краю.

2021-09-29 09:05:50

ПЕРЕЛІК ЗАКОНОПРОЄКТІВ, ЯКІ СУТТЄВО ЗАЧІПАЮТЬ ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ І ПРОФСПІЛОК

ІНФОРМАЦІЯ щодо законопроєктів, які зареєстровані у Верховній Раді України, та тих, що проходять узгоджувальні процедури в Кабінеті Міністрів України, які суттєво зачіпають права та інтереси найманих працівників і профспілок станом на 27.09.2021 року . Таблиця з переліком законопроектів та позицією профспілок щодо них

додається     Департамент правового захисту апарату ФПУ

2021-09-27 14:24:03

Про проведення в області передплати на видання ФПУ на 2022 рік

В умовах, коли продовжується наступ на трудові права працівників, видання ФПУ – «Профспілкові вісті» та «Бібліотечка голови профспілкового комітету» оперативно і достовірно інформують профспілкові організації, членів профспілок про послідовну позицію профспілкових органів щодо ведення соціального діалогу, забезпечення соціально – економічного захисту людини праці. В цих виданнях постійно висвітлюється робота профспілок нашої області.

РАДА ПРОФСПІЛОК ОБЛАСТІ   РЕКОМЕНДУЄ:

1. організувати передплату видань «Профінформу» ФПУ на 2022 рік:

1.1. членським організаціям  ради профспілок області  – не менш ніж по 1 примірнику на одну членську організацію;

1.2. первинним профспілковим організаціям провести передплату профспілкових видань за рахунок профбюджету, а також коштів, що відраховуються роботодавцями на культурно-масову роботу з розрахунку не менш ніж 1 примірник газети «Профспілкові вісті» на 30 членів профспілки.  Вартість передплати на 2022 рік:

2021-09-25 15:03:03

26 вересня – День машинобудівника України

Рада профспілок Івано-Франківської області щиро вітає профспілчан , які поєднали свою працю з галуззю. Машинобудування та приладобудування є вагомою частиною економіки країни. Спасибі за професіоналізм і працю на благо держави.  Бажаємо пережити непрості часи реформування галузі, а ще - натхнення і оптимізму, віри у щасливий завтрашній день.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                      Ігор Басюк

 

2021-09-24 12:10:34

За схвалення проєкту бюджету Фонду соціального страхування на 2022 рік із перехідним дефіцитом у 1,7млрд.грн. проголосували лише сторони застрахованих осіб і роботодавців, державна сторона утрималась.

 

23 вересня 2021 року відбулось засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, на якому прийняті рішення: про обрання заступника голови правління Фонду від сторони застрахованих осіб, схвалення проєкту бюджету Фонду на 2021 рік, про затвердження розподілу видатків бюджету Фонду на 2021 рік, про внесення змін до Статуту Фонду тощо. Розглянуто також питання щодо проєкту бюджету Фонду на 2022 рік.

2021-09-24 09:23:38

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Рада профспілок області надсилає вам щирі вітання з професійним святом!

Туризм – це поєднання історії, культури, спорту. Він сприяє процвітанню і благополуччю не лише туристичних регіонів, а й активно підтримує високий рівень культурного збагачення, яке отримують мандрівники в процесі здійснення своєї поїздки; туризм  дає величезний заряд бадьорості.

Спасибі вам за внесок в економіку краю, за зміцнення зв’язків окремих регіонів нашої країни і світового співтовариства загалом.  Бажаємо, щоб

 у вашому житті завжди панували злагода, благополуччя, процвітання  та приємні щасливі емоції.

Зі святом!

З повагою - 

Голова Ради профспілок області                                              Ігор Басюк

 

2021-09-23 15:13:06

БОРОТЬБА ТРИВАЄ - ВІДПОВІДДЮ НА РІШЕННЯ ПАРЛАМЕНТАРІВ СТАНУТЬ СОЛІДАРНІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК

Незважаючи на жорстку позицію, висловлену 21 вересня 2021 року на засіданні Парламенту  представниками профспілок у Верховній Раді України - народними депутатами України Івченком В.Є.Рудиком С.Я. та іншими народними депутатами України проти прийняття проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин» (реєстр. № 5388), за рахунок голосів провладної більшості (240 голосів) цей законопроект було прийнято у першому читанні.

2021-09-21 16:41:37

ПРОФСПІЛКИ ПРИКАРПАТТЯ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ 7 ЖОВТНЯ У КИЄВІ

Відбулася нарада керівників галузевих організацій Ради профспілок області, на якій прийнято рішення підтримати постанову Президії Федерації профспілок України від 14 вересня та провести у Києві 7 жовтня 2021 року - у Всесвітній день дій за гідну працю - всеукраїнську солідарну масову попереджувальну акцію проти звуження законних прав працівників і профспілок.  У разі нереагування влади на вимоги - провести надалі широкомасштабні акції протесту в регіонах. Таке рішення прийняли всі репрезентативні профоб’єдння України на засіданні  СПО об'єднань профспілок 16 вересня.

2021-09-21 12:16:29

ЗА РІВНІ ПРАВА ТА МОЖЛИВОСТІ

14 вересня  в м.Одесі відбувся другий Жіночий форум Профспілки працівників АПК .

Перший такий форум відбувся в серпні, у Чернівцях,  а третій, заключний, має вібутися у першій декаді жовтня на базі Державного піприємства  "Артемсіль" в Донецькій області.

Які пріоритетні питання сьогодні вирішує  профспілковий Жіночий рух? Про це розповіла голова Жіночого комітету, голова обласної ради профспілки працівників харчової та переробної промисловості Надія Бурлака.

2021-09-20 21:49:30

ПРОФСПІЛКИ НА СТОРОЖІ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Відповідно до цілей, визначених Стратегією діяльності ФПУ на 2021-2026 роки, що затверджена на VIII З’їзді ФПУ, фахівці апарату ФПУ здійснюють постійний моніторинг стану реалізації державної цінової політики в енергетичному секторі та сфері комунальних послуг. Цьогоріч зазначене питання неодноразово розглядалось на засіданнях Президії ФПУ, Ради ФПУ, СПО об’єднань профспілок.