2022-12-14 10:04:40

ПРИКАРПАТТЯ: ЯКЩО Є СПІВПРАЦЯ І ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ

На обласній нараді керівників відділів освіти  територіальних громад голова Івано-Франківського обкому профспілки працівників  освіти і науки України Зоряна  Король вручила Почесний знак Профспілки працівників освіти і науки України «За соціальне партнерство» Яворському  Михайлу Тарасовичу , начальнику відділу освіти, молоді і спорту  Печеніжинської селищної ради Коломийського району .

2022-12-14 09:33:04

ЩОБ ЗНАТИ ВСЕ В ДЕТАЛЯХ

12 грудня відбулася нарада семінар бухгалтерів освітніх профспілкових організацій області. Роботу семінар-наради відкрила голова Івано-Франківської  обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Зоряна Король.

2022-12-09 10:32:18

ПРИКАРПАТТЯ: Окреслено напрямки подальшої праці, вибрано Голову Ради профспілок області

           Відбулася ІХ звітно-виборна конференція Івано-Франківської Ради профспілок області за участі заступника Голови Федерації профспілок України Євгена Драп’ятого, заступниці Голови облдержадміністрації Людмили Сірко та соціальних партнерів.

          Зі звітною доповіддю та завданнями профспілчан на наступний період виступив в.о. Голови Ради профспілок області Володимир Уєвич.

2022-12-05 10:07:43

ПРИКАРПАТТЯ: НАШІ ПРИОРІТЕТИ – ПРАЦЯ І ЄДНІСТЬ

Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу України (голова Ганна Чорній) провела підсумкове засідання Ради профорганізації за участі в.о. Голови Ради профспілок області Володимира Уєвича та заступниці Голови Олександри Гринів.Обговорено роботу обласної галузевої профспілки та її організаційних ланок в умовах воєнного стану; обрано делегатів на ІХ  звітно-виборну конференцію Ради профспілок області, внесено зміни в склад Ради обласної організації профспілки АПК.

2022-11-30 09:59:51

Пройшов третій семінар для профспілкових працівників організаційних ланок Профспілки АПК за підтримки 3F Об’єднаної федерації Данських робітників

 

Розглянуто такі важливі питання, як соціальний діалог на національному, територіальному та галузевому рівнях під час воєнного стану. Колективно- договірне регулювання трудових відносин в Профспілці.

Заступник голови РПО, секретар Івано-Франківської тристоронньої соціально-економічної ради Олександра Гринів поділилася досвідом роботи ТСЕР в області, про взаємозв’язки та порозуміння з соціальними партнерами – органами виконавчої влади, Радою об’єднань профспілок та територіальним об’єднанням роботодавців.

2022-11-30 09:51:43

КОЛДОГОВІР МОЖЕ ПЕРЕДБАЧАТИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА МОБІЛІЗОВАНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ СЕРЕДНЬОГО ЗАРОБІТКУ

Згідно зі змінами внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 1 липня 2022 року № 2352-IX за працівником, який призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення, не зберігається збереження роботодавцем середнього заробітку.

2022-11-30 09:35:34

Відбулося установче засідання Регіональної ради Івано-Франківської області з присудження ордену Святого Пантелеймона

На Прикарпатті відбулося установче засідання Регіональної ради Івано-Франківської області з відбору претендентів в медицині на відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона», яка здійснюватиме конкурсний відбір протягом 2022-2023 років. Засідання проходило дистанційно у Viber.

Головою Регіональної ради обрано керівника управи Українського Лікарського Товариства Прикарпаття, кандидата медичних наук, доцента Івано-Франківського національного медичного університету Івана Мельника, заступниками – літературного редактора газети «Пульс профспілки» Галину Добош та доцента кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ Володимира Палійчука, секретарем – голову студентського парламенту ІФНМУ Івана Луканюка.

2022-11-26 08:21:30

В ЦЕНТРІ УВАГИ ПЕРВИНКИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

23 листопада Івано-Франківський обласний комітет профспілки працівників державних установ України спільно з регіональним відділенням Всеукраїнської Асоціації міст України провели, в рамках підписаного в 2021 році Меморандуму про співпрацю, семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій сільських, селищних і міських рад області на тему «Держава сильна громадами».

2022-11-22 10:02:34

ПРОФСПІЛКОВА СОЛІДАРНІСТЬ ТА ПІДТРИМКА

Профспілкові організації Івано-Франківської обласної організації  Профспілки працівників державних установ та трудові колективи, які вона об’єднує, з лютого поточного року надали допомоги військовим підрозділам,  родинам загиблих і поранених спілчан, постраждалому від війни населенню, внутрішньо переміщеним особам різної допомоги на загальну суму понад 6 млн. грн.

2022-11-11 11:44:41

УРЯД УКРАЇНИ ПОГРОЖУЄ ПРОФСПІЛКАМ КОНФІСКАЦІЄЮ МАЙНА

Під таким заголовком вийшла велика стаття на незалежній міжнародній медіа-платформі openDemocracy.

Український парламент готується надати уряду повноваження щодо конфіскації майна профспілок, яке потенційно оцінюється в мільярди доларів. Багато хто сприймає це, як спробу тиску на найчисельніше об’єднання профспілок – Федерацію профспілок країни.