2023-04-27 12:36:51

ВІДЗНАЧАЄМО КРАЩІ ТРУДОВІ КОЛЕКТИВИ, ВШАНОВУЄМО КАЗНАЧЕЇВ ОБЛАСТІ

 Напередодні 28-ї річниці створення Державної казначейської служби України спільна комісія Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників державних установ та адміністрації головного управління ДКСУ в області підвела підсумки обласного огляду-конкурсу роботи управлінь та їх первинних профспілкових організацій за 2022 рік.

Трудові колективи служби забезпечують реалізацію державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, якісне виконання завдань, наказів та рішень колегій ДКСУ і головного управління, дбають про максимальне збільшення клієнтської бази, своєчасно подають звітність про виконання бюджетів.

2023-04-26 13:04:37

28 квітня – Всесвітній день охорони праці 2023!

Гасло Дня: «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. Наприклад, тема Всесвітнього дня охорони праці у 2020 році присвячена проблемі насильства і домагань на робочому місці, що є серйозною та постійною загрозою здоров’ю та безпеці працівників, а також продуктивності і репутації організації.

2023-04-24 15:04:21

ДЕРЖУСТАНОВИ: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ЗВІТНА КАМПАНІЯ

Відповідно до Статуту галузевої Профспілки та Закону України про колективні договори в трудових колективах та первинних профспілкових організаціях обласної профспілки працівників держустанов протягом січня-квітня місяця поточного року проводяться звітні збори.

На хорошому організаційному та діловому рівні вони відбулися у виконавчому комітеті Коломийської міської ради, управлінні спорту та молодіжної політики і  обслуговуючому підрозділі господарського управління облдержадміністрації, в колективах обласного телебачення «Галичина», Івано-Франківського територіального центру  надання соціальних послуг та інших.

2023-04-20 09:13:22

МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

18 квітня 2023 року в Івано-Франківську відбувся обласний         Форум    членів  Молодіжних рад Івано-Франківської обласної  організації Профспілки працівників державних установ України.  У ньому взяли участь і виступили члени обласної, районних і міських молодіжок, голови окремих первинок, голова Молодіжної ради ФПУ та Молодіжної ради галузевої Профспілки, представники Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Міжрегіонального  управління Національного агенства України з питань державної служби, студенти двох національних університетів - Прикарпатського ім. Василя Стефаника та технічного університету нафти і газу.

2023-04-11 10:29:26

Одноденний заробіток – для потреб підрозділів з Прикарпаття на передовій

КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» офіційно приєднався до ініціативи координаційного центру Save Ukraine Now (SUN). Партнерську угоду про співпрацю підписали в.о. генерального директора ПКОЦ Святослав Цибран та Голова Фонду Тарас Герула.

У рамках угоди передбачені спільні зобов’язання з метою інформаційного, правового, матеріального, фінансового та іншого забезпечення сил оборони України, виключно підрозділів з Прикарпаття на передовій.

2023-04-11 10:16:26

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ПРОФСПІЛЧАНИ!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Великодня!

Христос Воскрес! І це – найбільше свідчення перемоги життя над смертю, світла над темрявою!

У цей складний час, коли ми всі переживаємо невимовно тяжке випробування війною, коли ми продовжуємо боротьбу з ненависним ворогом, який несе смерть і руїни, ми підносимо свої серця, свої молитви до Неба. Ми  з вірою та надією  йдемо шляхом до омріяної волі, до перемоги.

Нехай воскреслий Христос  додає нам віри і сили, що зло пропаде і згине, як роса на сонці.

Нехай разом зі святошним дзвоном увійде в кожну домівку, в кожне серце радість спасіння, радість Перемоги і Миру на святій українській землі.

Нехай нині і завжди велично лине із Небес:  ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!  ВОСКРЕСНЕ НАША РІДНА УКРАЇНА!

                                

З повагою,

Голова Ради

профспілок  області:                                                     Володимир УЄВИЧ

 

2023-04-10 10:29:02

Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип і основне право у світі праці

У 2023 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі відзначатиметься 28 квітня, і його темою стане безпечне та здорове робоче середовище як основний принцип і основне право у світі праці.

У червні 2022 року Міжнародна конференція праці (МКП) вирішила включити «безпечне та здорове робоче середовище» в систему основних принципів і прав у сфері праці, що діє в МОП. З цієї нагоди Конвенція про безпеку та здоров’я на роботі  (№ 155) та Конвенція про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі  (№ 187) були проголошені основними конвенціями.

2023-04-07 09:36:58

ДБАЄМО ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЛАНОК, ЗМІЦНЮЄМО СПІВПРАЦЮ

З цією метою член президії, завідувач відділу організаційно-масової роботи обласного комітету Профспілки працівників державних установ Валерій Крецул 5 квітня  побував на Калущині, де збережені і діють районна та міська організації.

          Під час зустрічей з виборним профспілковим активом він надав практичну і методичну допомогу, а також рекомендації щодо подальшої діяльності в умовах воєнного стану. Адже головний акцент в роботі змістився на матеріальну підтримку військових підрозділів та колег, які пішли захищати Батьківщину, на що була спрямовується більша частина отриманих членських внесків.

2023-04-06 10:11:40

ПРИКАРПАТТЯ: МОЛОДІЖНІ ІНІЦІАТИВИ

Профспілчанська молодь ДТЕК Бурштинської ТЕС продовжує організовувати енергетиків для щомісячної донації крові.

Ще понад 11 літрів додалося в банк крові Прикарпатського обласного центру служби крові від наших колег, які щомісяця  долучаються до донації для ЗСУ та важкохворих.

2023-04-06 10:05:09

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРАКТИЧНОЇ КОЛЕКТИВНО-ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Уже рік, з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну, наносяться нищівні удари не лише по об’єктах критичної інфраструктури, цивільних об’єктах та мирних жителях, але й по розвиткові існуючої системи колективно-договірної роботи.

З метою більш активного використання основного інструменту захисту прав працівників – колективних договорів та угод, ФПУ реагуючи на виклики воєнного стану розробила, на допомогу своїм членським організаціям та їхнім організаційним ланкам, Основні завдання колективно-договірної роботи на 2023 рік (постанова Президії ФПУ від 31.10.2022 № П12/1г).