2021-09-08 14:54:40

СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСЦЕВИХ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИКАРПАТТЯ

 

Минулої суботи в Івано-Франківську проходила спартакіада серед збірних команд держслужбовців обласної і районних державних адміністрацій та посадових осіб місцевого самоврядування. ЇЇ перший етап відбувся влітку на рівні районів та територіальних громад області.Спартакіаду проводив Оргкомітет з представників облдержадміністрації, обласного комітету Профспілки працівників держустанов України, фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та обласного центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» на базі фахового коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України. Учасники змагались в п’ятьох видах спорту: футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах і шашках.

2021-09-08 14:40:26

МИ ВІРИМО В СВОЇ СИЛИ

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА  - НА ЧЕСТЬ  30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

У Державній казначейській службі України відбулося урочисте святкування 30-ї річниці незалежності України. Перед його учасниками з вітальним словом виступила  голова служби Тетяна Слюз.

2021-09-08 14:27:42

ЧЕРГОВЕ ПРОФСПІЛЧАНСЬКЕ ПОПОВНЕННЯ

Вчора представників Івано-Франківського обласного та Коломийського районного комітетів Профспілки працівників державних установ України запросили взяти участь у проведенні установчих зборів із створення первинної профспілкової організації працівників Отинійської селищної ради та надати організаційну і методичну допомогу в цій справі.

Містечко Отинія має славну історію. Воно зокрема відоме тим, що в 1648 році Семен Височан сформував тут 15-тисячне військо, яке брало участь у народно-визвольній боротьбі під проводом Богдана Хмельницького. 

2021-09-08 14:22:35

МІЖНАРОДНА РЕАКЦІЯ. МКП ТА ЄКП ВИСЛОВИЛИ СЕРЙОЗНУ СТУРБОВАНІСТЬ З ПРИВОДУ РЕГРЕСИВНОЇ РЕФОРМИ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА, ЯКА ВІДБУВАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ

 

МІЖНАРОДНА КОНФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК, ЄВРОПЕЙСЬКА КОНФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК

Пану Володимиру Зеленському

2021-09-08 14:18:11

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ФАХІВЦІВ З ТРУДОВОГО ПРАВА АНТИТРУДОВИХ, АНТИСОЦІАЛЬНИХ ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Фахівці кафедри трудового права Національного юридичного університету  імені Ярослава Мудрого направили листа на ім'я Голови Федерації профспілок України Григорія Осового, у якому висловили свою позицію та свої оцінки законопроектам №5371 та №5388. Текст листа можна прочитати тут.

Пресцентр Федерації профспілок Україн

2021-09-08 14:14:37

ЗАЯВА ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Як стало відомо, на Погоджувальній раді Верховної Ради України до порядку денного першого осіннього засідання парламенту внесені антитрудові законопроекти "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо дерегуляції трудових відносин" за № 5371 і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність" №5388, які порушують конституційні права працівників і їх представників профспілок.

2021-09-06 11:51:48

ЗБІЛЬШЕНО РОЗМІР АКАДЕМІЧНИХ ТА ІМЕННИХ СТИПЕНДІЙ

З 1 січня 2022 року академічні та іменні с типендії здобувачів вищої, фахової передвищої освіти збільшуються в понад 1,5 рази, професійної (професійно-технічної) освіти – у понад 2,5 рази. Про це йдеться у постанові КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 р. № 882 та від 28 грудня 2016 р. № 1047», ухваленій на засіданні Уряду 1 вересня 2021 року.

2021-09-02 13:41:20

НА ПРИКАРПАТТІ КРИТИЧНЕ НЕДОФІНАНСУВАННЯ МЕДИЦИНИ

На черговому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради соціальні партнери області обговорили ситуацію із незабезпеченістю видатками на оплату праці працівників закладів охорони здоров’я. Причиною несвоєчасної виплати зарплати медичним працівникам стало критичне недофінансування закладів з 1 квітня 2021 року, коли заклади охорони здоров’я перейшли на нові договори, а перехідне фінансування для них скасували. До того ж, Національна служба здоров’я України постійно змінює умови підписання договорів, вносячи додаткові умови до пакетів послуг, через що багато закладів не змогли укласти контракти.

2021-09-02 12:59:36

СИТУАЦІЯ ВИКЛИКАЄ ЗАНЕПОКОЄННЯ:

ОСВІТНЯ СУБВЕНЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ГРОМАДАМ ПРИКАРПАТТЯ БЕЗПІДСТАВНО СУТТЄВО ЗМЕНШЕНА. СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ОБЛАСТІ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА  ДЕНИСА ШМИГАЛЯ.

На черговому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради соціальні партнери області обговорили проблемні питання, пов’язані із забезпеченням своєчасної виплати заробітної плати та погашення боргів з оплати праці. Особливе занепокоєння викликає ситуація, яка склалася з незабезпеченістю видатками на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти територіальних громад області.

2021-08-31 14:13:56

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СИСТЕМА ОПЛАТИ ПРАЦІ В ДЕРЖАВІ МАЄ БУДУВАТИСЯ НА ПРИНЦИПАХ ЗАКОННОСТІ І СПРАВЕДЛИВОСТІ»

19 серпня у Верховної Раді України було зареєстровано законопроект №5857 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати праці». Він безпосередньо стосується прав і гарантій найманих працівників і цілком зрозуміло, що природа появи цього законопроекту має об’єктивні підстави.  У чому суть документу і яка позиція щодо його прийняття у профспілкової сторони? За коментарем ми звернулися до Голови СПО обєднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.