2021-05-16 18:21:49

ВИЗНАЧЕНО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО З'ЇЗДУ

VIII з’їзд Федерації профспілок України відбудеться 25 травня 2021 року в Києві. Таке рішення прийнято  на засіданні Ради ФПУ.

 З інформацією з цього питання виступив Голова ФПУ Григорій Осовий. Він нагадав, що рішенням Ради Федерації профспілок України від 18 березня ц.р. з’їзд ФПУ, запланований на 24 березня 2021 року, було відтерміновано у зв’язку з карантинними обмеженнями і забороною на проведення масових заходів. Враховуючи, що з 1 травня послаблено карантинні обмеження в м. Києві, зокрема знято заборону на проведення масових заходів, прийнято рішення скликати VIII з’їзд ФПУ 25 травня 2021 року. Засідання проходитиме в приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок. Початок роботи профспілкового Форуму о 10.00.

2021-05-12 12:11:46

ЗВЕРНЕННЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

ЗВЕРНЕННЯ Профспілки працівників охорони здоров’я України до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Генеральна конференція Міжнародної організації праці (МОП) на 63-й сесії прийняла Конвенцію № 149 та Рекомендації № 157 «Про зайнятість, умови праці та життя сестринського персоналу», яка була ратифікована Україною ще у 1979 році. Ця Конвенція зобов'язувала країни - члени МОП виконувати всі необхідні заходи для організації професійної підготовки та освіти сестринських кадрів, задоволення їхніх умов праці та життя, розвитку кар'єри.

2021-05-11 14:43:15

ОЧІЛЬНИКИ МІЖНАРОДНИХ ПРОФОБ’ЄДНАНЬ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО КЕРІВНИЦТВА УКРАЇНИ ЩОДО РЕГРЕСИВНОЇ РЕФОРМИ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

 

Генеральний секретар МКП Шаран Барроу і Генеральний секретар ЄКП та ПЄРР Лука Вісентіні звернулись до керівництва України з приводу реформи трудового законодавства. Від імені Міжнародної конфедерації профспілок (МКП), що представляє 200 мільйонів працівників у 163 країнах і територіях і має 332 національних членських організації, а також Європейської конфедерації профспілок (ЄКП), що представляє 45 мільйонів членів з 90 профспілкових організацій в 38 європейських країнах, очільники профоб’єднань висловили стурбованість з приводу триваючої регресивної реформи трудового законодавства, яка відбувається в Україні.

2021-05-09 17:25:12

МІНІСТР СОЦПОЛІТИКИ МАРИНА ЛАЗЕБНА: «В УКРАЇНІ ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ РОЗРИВ МІЖ ПЕНСІЯМИ Й ЗАРПЛАТАМИ І ВІН ПРОДОВЖУЄ ЗРОСТАТИ»

Показник-коефіцієнт заміщення пенсії із зарплатою на сьогоднішній день становить трохи більше 25%, що є дуже тривожним показником. Розрив між пенсією і зарплатою продовжує зростати, тому про гідні виплати українцям, які пішли на заслужений відпочинок, поки що не може бути й мови. Про це заявила глава Мінсоцполітики Марина Лазебна в ефірі програми “Перехресний допит” на “24 каналі”.

2021-05-05 12:30:02

ПРОФСПІЛКИ ОБЛАСТІ ТА РОБОТОДАВЦІ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

На засіданні Президії  Ради профспілок Івано-Франківської області за участі  голів обласних галузевих профспілкових організацій та представників  сторін соціального діалогу прийнято Звернення  до Прем’єр-Міністра України Д.А.Шмигаля , в якому висловлено позицію профспілок області та роботодавців   стосовно змін до деяких законодавчих актів України відносно оптимізації функцій Фонду соціального страхування України.  Текст Звернення додається. 

2021-04-29 11:50:00

ІНІЦІАТИВИ ФПУ АКТИВНО ПІДТРИМАНО НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ УКРАЇНИ

До законопроєкту “Про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання прав профспілок)”, робленого ФПУ та раніше внесеного представником ФПУ у Верховній Раді України, народним депутатом України Вадимом Івченком, приєдналися інші народні депутати.У зв’язку із цим він був перереєстрований за № 5428 від 26.04.2021.

2021-04-29 11:39:27

НАЛЕЖНІ УМОВИ ПРАЦІ - ОДНЕ ІЗ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ

28 квітня в Україні і світі щорічно відзначають День охорони праці. З цієї нагоди в Управлінні Держпраці в Івано-Франківській області відбулося урочисте зібрання, в якому взяла участь голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників державних установ України Ніна Гушпіт.

2021-04-28 12:05:20

ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ПАСХИ!

Шановні колеги!

Рада профспілок Івано-Франківської області шле вам найщиріші вітання зі світлим святом Христового Воскресіння!

 Нехай радісний передзвін Великодніх дзвонів принесе вам лише благі вісті, нехай ваше серце наповниться радістю, світлими і добрими помислами, а щира віра у Воскресіння Христа допомагає долати життєві труднощі. Хай множаться успіхи, благополуччя, а святковий настрій осяє ваші оселі та подарує тепло рідним  і близьким. Смачної паски!

 Нехай натхненно лине до Небес:

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З повагою, Голова

Ради профспілок області                                Ігор Басюк

 

 

2021-04-28 11:29:13

ВІДЗНАЧЕНО АКТИВІСТІВ ПРОФСПІЛКИ

27 квітня  відзначають своє  професійне свято фахівці, які забезпечують обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерський облік та виконання бюджетів – День казначея України.

З цієї нагоди в Головному управлінні Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області відбулося урочисте зібрання трудового колективу. Участь у в ньому взяла Ніна Гушпіт - голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників державних установ України, до складу якої входять первинні профспілкові організації підрозділів  Державної казначейської служби.

2021-04-27 14:22:32

ФПУ ЗАСУДЖУЄ ЗАКОНОДАВЧІ ІНІЦІАТИВИ, СПРЯМОВАНІ НА РУЙНАЦІЮ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ

Президія ФПУ на своєму засіданні 20 квітня 2021 року схвалила Заяву Президії Федерації профспілок України щодо зареєстрованих у Верховній Раді України законодавчих ініціатив влади, спрямованих на «дерегуляцію» трудових відносин.

У тексті зазначено: