2019-11-07 12:56:37

Володимир Саєнко: «Ситуація, що склалася навколо реформування системи соціального страхування потребує виважених рішень від кожної зі сторін правління Фондом соціального страхування»

 

«Сьогодні у Комітеті з питань соціальної політики відбулося засідання робочої групи щодо обговорення законопроекту 2275 про зміни Закону України стосовно стабілізації системи державного страхування. На засіданні стало чітко зрозуміло, що державна сторона прийняла одностороннє рішення і не збирається враховувати думку ні роботодавців, ні профспілок як представників тристороннього діалогу» - написав 6 листопада на сторінці в Facebook Голова правління Фонду соціального страхування України, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко.

2019-11-07 10:00:40

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Рада профспілок області шле щиросердні вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва !

Вам випала почесна місію – обстоювати та формувати духовність народу, берегти почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм збагачують  українську культуру. Ви бережете народні традиції, плекаєте любов до животворних джерел народного мистецтва.

Прийміть глибоку подяку за самовіддану, подвижницьку працю.

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

З  повагою,

Голова Ради профспілок області                                             Ігор Басюк

 

 

2019-11-07 09:47:50

Григорій Осовий: «Необхідно консолідувати зусилля всіх членів профспілок на боротьбу з «лібералізацією» трудових відносин

З турботою про кожного найманого працівника через загрозу внесення ліберальних змін до трудового законодавства, які звужують права трудящих виборенені протягом тривалого часу, 5 листопада на розширеному засіданні Президії Київській міської ради профспілок обговорено питання щодо нового Трудового кодексу.

Члени Президії Київміськпрофради, профактивісти та представники трудових колективів столиці висловили занепокоєність стовно планів влади кардинально лібералізувати трудові відносини в Україні, довівши їх фактично до спрощення процедур прийняття – звільнення з роботи, а також позбавлення найманих працівників можливості обстоювати свої права на гідну зарплату, умови праці, соціальні гарантії тощо.

2019-11-07 09:22:41

Уряд почув голос профспілок

6 листопада Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий як представник трудящих взяв участь у засіданні Уряду.

Після перерви, що мала місце на початковому етапі роботи нового складу КМУ, представника профспілок, як це регламентовано, запрошено на засідання Уряду.

У своєму виступі Григорій Осовий звернувся до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з пропозицією щодо необхідності делегування представників від Уряду до складу Правління Фонду соціального страхування України і Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Було зазначено, що саме через не сформованість урядової Сторони у цих важливих органах соціального діалогу вони й до сьогодні лишаються непрацездатними.

2019-11-06 12:48:27

ПРИКАРПАТЕЦЬ РОМАН ТКАЧ РАДИТЬ: ТРИ ВАЖЛИВІ КРОКИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РИНКУ ЗЕМЛІ!

Нова влада, наполегливо, не зважаючи на застереження експертних кіл та громадську думку населення (53% українців проти скасування мораторію на продаж землі) - збирається запустити ринок земель с/г призначення вже найближчим часом. Про ризики говорити не буду - це окрема і складна тема.

Але я хочу порадити всім власникам земельних паїв зробити декілька важливих кроків, незважаючи від того запустять ринок чи ні, щоб захистити себе та свій земельний пай від можливих проблем:

1️⃣ Перевірте чи в наявності Ваші документи на земельну ділянку (пай).

2019-11-06 12:42:28

А ЧИ ЦЕ НЕ БУДЕ, ЯК МОВИТЬСЯ, САМІ СЕБЕ НАШИМИ Ж РУКАМИ? Читайте статтю: «ПРАЦЯ В УМОВАХ СВОБОДИ»

Ірина НОВАК, провідний науковий співробітник відділу досліджень людського розвитку Інституту демократії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України, кандидат економічних наук

ТЕКСТ ПОДАЄМО Скорочено. Кілька вибраних тез для роздумів із  статі-дослідження.

« Нова влада заявила, що сповідує ідеологію лібертаріанства  «з національними особливостями». Чого очікувати в сфері праці?

2019-11-06 09:51:27

Профспілкова сторона буде змушена вийти з управління Фондом

16 жовтня на засіданні комітету ВР з питань соціальної політики було схвалено та рекомендовано до прийняття проект Закону України "про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи обов’язкового державного соціального страхування". Такі зміни можуть викликати порушення тристороннього діалогу та складу правління Фонду.

2019-11-05 09:41:49

ПРОФСПІЛКИ СПОВНЕНІ РІШУЧОСТІ ВІДСТОЮВАТИ ТРУДОВІ ПРАВА

Профспілковий проект Трудового Кодексу України має отримати широку суспільну підтримку та перетворитись у «народний».

2019-11-05 09:31:21

ГОЛОВА ФПУ ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕДПЛАТИ НА ГАЗЕТУ «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»

 

Шановні колеги!

З кожним днем працівники отримують все нові виклики від влади. Це просування політики транснаціональних корпорацій на лібералізацію трудового законодавства, приватизація державних підприємств, продаж землі, реформування освіти та пенсійного законодавства та інші, які проводяться без врахування інтересів простих українців.

2019-11-05 09:23:00

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПІДПИСАТИСЯ НА СТОРІНКУ ФПУ У ФЕЙСБУЦІ

В мовах зростання ролі електронних  комунікацій , поширення впливу соціальних медіа і на профспілкову діяльність, Федерація профспілок активно задіяла і цей інформаційний інструмент. Приклаом цього є сторінка ФПУ у мережі Фейсбук, яка постійно наповнюється корисною інформацією ля працівника, який може отримати юридичні роз’яснення і кваліфіковані відповіі на проблемні питання трудових вдносин, як захистити себе від безпідставного звільнення, забнзпечити свої права на гідну оплату праці, лікарняний, відпустки, соціальні виплати тощо.

Запрошуємо Вас  особисто та профактивістів Вашої організації, підписатися на сторінку ФПУ в Фейсбуці

https: // www. Facebook.com/fpsu.administration

та стати її активними співавторами. Просимо цю інформацію довести до відома первинних профспілкових організацій.