2021-05-31 12:49:55

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ

28 травня 2021 року відбулось чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, на якому були прийняті рішення: про затвердження звітів про результати діяльності та про виконання бюджету Фонду за 2020 рік, про внесення змін до Статуту Фонду та Регламенту засідань правління Фонду, про фінансовий стан Фонду тощо.

2021-05-31 12:44:45

ГЕНЕРАЛЬНА РАДА МКП: ОБГОВОРЕНО СИТУАЦІЮ З ПРАВАМИ ТРУДЯЩИХ ТА ПРОФСПІЛОК В УКРАЇНІ

26-27 травня Голова ФПУ Григорій Осовий, як титулярний член Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, взяв участь у її черговому засіданні, яке проходило в онлайн форматі.Протягом двох днів профспілкові лідери з усього світу обговорили участь профспілок у 109-й сесії Міжнародної конференції праці, поточні виклики перед профспілками, підготовку до 5-го Всесвітнього конгресу МКП, що відбудеться наступного року, заслухали звіти Молодіжного та Жіночого комітетів МКП.Особлива увага була приділена ситуації з правами трудящих та профспілок в Україні, Білорусі та Палестині.

2021-05-28 12:13:49

ПРО ВАЖЛИВІСТЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРАВА НА СВОБОДУ ОБ'ЄДНАНЬ У ПРОФСПІЛКИ ДЛЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

Від законодавства до практики, що стосується дотримання прав профспілок в Україні - у дослідженні, співавторами якого є юристи ГО "Трудові Ініціативи" Інна Кудінська та Георгій Сандул.Повний текст:https://tinyurl.com/5f29vakpОнлайн-презентація:https://tinyurl.com/8sdj57ze

2021-05-27 11:38:17

ГОЛОС УКРВУГЛЕПРОФСПІЛКИ ЩОДО ЗАБОРОНИ ІМПОРТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ПОЧУТО!

26 травня на відкритому засідання НКРЕКП було розглянуто питання щодо заборони імпорту  електроенергії з Росії та Білорусіїяке також порушувалося на засіданні Президії Профспілки працівників вугільної промисловості 21 травня п.р. за участі міністра енергетики Германа Галущенка.  Міненерго направило звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо обмеження імпорту електричної енергії з держав, які не є членами Енергетичного Співтовариства (Росія, Білорусь).

2021-05-27 11:32:54

ПІДПИСАНО НОВУ ГАЛУЗЕВУ УГОДУ

26 травня 2021 року у Києві підписано нову Галузеву угоду між Міністерством освіти і науки України та Профспілками працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки.

Підписи на документах поставили Міністр освіти Сергій Шкарлет та Голова Профспілки Георгій Труханов.

2021-05-27 11:23:07

ВІДБУВСЯ VIIІ-Й З’ЇЗД ФПУ

Черговий VIIІ-й З’їзд найчисельнішого національного профоб’єднання - Федерації професійних  спілок України відбувся 25 травня 2021 року у Києві у Міжнародному центрі культури та мистецтв профспілок України «Жовтневий палац».

 У роботі З’їзду взяли участь 340 делегатів від 45 всеукраїнських профспілок та 25 територіальних профоб’єднань, керівники центральних органів державної влади та управління, соціальні партнери, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

2021-05-26 13:58:02

Обговорено проблеми зайнятості населення області та допомогу безробітним

У вівторок, 25 травня, відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення Прикарпаття за участю заступниці голови облдержадміністрації Світлани Онищук, директора обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка, делегованих від органів державного управління роботодавців та ради профспілок області в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
2021-05-26 13:47:51

У ПРОФСПІЛЦІ ЕНЕРГЕТИКІВ - ЗВІТНО-ВИБОРНА КАМПАНІЯ

На засіданні обласної Ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості затверджено графік проведення звітно-виборних зборів та конференції в первинних профспілкових організаціях та обласній Раді. 20 травня в первинці Бурштинського енергетичного коледжу відбулася профспілкова конференція. Делегати заслухали та обговорили звіт про роботу голови ППО Николина Миколи Омеляновича та профкому закладу. Дали їм позитивну оцінку.

2021-05-24 09:41:36

ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

25 травня відбудеться VIII-й З’їзд Федерації профспілок України, на якому планується розглянути підсумки роботи Федерації за останні п’ять років та визначитись із завданнями на наступний п’ятирічний період щодо найбільш актуальних соціально-економічних та трудових питань.

2021-05-20 13:41:37

Івано-Франківщину на VIII з’їзді ФПУ представлятимуть 8 делегатів

Обраними делегатами на з’їзд ФПУ, який відбудеться в Києві 25 травня є:

Басюк І.Є. –голова Ради профспілок області; Парипа І.В.- голова правління ПрАТ «Івано-Франківськтурист»; Гушпіт Н.Н.-голова обласної організації працівників держустанов; Сульженко Т.О.- голова облорганізації профспілки працівників нафтової і газової промисловості; Король З.Я. –голова облорганізації профспілки працівників освіти і науки; Гураль У.Р.-заступник голови облорганізації профспілки працівників освіти і науки;

Кушлик О.Д.–голова профспілкової організації працівників «Карпатнафтохім»; Міськів В.А. – заступник голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я