2017-04-04 16:43:28

Профком студентів Бурштинського ТЕК: у пошуках творчих ідей

Профспілковий рух у сучасних умовах потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. І одним із осередків активного профспілкового життя є студентська первинка, що дає можливість молоді реалізувати та вдосконалювати себе.

29 березня 2017 року в Бурштинському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбулося обласне методичне об’єднання голів студентських профкомів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області.

2017-04-04 10:54:06

Від переговорів з владою до масових протестів

Важливі проблеми економічного життя Прикарпаття, дальшого розвитку профспілкового руху обговорені на засіданні Ради профспілок області 29 березня поточного року. На порядок денний винесені питання: «Про підсумки виконання Територіальної угоди за 2016 рік» та «Про скликання VIII звітно-виборної конференції Ради профспілок області».

2017-04-03 14:43:47

Профспілки області обурені діями НКРЕКП

 Президія Ради профспілок області прийняла заяву до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем"єр-міністра України Гройсмана В. Б., Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Вовка Д.В. з приводу рішення НКРЕКП про підвищення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу. 

2017-03-14 16:11:26

Національний тур-марафон «Безпека праці – 2017»

стартував 3 березня поточного року в м. Івано-Франківську. Захід проходив у приміщенні турбази «Прикарпаття», його організаторами стали журнал «Охорона праці і пожежна безпека» та видавничий дім «Медіапро» при сприянні Ради профспілок області. Учасники тур-марафону – працівники з охорони праці підприємств області, страхові експерти Фонду соціального страхування від нещасних випадків і профзахворювань, голови галузевих профоб’єднань, профспілкові активісти – обговорили важливі питання організації безпечної праці в сучасних умовах.

2017-03-14 15:44:44

Поєдинки були напруженими

Традиційний турнір з міні-футболу на призи профспілкової газети «Єдність» набуває все більшої популярності. Його ініціаторами стали Рада профспілок області та крайова організація ФСТ «Україна». Цьогоріч у турнірі, який проходив у спортивному залі Івано-Франківської ЗОШ № 24, взяло участь 9 футбольних дружин.

2017-03-03 10:55:30

Коломийські студенти знають, як найкраще працевлаштовуватися

У   Коломийському  об’єднаному   управлінні   Пенсійного    фонду  України  провели День відкритих дверей, на який завітали студенти Коломийського політехнічного коледжу. Вони і раніше гостювали в управлінні, тож завдяки  тісній співпраці керівництва  Фонду та коледжу було вирішено проводити такі зустрічі систематично.

2017-02-24 12:28:55

В Івано-Франківську відбудеться семінар-практикум з охорони праці

       Видавничий дім «МЕДІА –ПРО» та журнал «Охорона праці і пожежна безпека» за підтримки Ради профспілок області в рамках Національного  туру-марафону «Безпека праці-2017» та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці проведуть  в м. Івано-Франківську семінар-практикум з охорони праці.

     Семінар відбудеться 03.03.2017 р. об 11 год.  в  залі засідань турбази «Прикарпаття» ЗАТ «Івано-Франківськтурист» за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 140-а.

Програма заходу додається.

2017-02-23 14:13:00

М. Саакашвілі підтримав робітників Бурштинської ТЕС

22 лютого політик Міхеіл Саакашвілі зустрівся із працівниками Бурштинської ТЕС. Він засудив олігархічну систему, яку успішно покривають провладні політики. Наголосив на тому, що в Україні здійснюється цілеспрямований підрив енергетичної безпеки, адже лише 12,5 % виготовленої в країні електрики формується з антрациту. Людей з екранів телевізора залякують відключеннями, щоб зберегти в громадян відчуття залежності від «ахметівського вугілля».

2017-02-21 13:46:26

Реформа оплати праці – крок на шляху до соціальної справедливості

20 лютого з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості у столичному готелі «Турист» відбувся круглий стіл «Реформа оплати праці. Перші результати та подальші дії». Він пройшов з ініціативи Федерації профспілок України за участі соціальних партнерів. Символічно, що Всесвітній день соціальної справедливості співпадає с Днем Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя саме за досягнення соціальної справедливості.

2017-02-20 13:31:15

В галузі охорони праці є над чим працювати

Одержані на роботі травми, які позбавляють людей здоров’я а часом і життя, то є болюча суспільна проблема. В минулому році на підприємствах, в організаціях області стався 71 нещасний випадок, з них 10 – із смертельним наслідком. Це на 14 випадків менше, ніж у 2015 році. Та попри дещо втішну статистику стан виробничого травматизму викликає занепокоєння, свідчить про серйозні проблеми, пов’язані з охороною праці.