2022-10-07 11:45:04

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОТСЕР: СПРАВЕДЛИВА ОПЛАТА ПРАЦІ - НАРІЖНИЙ КАМІНЬ СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ

Всесвітньому  дню дій за гідну працю  було приурочене засідання Івано-Франківської обласної тристоронньої  соціально-економічної ради, яке відбулося  7 жовтня в приміщенні облдержадміністрації.

Після звіту виконавчого комітету ОТСЕР про роботу за перше півріччя 2022 року (з доповіддю виступила Ярослава Ульванська, співголова ОТСЕР від сторони органів виконавчої влади – роботу виконкому визнано задовільною), головний акцент подальшої розмови  був на соціальний діалог в області в умовах воєнного стану. Кожна зі сторін: влада-роботодавці-профспілки - розповіли про підсумки своєї участі в тристоронній співпраці, про виклики які постали перед суспільством і нові підходи до розв’язання проблемних питань.

2022-10-06 14:14:25

ЦЕНТРУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 25 РОКІВ

4 жовтня голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників державних установ України Ніна Гушпіт разом з представниками обласної військової адміністрації, обласної і міської рад взяла участь у засіданні круглого столу, присвяченому 25-річчю створення обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

2022-10-05 14:24:41

Подяка від Херсонської обласної Профспілки держустанов

Голова первинної профспілкової організації КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради», лікар акушер-гінеколог Світлана Вінтонюк отримала подяку Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України за активну волонтерську діяльність, допомогу співвітчизникам у час російсько-української війни:

2022-10-05 12:11:43

Благодійна акція на підтримку ЗСУ

З ініціативи студентського самоврядування, в тому числі профгрупоргів в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі розпочалася благодійна акція зі збору коштів на підтримку Збройних сил України. Окрім того, студенти першого курсу перерахували з академічної стипендії 41,5 тисячі гривень на рахунок Міністерства оборони України для потреб ЗСУ.

Благодійний захід приурочили святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисників і захисниць України, які відзначатимемо 14 жовтня.

2022-10-04 12:27:52

ОСВІТЯНИ ПРИКАРПАТТЯ : Є ТАКІ - ВЧИТЕЛЬСЬКІ СИЛИ УКРАЇНИ

На вимогу часу в Україні сформувалося нове утворення  - ВСУ (Вчительські Сили України),  Сили, котрі без зайвої бюрократії за покликом серця  з  самого початку війни  стали до оборони. Плели маскувальні сітки, маскувальний одяг, робили цигарки, шили балаклави, панами, нижню білизну. Допомагали продуктами харчування, випікали тістечка, готували енергетичні батончики, варили голубці, налисники, вареники, готували тушонки, овочеві консерви і т.д., Здавали кошти. Допомагали коштами пораненим бійцям, організовували ярмарки, вилучені кошти відправляли для потреб ЗСУ.

2022-10-03 15:00:46

Всесвітній день дій за гідну працю: справедлива оплата праці

Цьогорічний Всесвітній день боротьби за гідну працю, який традиційно відзначатимуть 7 жовтня, присвячений прагненню справедливої оплати праці для мільйонів працівників по всьому світу.

Шалена інфляція, спричинена надприбутками потужних корпорацій, які контролюють енергетику, транспорт, продовольство та інші життєво важливі товари, призводить до того, що все більше працівників та їхніх родин опиняються за межею бідності.

2022-10-03 10:43:53

ЧАС ПРОДОВЖИТИ ПЕРЕДПЛАТУ

ПРОФСПІЛКОВІ видання, не припиняли свій вихід з початку військової агресії росії проти України. І зараз, виходячи в друкованому форматі, наближають оперативну профспілкову інформацію безпосередньо до первинних організацій, профспілкових кадрів і активу на місцях, членів профспілок, широкої читацької аудиторії. САМЕ ЧАС ПЕРЕДПЛАТИТИ 

"Профспілкові вісті" і "Бібліотечку голови профкому" на 2023 рік. 

ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ на 2023 рік

22152 – Газета «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ» – 345,48 грн.

22909 – Журнал «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ» – 137,76 грн.

 

 

2022-10-03 10:05:41

День донора – на підтримку ЗСУ

З ініціативи студентського профкому Івано-Франківського національного медичного університету студенти і викладачі ІФНМУ здавали кров на підтримку ЗСУ та всіх, хто потребує. Захід організували на базі Прикарпатського обласного центру крові з благодійною метою.

Попередньо зареєструвалися кілька десятків студентів і викладачів Фахового медичного коледжу та університету. Інші проходили процедуру реєстрації вже перед початком здачі крові й загалом до акції долучилися 55 учасників.

2022-10-03 09:38:17

ВЧИМО ПРОФСПІЛКОВИХ АКТИВІСТІВ

Івано-Франківський обласний комітет Профспілки працівників державних установ України провів семінар-навчання для членів президії, голів комісій обласної організації та  голів районних, міських і первинних організацій. Його програма була підібрана з врахуванням актуальності та побажань самих профактивістів.

          Відкриваючи семінар, голова обласної організації  Профспілки Ніна Гушпіт проінформувала його учасників про діяльність обласного комітету в поточному році щодо соціального захисту працівників галузі, зміну пріоритетів в умовах дії воєнного стану та допомогу підрозділам Збройних сил України, територіальної оборони, населенню, що постраждало від російської агресії і спілчанам. Вона також донесла до слухачів  зміст питань, які розглядалися на вересневому засіданні президії Центрального комітету Профспілки та плани на найближчу перспективу. 

2022-09-30 11:02:30

Шановні профспілчани, працівники освіти!

Рада профспілок області надсилає вам найкращі вітання з професійним святом.

Це свято об’єднує ціле суспільство, адже з учителя починається життєвий шлях кожної людини. З його уроків разом зі сім’єю дитина починає проявити таланти, набувати моральних і духовних цінностей, пізнавати героїв своєї країни, а потім обирати вірний життєвий шлях.

Висловлюємо вам свою глибоку повагу та вдячність за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай буде над нами мирне небо.

З професійним святом!

З повагою,

В.о. Голови Ради профспілок області                        Володимир    Уєвич