2020-09-24 19:28:05

ПРЕЗИДІЄЮ ФПУ УХВАЛЕНО АКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ ЩОДО ЗАХИСТУ ТРУДЯЩИХ

Президія Федерації профспілок України на засіданні 24 вересня 2020 року схвалила Угоду про співпрацю між ФПУ і Держпраці, розглянула актуальні питання подолання наслідків пандемії COVID-19 та затвердила заходи з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю і Міжнародного дня боротьби з бідністю.

Угоду про співпрацю між Державною службою України з питань праці і ФПУ укладено з метою забезпечення ефективної співпраці для захисту трудових прав працівників, вжиття спільних заходів з виявлення і усунення порушень законодавства про працю та охорону праці.

2020-09-24 11:42:33

ПРОФСПІЛКИ НАГОЛОШУЮТЬ

Профспілкова Сторона у Національній тристоронній соціально-економічній раді (НТСЕР) на основі проведеного аналізу стану реалізації Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні» вважає на необхідне КМУ активізувати роботу з їх виконання.

2020-09-21 10:40:49

ЄВРОПЕЙСЬКА МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА БУДЕ ЗАПРОВАДЖЕНА - АЛЕ ЯКИМ ЧИНОМ?

Запровадження європейської мінімальної заробітної плати погоджено в принципі. Але яким чином вона буде встановлена - ні.

У червні Європейська комісія опублікувала черговий документ для консультацій щодо можливих заходів із запровадження справедливої мінімальної заробітної плати в Європейському Союзі.

2020-09-20 19:16:38

Шановні працівники лісового господарства та деревообробної промисловості!

Прийміть щирі вітання з професійним святом. Ліс – це легені Планети, тому так важливо берегти і примножувати ліси. Раціональне використання лісу приносить людям тепло  і затишок. Спасибі фахівцям за надійний захист угідь, за працю на поліпшення екології.

Бажаю всім святкового настрою і успіхів в праці, злагоди і достатку в родинах.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                              Ігор Басюк

 

2020-09-20 18:49:40

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. ВРАХОВУВАТИ БАЛАНС ІНТЕРЕСІВ ПРАЦІВНИКІВ ЗМІ ТА «УКРПОШТИ»

18 вересня у Будинку профспілок відбулось розширене засідання робочої групи СПО об’єднань профспілок, на якому було розглянуто  питання щодо зміни діючих тарифів на доставку преси населенню.Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій ОсовийВін наголосив на тому, що при ухваленнірішення про згоду на підвищення тарифів треба, перш за все, враховувати баланс інтересів працівників ЗМІ та Укрпошти.

2020-09-17 12:35:07

НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ. "МІНІМАЛКУ" ПЛАНУЮТЬ ВСТАНОВЛЮВАТИ ЗАЛЕЖНО ВІД ФАКТИЧНОГО ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ - ЗАКОНОПРОЄКТ

На сайті Верховної Ради був зареєстрований проєкт Закону №3012а-1 “Про внесення зміни до статті 95 Кодексу законів про працю України щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати”. Цим проєктом пропонується ст. 95 КЗпП викласти в новій редакції, суттєво розширивши та деталізувавши правове регулювання питання.

За оновленою статтею, мінімальна заробітна плата:

2020-09-12 21:05:14

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ НАФТОГАЗПРОМУ!

Рада профспілок області шле вам найщиріші вітання з нагоди професійного свята.  Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави, успішний розвиток якого є запорукою  росту економіки України, здобуття енергетичної незалежності та національної безпеки нашої держави.

Щира вдячність вам за щоденну працю, за самовідданість  та майстерність.

Бажаю вам стабільних високих досягнень. Нехай робота дарує  радість та натхнення, хай примножуються ваші професійні здобутки на благо країни. Родинного тепла, злагоди, любові.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                          Ігор  Басюк

 

2020-09-08 09:34:49

ПРОФСПІЛКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ПРИЙНЯТИ ЗАКОНОДАВЧИЙ АКТ ЄС ПРО СПРАВЕДЛИВІ ЗАРПЛАТИ

Переважна більшість європейських профспілок, які представляють 45 мільйонів працівників, проголосували за прийняття нового закону ЄС про сприяння справедливій мінімальній заробітній платі та колективним переговорам.Після усестороннього і відкритого обговорення члени Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) підтримали заклик до прийняття відповідної Директиви ЄС більшістю у 85% голосів.

2020-09-08 09:18:22

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ: НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ДОГОВІР ЗАРАДИ ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПОТЕНЦІАЛУ ПРОТИДІЇ

Цього року 7 жовтня в 13-й раз відзначатиметься Всесвітній день дій за гідну працю (WDDW). Починаючи з 2008 року, мільйони людей узяли участь у заходах, присвячених WDDW. І в цьому році це день мобілізації у всьому світі: день, коли усі профспілки виступають в єдиному пориві за гідну працю. Адже саме гідна праця має займати центральне місце в діях уряду з відновлення економічного зростання та побудови нової глобальної економіки, в якій на першому місці знаходиться людина.

 Потрібен новий соціальний договір, щоб забезпечити відновлення світової економіки та створення потенціалу протидії, необхідного для вирішення викликів пандемії, зміни клімату та нерівності, що накладаються один на одний. Новий соціальний договір має вирішальне значення для визначення шляху відновлення від наслідків COVID-19, а також для побудови економіки спільного процвітання та стійкості.

2020-09-03 15:50:20

ГОЛОВА ФПУ ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ УС ПГС

2 вересня ц.р відбулося засідання Української сторони Платформи громадянського суспільства, в роботі взяли участь члени УС ПГС , голова ФПУ Григорій Осовий, голова Профспілки будівельників Василь Андреєв. Учасники обговорили низку питань і завдань діяльності на осінній період, враховуючи проведення в цей час Саміту Україна-ЄС, засідання Ради асоціації Україна -ЄС, оновлення у складі ПГС представників від громадянського суспільства, котрі представлені Європейським соціально-економічним  комітетом.