2020-10-28 12:08:26

ПРО ПЕРЕДПЛАТУ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ

Передплатити газету "Профспілкові вісті" чи журнал "Бібліотечка голови профкому" можна у будь-якому відділенні Укрпошти за Каталогом передплатних видань, за передплатним індексом 22152 чи 22909 відповідно.

Також передплату можна оформити у пунктах прийому передплати чи операційних залах поштамтів.

Є можливість передплатити видання і онлайнГазета "Профспілкові вісті" за посиланнями:

Укрпошта чи ДП Преса

Журнал "Бібліотечка голови профкому" за посиланнями:

Укрпошта чи ДП Преса ; Будь ласка, передплачуйте центральні профспілкові видання! ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬНА 2021 рік

22152 – Газета «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»                                  - 284,16 грн.

22909 – Журнал «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ

ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ»                                            – 113,28 грн.

 

Лист до передплатників додається.

2020-10-28 12:01:57

ДІЯЛЬНІСТЬ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ

При сучасній тенденції поширення пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»люди мають зрозуміти, що місця, куди вони ходять працювати, вчитися, відпочивати, розважатися, харчуватися, займатися спортом тощо стають потенційно небезпечними.  Щоб уберегтися, важливо працювати над змінами як  власної поведінки, так і оточуючих на робочому місці й у побуті. Особливо зараз, коли щодня росте кількість інфікованих за добу.

2020-10-18 13:06:26

ПРЕЗИДІЯ ФПУ АКТУАЛІЗУВАЛА МАЙНОВІ ПИТАННЯ

Президія Федерації професійних спілок України на засіданні 16 жовтня 2020 року розглянула та прийняла за основу зміни до Стратегії управління профспілковим майном в інтересах людини праці.Зазначений документ регламентує алгоритм дій з управління профспілковим майном, а його вдосконалення внесе дієві зміни в господарську діяльність унітарних підприємств та суб’єктів господарювання, створених за участю ФПУ. Відповідні зміни розраховані на ефективність функціонування лікувально-оздоровчих, туристичних, культурно-освітніх та інших закладів профспілок.

2020-10-18 13:01:25

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ МИ ЗМОЖЕМО ПОДОЛАТИ БІДНІСТЬ

З метою обговорення шляхів новітнього індустріального розвитку України, зокрема запропонованим групою експертів та вчених у дослідженні «Економічне відродження через індустріальний розвиток України», проводиться серія круглих столів з питань зміни економічної моделі країни, подолання бідності, тіньової економіки як внутрішнього ресурсу для сучасного індустріального розвитку.

2020-10-18 12:52:10

УКЛАДЕНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

За рішенням Президії ФПУ 16 жовтня 2020 року у Будинку профспілок у Києві відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Федерацією профспілок України та Національною спілкою журналістів України (НСЖУ).Свої підписи під документом під час засідання Президії ФПУ поставили  Голови НСЖУ - Сергій Томіленко та ФПУ - Григорій Осовий.

Метою співпраці двох організацій є координація зусиль на захист соціально-економічних, трудових прав і свобод журналістів та інших працівників ЗМІ, а також висвітлення діяльності профспілок. Сторони мають намір сприяти підвищенню рівня правової інформованості громадян і трудових колективів з питань реалізації та захисту їхніх прав і свобод.

2020-10-18 12:42:40

Шановні працівники харчової та харчопереробної промисловості !

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки. На неї покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній продукції. Нехай розцвітає галузь, вдосконалюються технології, щоб праця приносила радість та достаток.

Гарного вам святкового настрою і позитиву та радості в кожному дні!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                            Ігор Басюк

 

2020-10-07 14:53:35

7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю та Міжнародний день боротьби з бідністю

У залі засідань управлінні праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації відбулося розширене засідання виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю під гаслом «Гідна праця та права працівників - основа відновлення економіки, викорінення бідності та посилення потенціалу протидії загрозам».

2020-09-30 14:37:17

Шановні освітяни! Високоповажне вчительство!

Рада профспілок області надсилає вам щирі вітання з професійним святом. Вчитель – не просто професія, це служіння ідеалам добра, любові, це сіяння зерен  науки, це виховання майбутніх поколінь. Тому спасибі за непросту працю, за відданість справі.

Бажаю вам  здоров’я і натхнення, вдячних учнів і невичерпної любові.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                  Ігор Басюк

 

2020-09-29 11:04:03

НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ДОГОВІР ЗАРАДИ ВІДНОВЛЕННЯ ТА ПОТЕНЦІАЛУ ПРОТИДІЇ!

Під таким девізом 7 жовтня 2020 року в Україні буде відзначено Всесвітній  день дій профспілок за гідну працю.Цього року 7 жовтня в 13-й раз відзначатиметься Всесвітній день дій за гідну працю (WDDW). Починаючи з 2008 року, мільйони людей узяли участь у заходах, присвячених WDDW.

2020-09-25 20:43:54

Дорогі машинобудівники!

Прийміть щирі вітання з професійним святом.  Ви вносите вагомий внесок в розвиток економіки країни. Тож спасибі за сумлінну працю, терпіння і наполегливість у підвищенні якості продукції. Бажаю міцного здоров'я, щастя, добра вам і вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці, впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                          Ігор Басюк