2017-12-04 12:52:44

ФІНІШ РОКУ З МАСОЮ ПРОБЛЕМ

4 грудня відбулося засідання Президії Ради профспілок області. Йшлося про низку гострих проблем, які склалися в області та в Україні. Це  вимагає  послідовності  та наступальних дій профспілок , а ще -  потреби доводити до суспільства інформацію про дійсний стан речей. Про масове порушення Трудового законодавства в області, борги із зарплати медикам, освітянам, працівникам культури  доповіли голови галузевих профспілкових організацій.

2017-12-01 09:37:58

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів зустрівся з представниками профспілок

Перший віце-прєм’єр-міністр України Степан Кубів дав керівникам міністерств та відомств низку доручень, спрямованих на вирішення гострих проблем, на які звернули увагу представники найбільш впливових профспілкових організацій та об’єднань – члени Спільного представницького органу репрезентативних профоб’єднань під час робочої зустрічі, що відбулась 30 листопада у Кабінеті Міністрів України. Цей захід став ще одним конструктивним продовженням соціального діалогу у формі зустрічей керівництва Уряду та міністрів з профспілками.

2017-11-30 09:40:56

ПЛЕНУМ ЦК. Освітянам – надійний та ефективний захист профспілок

Гострі проблеми освітян та шляхи їх вирішення обговорили учасники пленуму ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, що відбувся 29 листопада у Києві. У його роботі взяв участь Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

Вів засідання Голова Профспілки Георгій Труханов.

З доповіддю «Про основні тенденції розвитку профспілкового руху та завдання Профспілки працівників освіти і науки України в умовах соціально – економічної трансформації» виступила заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко.

2017-11-29 19:26:58

28 листопада лісівники Прикарпаття вийшли з бензопилами на протест

Акція відбулася в Івано-Франківську на площі перед  адмінбудівлею.  На протест вийшло близько тисячі протестувальників. Працівники галузі  виступають проти  схваленої  Кабміном «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року». За їхніми словами, цю стратегію було ухвалено таємно, без  публічного обговорення фахівцями. Профспілки категорично проти таких підкилимних методів.

2017-11-29 18:32:24

Прийняття соціального Бюджету потребує активних дій профспілок

Голова ФПУ Григорій Осовий відмінив свою робочу поїздку для участі у засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок у Брюсселі 29 листопада-2 грудня ц.р. через необхідність постійного контролю за виконанням протокольних рішень і доручень за результатами зустрічі керівників профспілок з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, яка відбулася 7 листопада ц.р., та у зв'язку з рішенням Президії ФПУ про проведення активних профспілкових дій на підтримку своїх вимог до Державного бюджету на 2018 рік.

2017-11-29 18:29:36

Лісівники виступають проти ухваленої Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року

28 листопада 2017 року по всій України представники Профспілки працівників лісового господарства під стінами обласних та районних державних адміністрацій провели мирні акції протесту та зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування з вимогами відмінити рішення Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022», яка не пройшла жодного громадського обговорення та ні з ким не узгоджена (і з Профспілкою також).

2017-11-29 18:25:53

ЗМІ про акції протесту лісівників

28 листопада по всій України представники профспілок підприємств лісового господарства провели акції з вимогами відмінити рішення КМУ від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 р.».

 

Так акції відбулись у мм. Черкаси, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Херсон, Чернігів, Житомир, Кропивницький та ін.

ЗМІ широко висвітлювали зазначені події. Пропонуємо вашій увазі моніторинг інформаційних повідомлень на цю тему.

 

 

Профспілка працівників лісового господарства України

 

2017-11-28 14:32:40

ДУМАЙ ПРО ПЕНСІЮ ЗМОЛОДУ

Якщо молоді люди гадають, що їх пенсійна реформа не торкнулася і їм ще зарано думати про старість, то вони помиляються. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», стосується як нинішніх, так і майбутніх пенсіонерів. Який же прогноз для молоді передбачає пенсійна реформа? Про це розповіли під час засідання Молодіжної ради Федерації профспілок Кіровоградської області начальники відділів головного управління Пенсійного фонду в області Антоніна Торшина та Олена Пархоменко.

2017-11-28 09:44:39

З 1 ГРУДНЯ ЗРОСТУТЬ СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ

В Україні з 1 грудня 2017 року підвищують прожитковий мінімум до 1700 грн на одну особу на місяць, тож відповідно зростуть і всі соціальні допомоги, які до нього прив’язані. З 1 грудня прожитковий мінімум буде такий: для дітей віком до 6 років – 1492 грн, дітей віком від 6 до 18 років – 1860 грн, працездатних осіб – 1762 грн,осіб, які втратили працездатність – 1373 грн. Відповідно до нових розмірів прожиткового мінімуму, нараховуватимуть і нові суми соціальних допомог. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами або так звані «декретні».

2017-11-28 09:34:35

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. 6 грудня профспілки проведуть інформаційне пікетування органів державної влади

Провести в Києві 6 грудня - напередодні розгляду проекту Державного бюджету на 2018 рік - масову профспілкову акцію у формі інформаційного пікетування органів державної влади постановила Президія Федерації профспілок України на  позачерговому засіданні 27 листопада.

Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

В заході взяли участь представник ФПУ у Верховної Раді України, народний депутат України Сергій Каплін, заступники Голови ФПУ Євген Драпятий, Володимир Саєнко, члени Президії Федерації, а також працівники апарату ФПУ.