2020-07-19 16:22:38

ОФІЦІЙНО. РОБОЧА ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

15 липня ц.р. на прохання Профспілки працівників культури України відбулася двостороння зустріч Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка з Головою Профспілки Людмилою Перелигіною.

В ході зустрічі було обговорено ряд актуальних, соціально вагомих для сфери культури та інформаційної політики питань, які потребують вирішення, особливо, в період подолання негативних наслідків, спричинених обмежувальними заходами під час карантину, викликаному пандемією COVID-19.

2020-07-19 15:02:12

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «НАМ ПОТРІБНО ДІЙТИ ДО КОЖНОЇ ПЕРВИНКИ, РОЗ’ЯСНЮЮЧИ ПРОФСПІЛКОВУ ПОЗИЦІЮ ЩОДО АНТИСОЦІАЛЬНИХ ЗАКОНОТВОРЧИХ ІНІЦІАТИВ ВЛАДИ»

 

16 липня 2020 року у Києві в Будинку профспілок у режимі Zoom-конференції відбулась нарада керівників всеукраїнських профспілок та територіальних профоб'єднань з актуальних питань діяльності ФПУ.

Розглянуто як виконується рішення Президії ФПУ щодо інформаційно-роз'яснювальної роботи в профспілках та з народними депутатами України і представниками органів влади у відповідь на намагання прийняти владою антисоціальних законопроектів, які порушують права працівників і профспілок.

2020-07-16 14:55:36

ПАМ'ЯТНА ПОДІЯ

16 липня минає 30 років ухваленню Декларації про державний суверенітет України.

 «Україна як суверенна національна держава розвивається в існуючих кордонах на основі здійснення українською нацією свого невід’ємного права на самовизначення. Громадяни Республіки всіх національностей становлять народ України», – ішлося в документі.

2020-07-16 14:43:22

З 1 ВЕРЕСНЯ МЕДИКАМ ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ

Рішення про виділення коштів на підвищення заробітної плати медичних працівників з 1 вересня 2020 року ухвалено Урядом на засіданні, яке відбулось 15 липня.

Підвищення відбудеться як для лікарів, так і для середнього та молодшого медичного персоналу.

2020-07-15 10:33:44

УРЯД НАЛАШТОВАНИЙ НА КОНСТРУКТИВНУ СПІВПРАЦЮ

Голова Федерації професійних спілок України отримав Листа за підписом Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Шановний Григорію Васильовичу!

Висловлюємо Вам глибоку подяку за долучення до вирішення проблем щодо розвитку вітчизняної промисловості зокрема та економіки в цілому, підвищення рівня продуктивної зайнятості населення, збереження існуючих і створення нових робочих місць.

2020-07-15 09:49:31

ПРО підготовку та участь профспілок у місцевих виборах 2020 року

Суспільно-політичні процеси та соціально-економічна ситуація в країні, що склалася після виборів Президента України і Верховної Ради України у 2019 році призначення та оновлення складу уряду та керівників центральних і місцевих органів виконавчої влади внесли низку змін, які значно вплинули на стан економіки та рівень життя громадян.

Напередодні цих подій Федерацією профспілок України в інтересах близько 5 млн. працівників, які є членами 44 всеукраїнських профспілок з 25 регіонів України, було проведено значну роботу та надано основні пропозиції трудових колективів і профспілок щодо соціально-економічного розвитку галузей та регіонів як кандидатам на посаду Президента країни, так і майбутнім політичним силам парламенту.

2020-07-14 20:54:52

До уваги членських організацій!

ГОТУЄТЬСЯ ДО ДРУКУ ЖУРНАЛ «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ» №7-8/2020

В Україні на сьогодні законодавці наполегливо нав’язують лібералізацію трудового законодавства і прийняття Закону України «Про працю», де не передбачається врегулювання низки трудових правовідносин в одному кодифікованому документі – кодексі.Певні відносини у сфері труда взагалі не матимуть врегулювання у законодавстві. Роль держави як гаранта законності при дотриманні трудових прав знівелюється за умови такої лібералізації.

2020-07-13 18:39:06

МІЖНАРОДНА СТУРБОВАНІСТЬ ТРИВАЮЧИМ НАПАДОМ НА ПРАВА ПРОФСПІЛОК В УКРАЇНІ

IUF висловлює глибоку стурбованість у зв'язку з триваючим нападом на права профспілок в Україні.Про це зазначено у листі Сью Лонглі, Генерального Секретаря IUF до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.IUF (The International Union of Food) - це глобальна профспілкова федерація, що представляє працівників харчової промисловості, сільського господарства, готелів, ресторанів, громадського харчування та тютюнового сектору, яка представляє 425 організацій в 127 країнах, в тому числі в Україні.

2020-07-13 18:35:27

АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ВР ЗНАЙШОВ ПОРУШЕННЯ КОНСТИТУЦІЇ У ЗАКОНОПРОЄКТІ 2681

Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики знайшов корупційні ризики у законопроєкті № 2681 від 27.12.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».Голова Комітету Анастасія Радіна звертає увагу на те, що законопроєкт не повною мірою відповідає Конституції України.

2020-07-11 10:55:47

УРЯД НАЛАШТОВАНИЙ НА КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ З ПРОФСПІЛКАМИ

Про це зазначено у листі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Голови ФПУ Григорія Осового.Прем'єр-міністр наголоcив, що об’єднання зусиль державної влади, бізнесу та суспільства є основою як для подолання викликів сьогодення у вигляді пандемії та економічної кризи, так і для реалізації довгострокових завдань соціально-економічного розвитку держави та благополуччя її громадян.