2019-07-14 21:53:57

ДО проблеми, пов’язаної з примусовим стягненням коштів в ході виконавчого провадження,

Погашення заборгованості з виплати заробітної плати – ще той головний біль учасників господарських відносин. Часом ані якісні договори, ані судові рішення не гарантують повернення боргів. Але ж кревні, чесно зароблені гроші нікому «дарувати» не хочеться. Тому варто знати нюанси виконавчого провадження та його прогалини, яких, на жаль, не так уже й мало.
2019-07-14 21:47:43

Президія обкому профспілки. Головні акценти : мінімізувати негативні наслідки реформування охорони здоров'я

На президії обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, яка відбулася 10 липня, розглянуто п’ять важливих питань: «Про стан реформування галузі охорони здоров’я області та соціально-економічний захист працюючих в умовах проведення реформ», «Стан виплати заробітної плати в закладах охорони здоров’я області», «Про проєкт примірного колективного договору для комунальних неприбуткових підприємств вторинного та третинного рівня», «Про підсумки проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці в закладах охорони здоров’я області та аналіз стану травматизму», «Про проведення звітів і виборів в Профспілці працівників охорони здоров’я України».

З перших двох питань з доповіддю виступила голова обкому профспілки Наталія Бирчак. При цьому основну увагу було звернуто на захист прав працівників галузі, мінімізацію негативних наслідків реформування охорони здоров’я.

2019-07-14 18:18:04

Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся до Уповноваженого ВР з прав людини щодо захисту конституційних прав працівників

Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової з листом щодо неконституційності окремих положень Закону України від 22 травня 2015 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати судового збору».

2019-07-12 21:26:33

БОРЦІ З НАЦИСЬКИМ ТА КОМУНІСТИЧНИМ РЕЖИМАМИ ВИЗНАНІ ЗАКОНОМ ТА МАЮТЬ ПРАВО НА СТАТУС, ГАРАНТІЇ І ПІЛЬГИ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ.

 

Верховною Радою України прийнято Закон України № 2640-VIII, яким внесено зміни до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” в частині надання статусу учасника бойових дій борцям за незалежність України у XX столітті.

10 липня 2019 року Урядом  затверджено відповідний Порядок реалізації права осіб, які виборювали незалежність України у ХХ столітті, на отримання статусу учасника бойових дій та відповідних пільг і гарантій, передбачених законодавством України.

2019-07-12 19:59:30

Профспілка освітян наполягає на врахуванні своїх пропозицій до урядової постанови

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», який розроблено Міністерством освіти і науки України з метою поетапної реалізації положень частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» та частини другої статі 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», і спрямував свої пропозиції та зауваження до Міністерства освіти і науки України та СПО об'єднань профспілок.

2019-07-11 07:44:50

Літнє оздоровлення в горах «КАРПАТСЬКІ ЗОРІ» ТА «ВЕРХОВИНА» ТРИМАЮТЬ ІМІДЖ

Серед найбільш відомих закладів Прикарпаття, які вже багато років успішно займаються літнім оздоровленням дітей та сезонним туризмом – два профспілкові дитячі заклади оздоровчого типу ЛОК: «Карпатські зорі» (м.Косів) і «Верховина» (смт.Верховина»). Директором обох санаторіїв  за сумісництвом є Василь Васильович Шипчук.

Ще в радянські часи розпочавши тут свою трудову діяльність з інструктора тодішньої турбази «Верховина», він пройшов чи не всі щаблі кар’єрного зростання. Останні вісім років працює на посаді директора.

Спілкуємося з керівником про нинішній літній оздоровчий сезон для дітей (саме закінчується перша зміна) і про добрі та не дуже… тенденції, які доводиться долати, щоб не лише зберегти ввірені бази в доброму стані, а й змогти забезпечувати все більш вимогливі запити клієнтів, які їдуть в Карпати, щоб і подивитися, і відпочити,  а потім - знову повернутися.

2019-07-11 07:36:47

ВІДПОЧИНЬТЕ В ОДЕСІ

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пропонує комфортний відпочинок у літній період на березі Чорного моря поряд з пляжем «Аркадія». У гуртожитку є одно-, дво_ і тримісні кімнати з лоджиями та балконами. Кімнати обладнані меблями, холодильником і телевізором. Є можливість підключення о мережі Інтернет. Поряд – студентська їдальня. Є стоянка для транспорту. Вартість  проживання за місце – 200-300 грн. Є можливість проживання протягом року. Обра транспортна розв’язка.

2019-07-10 20:08:22

Забезпечити всім справедливу частку багатств, які ми створюємо

Сьогодні у Будапешті розпочав свою роботу літній саміт Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок, до якої входять 89 національних профцентрів, які є членами МКП. ПЄРР активно співпрацює з глобальними профспілковими федераціями на міжнародному рівні і європейськими галузевими федераціями - на рівні Європи. Генеральним секретарем ПЄРР є Генеральний секретар ЄКП.

2019-07-10 20:05:17

Системне підвищення зарплат стосуватиметься працівників сфери освіти по всій ланці – від садочка до вищої школи,

Cьогодні, 10 липня, Кабінет Міністрів України схвалив низку рішень, спрямованих на збільшення зарплат освітян та виправлення диспропорцій стосовно окремих категорій викладачів, які не отримували надбавок і підвищень.

 

- Системне підвищення зарплат стосуватиметься працівників сфери освіти по всій ланці – від садочка до вищої школи, - сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. - Це дозволить збільшити їм зарплати на 20-70%. Основний акцент робитиметься на підтримці молодих вихователів та вчителів.

2019-07-08 16:40:46

МЕДИЦИНА в умовах трансформацій: БУДЬ МУДРИМ, або І ВЗУТІ, І БОСІ…

ПРО ХІД МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ І ПРОБЛЕМИ, ЯКІ ДОВОДИТЬСЯ ВИРІШУВАТИ МЕДИКАМ ПРИКАРПАТТЯ РОЗПОВІДАЄ

Голова обласної  організації профспілки працівників охорони здоров’я

НАТАЛІЯ БИРЧАК:

«На кінець року прогнозуємо, що нам буде не вистачати 146 млн.грн.» 

  • - Як ми неодноразово повідомляли, і знає, думаю, про це  кожен житель нашої області, що триває реформування первинної ланки охорони здоров’я.  Можна говорити, що в основному Декларації з лікарями пацієнти уклали. Однак, хочу наголосити, що є чимало зауважень до реформ, які відбуваються в галузі.

Насамперед великий недолік полягає в тому, що фактично з 1 квітня вилучено так званий Червоний список.