2020-11-18 15:22:02

ВІДБУДЕТЬСЯ ІНТЕРНЕТ_КОНФЕРЕНЦІЯ

20 листопада 2020 року (п’ятниця) з нагоди Дня Гідності та Свободи, що відзначатиметься 21 листопада, на Офіційному веб-порталі ФПУ (fpsu.org.ua) проводитиметься Інтернет - конференція з питань захисту права на свободу об’єднання в профспілки.

З питань зазначеної тематики з 11.00 до 17.00 20 листопада консультуватимуть фахівці Департаменту правового захисту апарату ФПУ.

 

Чекаємо на запитання, які просимо направляти на електронну адресу: olkor@fpsu.org.ua.

Прес-центр ФПУ

2020-11-18 15:15:30

ПЕРЕДПЛАТІТЬ ПРОФСПІЛКОВІ ВИДАННЯ

Передплатити газету "Профспілкові вісті" чи журнал "Бібліотечка голови профкому" можна у будь-якому відділенні Укрпошти за Каталогом передплатних видань, за передплатним індексом 22152 чи 22909 відповідно. Будь ласка, передплачуйте центральні профспілкові виданн

ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬНА 2021 рік

22152  Газета «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»                                  - 284,16 грн.

22909 – Журнал «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ

ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ»                                            – 113,28 грн.

Газету Ради профспілок області "Єдність"  можна також передплатити у любому відділенні Укрпошти

Індекс 30044    -   ціна на рік -------  48 грн. 

2020-11-16 15:22:44

НАША БОРОТЬБА .МЕТАЛУРГИ І ГІРНИКИ ПРОТИ ЗАКОНОПРОЄКТУ ПРО ДЕРЕГУЛЯЦІЮ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

Нещодавно урядом було презентовано проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин».

Цей документ є нащадком сумнозвісних «98 статей» законопроекту «Про працю» Т.Милованова. Але цього разу, напевно, побоюючись масових протестів, Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України змінило тактику.

Замість окремого документу, який мав повністю замінити трудове законодавство, було підготовлено низку змін до нині діючого Кодексу законів про працю.

Новий законопроект передбачає:

- широке застосування короткострокових трудових договорів та можливість їх змінювати роботодавцем. У результаті, найманий працівник залишатиметься під постійною загрозою втрати роботи. І для цього не треба буде ніяких формальних причин, договір просто не продовжать. Це дуже зручний метод репресій з боку роботодавця;

2020-11-13 20:48:09

Шановні агропромівці!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів. Щира вдячність Вам за любов до землі, за вірність добрим традиціям.

Хай щедро родить нива, зростає благополуччя нашої держави, а вам і вашим родинам -  добробуту, миру і злагоди.

З повагою,

Голова Ради профспілок області              Ігор Басюк

 

2020-11-10 18:51:43

ПРОВОКАЦІЯ ПРОТИ ПРОФСПІЛОК НЕ ПРОЙДЕ

Нещодавно в соціальних мережах було поширено Звернення голів окремих громадських рад до Президента України, Голови Верховної Ради України та голів фракцій Парламенту з вимогою вирішити на законодавчому рівні питання проведення реституції майна, що належить Федерації профспілок України на законних підставах.

На офіційних веб-сайтах цих органів, де відповідно до пункту 25 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 р. № 353), мали публікуватися всі протоколи громадських рад, не було виявлено жодного  ухваленого рішення щодо майна профспілок, їх об’єднань та надання повноважень головам громадських рад підписувати згадане Звернення.

2020-11-10 18:45:46

Профспілкою працівників освіти і науки України надано пропозиції до законопроекту «Про професійну (професійно-технічну) освіту», реєстраційний № 4207 від 12.10.2020.

 

Їх положення спрямовано на підтримку педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти, учнів цих закладів, неприпустимості конкурсного відбору на здобуття робітничих професій, безоплатного здобуття кваліфікації робітника, повної виплати заробітної плати учням за час виробничої практики тощо, унормування питань оплати праці, робочого часу, пенсійного забезпечення, тривалості відпусток працівникам тощо.

2020-11-09 13:28:07

Шановні працівники культури!

Рада профспілок області надсилає вам найщиріші вітання з професійним святом.

Вашим голосом співає душа народу, у  вашій творчості — історія і сьогодення, ви об’єднуєте покоління. Культура – це все сокровенне, створене українською нацією.

Спасибі за бережне ставлення до скарбів нашої духовності.

Бажаємо натхнення і невичерпних джерел творчості. Радості і мирних щасливих свят і буднів.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                  Ігор Басюк

 

2020-11-04 10:21:17

БЕЗ ПІДТРИМКИ РОБОЧИХ МІСЦЬ БЕЗРОБІТТЯ В ЄС ЗРОСТЕ ВДВІЧІ

Згідно з новими дослідженнями ЄКП, без продовження надзвичайних європейських та національних заходів із підтримки зайнятості в умовах COVID, безробіття у ЄС може зрости майже вдвічі і сягнути 30 мільйонів осіб.Наразі у ЄС налічується 15,9 млн. безробітних, кількість яких збільшилася на 2 млн. з початку кризи COVID-19 у березні.

2020-11-03 17:02:43

ВВЕДЕНО ДОДАТКОВІ ВИПЛАТИ ДО ПЕНСІЇ

Відповідні рішення ухвалив Кабінет міністрів України.Так, право на виплату додаткової пенсії мають громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС виплатять:

2020-10-30 11:56:30

1 листопада – 102 роки ЗУНР

Шановні профспілчани!

Щиро вітаю вас зі святом створення Західноукраїнської Народної Республіки. Історія пам’ятає, що в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 року стрілецькі частини, на чолі з сотником Дмитром Вітовським, зайняли всі найважливіші урядові установи у Львові.Таким чином, була створена Західноукраїнська Народна Республіка, до складу якої увійшли українські етнічні землі - Галичина, Буковина та Закарпаття. Водночас Польща, не бажаючи втратити Галичину, розпочала військові дії, внаслідок яких уряд ЗУНР переїжджав до Тернополя, Станіславова ,а також перебував у екзилі в Кам'янці-Подільському. Важливим здобутком діяльності ЗУНР було урочисте проголошення 22 січня 1919 року в Києві Акту про Злуку ЗУНР і УНР в єдину соборну Українську Народну Республіку. Екзильний уряд ЗУНР припинив існування 15 березня 1923 року.

Знаймо свою героїчну історію, шануймо її здобутки. Будьмо патріотами своєї держави. Нехай множиться слава України!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                                           Ігор Басюк