2019-03-19 14:42:26

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ШЛЮБУ!

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

Доброго дня! Ми з моєю коханою дівчиною хочемо одружитись якнайшвидше але проблема в тому, що ми проживаємо в різних містах. Скажіть, що нам робити, куди подати документи і чи обов’язково для цього чекати місяць? Володимир Волков

Хто має право вступати в шлюб?

2019-03-15 11:11:08

Відкрито проект МОП з питань оплати праці в Україні та подолання її заборгованості

В Україні запроваджено дворічний Проект Міжнародної організації праці «Оплата праці в Україні: технічна допомога задля подолання заборгованості із заробітної плати, встановлення мінімальної заробітної плати та рівного винагородження», презентація якого відбулася 12 березня 2019 року. У презентації Проекту взяли участь експерти МОП – Маріоко Оучі та Олена Важинська, Сергій Савчук – Національний координатор МОП в Україні, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики України, представники Міністерства соціальної політики України, Федерації профспілок України, організацій роботодавців, наукових установ тощо.

2019-03-14 11:20:59

В 2019 році День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення припадає на 17 березня.

 

Шановні комунальники!

Прийміть щирі вітання з професійним святом. Завдяки вашій праці у домівки  українців потрапляють тепло і вода, газ і світло. Вашою працею та стараннями гарнішають і розквітають  квітами вулиці, парки і сквери.  Краса завжди додає людині настрою працювати, жити, любити.

Вам доводиться долати чимало проблем, зважаючи на незадовільний на сьогоднішній день стан комунального господарства. Але наполегливість, бажання виконувати свою працю якісно, оновлення - допомагають  долати негаразди, успішно виконувати свої завдання.

Дякуємо за працю. Бажаємо  всім вам міцного здоров’я, весняного сонячного настрою , благополуччя та здійснення мрій.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                               Ігор Басюк

2019-03-14 10:01:31

СЬОГОДНІ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА_ДОБРОВОЛЬЦЯ. ЇХ ТЕПЕР в області - 153:

СТАТУС БІЙЦЯ-ДОБРОВОЛЬЦЯ НАДАНО ЩЕ ОДНОМУ  МЕШКАНЦЮ ОБЛАСТІ

Відбулося засідання комісії зі встановлення статусу осіб бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.За результатами розгляду поданих документів Спеціальна комісія визнала бійцем-добровольцем антитерористичної операції одного мешканця області, якому буде вручене “Посвідчення бійця-добровольця антитерористичної операції”.Впродовж 2016-2018 років Спеціальна комісія визнала бійцями-добровольцями антитерористичної операції 152 жителів області та 1 особу – бійцем-добровольцем антитерористичної операції посмертно.

2019-03-14 09:48:43

В Івано-Франківську конкурсна комісія визначила переможців відбіркового туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

 

Загалом до Управління Держпраці надійшло 183 роботи. Учасниками конкурсу стали учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів Івано-Франківської області у віці від 6 до 18 років. Під час визначення переможців конкурсу, члени комісії надавали перевагу оригінальним та цікавим малюнкам, які максимально відповідають темі охорони праці.

2019-03-13 09:22:47

Управління Держпраці продовжує співпрацю з Радою профспілок області

Управління Держпраці продовжує співпрацю з Радою профспілок області. Начальник  Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та голова Ради профспілок області Ігор Басюк підписали Угоду про співпрацю.«Ми продовжуємо нашу співпрацю у сфері здійснення державного нагляду та громадського контролю за дотриманням трудових прав працівників з метою попередження та виявлення порушень законодавства про охорону праці, гігієну праці,  законодавства про працю та зайнятість населення і вжиття заходів щодо усунення виявлених порушень», - наголосив Ігор Росипайло. 

2019-03-11 15:59:26

Праця і соціально-трудові відносини

З метою забезпечення соціального захисту працюючих, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці, 05 березня 2019 року лабораторією експертизи умов праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації проведено лабораторні дослідження стану шкідливих і небезпечних виробничих факторів на 9 робочих місцях Медичного реабілітаційного центру “Кремінці” та на 9 робочих місцях Західної філії ТзОВ “Зірка Буковелю”.

2019-03-11 15:54:46

Що таке «Пакунок малюка»? Хто має право отримати допомогу «пакунок малюка»?

Що входить до набору? Прикарпатців консультує Міністр юстиції Павло Петренко! Що таке «Пакунок малюка»? «Пакунок малюка» — це одноразова натуральна допомога у вигляді набору необхідних речей для новонародженої дитини. Загальна вартість набору становить не більш як 5 тис грн. Отримання цієї допомоги не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні. Хто має право отримати таку допомогу?

2019-03-11 11:45:58

Андрій Рева розповів про перспективи реформування соціальної сфери в Україні

7 березня 2019 року Міністр соціальної політики Андрій Рева провів робочу зустріч з делегацією Міжнародного валютного фонду, яку очолює голова місії МВФ Рон ван Роден.

 У заході взяли участь заступники Міністра Лариса Попова та Микола Шамбір, постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, фахівці Міністерства соціальної політики України.

2019-03-11 10:43:54

ХТО БУДЕ НАШ ПРЕЗИДЕНТ? З В Е Р Н Е Н Н Я Президії ФПУ з нагоди виборів Президента України

 

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ! Під час виборів Президента України без перебільшення буде вирішуватися доля України на найближчі 5 років. Вага вибору кожного з нас є високою. Цього разу у президентських перегонах на найвищу державну посаду заявили про свою участь рекордна кількість претендентів. Громадяни, голосуючи за того чи іншого кандидата, обиратимуть не лише яскраву особистість, а й візьмуть на себе відповідальність за майбутнє країни. Наш з вами вибір безпосередньо матиме вплив на подальший розвиток Української держави, забезпечення миру і безпеки, незмінність її зовнішньополітичного курсу на європейську інтеграцію.