2016-08-09 16:35:32

«Нове бачення» крокує Прикарпаттям

Два насичені знаннями й ідеями дні провели учасники засідання Профспілкового Клубу "New Vision" у м. Івано-Франківську. Традиційно 30 учасників, представники профспілок різних галузей і регіонів, опрацьовували актуальні теми профспілкової роботи.

2016-08-08 10:58:34

Стартували переговори з визначення розміру «мінімалки» на 2017 рік

4 серпня 2016 року стартували переговори повноважних представників Сторін власників і профспілок з визначення розміру мінімальної заробітної плати на 2017 рік.

2016-08-04 14:58:33

«Ні!» – скороченню штату в Івано-Франківській стоматполіклініці

3 серпня 2016 року відбулось засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням заступника директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальника управління праці Ярослави Ульванської. Участь у заході також взяли представники від сторони роботодавців та профспілок області.

2016-08-04 11:27:07

ГАРЯЧА ТЕМА. Рейдерська атака на «Лермонтовський»

Ситуація навколо профспілкового санаторію «Лермонтовський» в Одесі знов досягла точки кипіння. 3 серпня біля народної оздоровниці сталися сутички її захисників з тими, хто прийшов фактично захопити санаторій. Конфлікт виник під час спроби співробітників виконавчої служби зайти у санаторій «Лермонтовський», територія та майно якого є предметом судового спору, в якому бере участь Міністерство юстиції України.

2016-08-04 10:05:59

За законами «малої конституції»

Важлива роль у транспортному обслуговуванні жителів обласного центру належить комунальному підприємству «Електроавтотранс». Щодня близько 40 тисяч пасажирів здійснюють поїздки 9 тролейбусними маршрутами. Забезпечують безперебійну роботу підприємства 296 працівників.

2016-08-03 17:29:18

«Укрнафта» утвердиться й на газовому ринку

НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» відвідав Джонатан Барнет Альберт Поппер – заступник голови правління ПАТ «Укрнафта» та його виконавчий віце-президент. Він представив надвірнянським нафтовикам стратегію розвитку компанії до 2025 року.

2016-08-02 17:01:42

Високі показники малого господарства

На жаль, керівники як великих агрохолдингів, так і малих сільськогосподарських підприємств нині не горять бажанням мати в своїй структурі професійні організації. Роботодавець схильний розцінювати профспілку скоріше конкурентним, аніж конструктивним органом для співпраці. Через те не так багато первинок до сьогодні збереглося в агропромисловому комплексі Прикарпаття.

2016-08-02 12:42:34

Федерація профспілок України виступає за створення Фонду гарантування виплати заборгованості із заробітної плати

Про це Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий заявив на прес-конференції з питань заборгованості із заробітної плати, що відбулась 1 серпня в інформаційній агенції «ГолосUA».

2016-08-01 14:24:57

Наталія Луцишин: Профспілка – не для того, щоб залякувати, а щоб співпрацювати

Профспілкова організація Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» – одна з найактивніших нині громадських організацій в Україні. Вона охоплює практично усі соціальні сфери та вікові групи дорослого населення, активно, відповідально й результативно відстоює права та інтереси працівників підприємства, що є вирішальним чинником мотивації профспілкового членства.

Діяльність трудового колективу філії спрямована на виконання завдань програми розвитку галузі, збільшення обсягів і впровадження якісних послуг зв’язку, розвиток новітніх телекомунікацій. Головним документом регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин і погодження інтересів працівників та власника є колективний договір ПАТ «Укртелеком», укладений на основі чинного законодавства України. Ним встановлено взаємні зобов’язання в сфері зайнятості працівників, їх соціального захисту, робочого часу й відпочинку, оплати, охорони й безпеки праці, прав та гарантій діяльності профспілкового органу підприємства.

Про стан справ в Івано-Франківській філії ПАТ «Укртелеком» говоримо з головою профспілкової організації Наталією Ігорівною Луцишин.

2016-08-01 12:48:14

Проект Основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік – розглянуто

У Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянуто рекомендації учасників «круглого столу» на тему: «Про ефективність наповнення бюджетів та соціальних фондів в області в результаті зменшення єдиного соціального внеску», про що Раду профспілок області було поінформовано відповідним листом.