2020-01-03 12:45:26

ПРОФСПІЛКИ ВИЙДУТЬ НА АКЦІЇ ПРОТЕСТУ

10 січня 2020 року профспілками буде проведено попереджувальну акцію-пікетування Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України (м. Київ, вул. Банкова, 6-8) під час розгляду проекту закону «Про працю» (реєстр.№ 2708), який схвалено Кабінетом Міністрів України та передано до Верховної Ради України.

2020-01-03 10:32:24

НОВИЙ РІК, НОВИЙ НАСТУП НА ПРАВА ПРОФСПІЛОК: ЗАКОНОПРОЕКТ №2681

Наприкінці минулого 2019 року групою з 42 народних депутатів було зареєстровано проект закону № 2681 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)”.

2019-12-27 08:57:24

Уряд має бути обережним із законодавчими ініціативами

«Мінімальна заробітна плата не може бути нижчою за прожитковий мінімум». Саме такими словами завершила свій виступ Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, підбиваючи підсумки Парламентських слухань «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні» 18 грудня ц.р.

2019-12-23 10:02:49

Шановні енергетики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята! 

Невтомною працею, талантом і наснагою кількох поколінь в Україні створено розвинутий енергетичний комплекс, який служить благові країни та її громадян.  

Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту споживачів . тепло і затишок.

Бажаємо невичерпної енергії, успіху, благополуччя. Хай множиться достаток в кожній оселі і в державі.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                          Ігор Басюк

 

 

2019-12-20 09:06:48

Позиція профспілок щодо соцстандартів донесена до парламентарів

18 грудня 2019 року Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів Парламентські слухання на тему: «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні».

Участь в парламентських слуханнях взяли фахівці ФПУ.

На слуханнях виступив Голова СПО об'єднань профспілок, ФПУ Григорій Осовий.

 

Запис виступу можна переглянути тут.

 

2019-12-19 14:18:52

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Як подолати виклики і загрози профспілковому руху

В сучасних умовах профспілки України мають об'єднати свої зусилля для недопущення прийняття ліберального трудового законодавства та інших негативних змін у законодавстві, спрямованих на руйнацію системи соціального захисту, соцстраху, а також тих, що загрожують скороченням робочих місць у ході приватизації.

 

Про це зазначено у Постанові Президії ФПУ, схваленої сьогодні, 18 грудня, на її засіданні після аналізу виконання рішення Ради ФПУ щодо загроз та викликів профспілковому руху і завдань ФПУ в сучасних умовах.

2019-12-18 09:48:05

Акція профспілок 17 грудня 2019 року (відео)

17 грудня 2019 року у Києві Федерація профспілок України, її членські організації в умовах лібералізації трудового законодавства та наступу на права профспілок провели солідарну акцію протесту профспілок.

 

Для перегляду натисніть на посилання:

2019-12-17 14:15:27

У Києві профспілки вийшли за трудові права

З метою солідарної підтримки Профспілки працівників агропромислового комплексу України, якою прийнято рішення про участь у широкомасштабній акції протесту аграріїв, спрямованій на відкликання законопроєктів щодо запровадження ринку землі "Ні, розпрожажу укураїни!", а також висловлення позиції профспілок щодо недопущення лібералізації трудового законодавства, тотальної приватизації державних підприємств із знищенням робочих місць, руйнації існуючої вистеми соціальног захисту та збереження соціальних стандартів, наступу на права профспілок, 17 грудня профспілкові активісти ФПУ в кількості 4,5 тис. вийшли на акцію протесту.

2019-12-17 10:14:41

ПРАВОВА ДОПОМОГА, ЩО ГАРАНТУЄТЬСЯ ДЕРЖАВОЮ

16 грудня в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрито виставку , метою якої є ознайомлення мешканців краю з роботою системи безоплатної правової допомоги. Проходитиме вона з 16 по 20 грудня.

“Музей є майданчиком, що приймає різноманітні мистецькі та інформативні заходи.

Важливо, щоб виставкеа була не просто задекларована, що вона була, а мала користь”, -зазначила керівник музею.

У відкритті виставки взяли участь: Михайло Євчук – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області та Володимир Ковальчук, заступник директора Регіонального центру;

Володимир Федорак – начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА; Людмила Непийвода – Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області. Оксана Устимчук – керівник філії Державна установа «Центр пробації» в Івано-Франківській області та інші представники громадськості, волонтери, студенти-юристи…

2019-12-12 08:49:44

17 грудня ФПУ проводить солідарну акцію профспілок

17 грудня 2019 року у Києві Федерація профспілок України, її членські організації в умовах лібералізації трудового законодавства та наступу на права профспілок проведуть солідарну акцію профспілок біля Верховної Ради України.

 Акція проводиться на підтримку законопроектів Трудового кодексу України № 2410, Кодексу України про працю № 2410-1, вимог щодо недопущення тотальної приватизації державних підприємств із знищенням робочих місць, проти руйнації існуючої системи соціального захисту, за збереження соціальних стандартів, а також – проти запровадження ринку землі в Україні.

 Збір учасників акції на майдані Незалежності – з 08.30 до 09.30.

 Початок руху колони – о 9.30 з майдану Незалежності до Верховної Ради України.

 

Прес-центр ФПУ