2020-03-05 09:52:47

З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Шановні жінки!

Прийміть найщиріші  вітання зі святом весни, з  Міжнародним Жіночим днем – 8 Березня!

У нашого народу є непроминаючими цінностями життя одвічні жіноча мудрість, вміння розуміти, підтримувати і прощати, дарувати натхнення та віру. Хай будуть притаманними вам завжди ці прекрасні риси.

Від усього серця бажаю Вам любові й поваги, нев’янучої краси, омріяного щастя, молодості. Нехай весна несе сонячне тепло, благополуччя та світлу надію. Бажаю Вам оптимізму, святкового настрою, миру і добра!

З повагою,

Голова Ради профспілок

 Івано-Франківської області                                                 Ігор Басюк

2020-03-04 13:55:46

«ОСОБИСТІСТЬ ЛІДЕРА ЧАСТО Є ВИЗНАЧАЛЬНОЮ В ОТРИМАНИХ РЕЗУЛЬТАТАХ…»

3 березня відбулося засідання обласної галузевої Ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, де заслухано звіт за роботу у 2019 році, також звіт контрольно-ревізійної комісії і про виконання профспілкового бюджету Ради за минулий рік.

У виступі голови обласної галузевої Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП України Василя Гриньківа найперше було зазначено, що ці підсумки є базовими для звітно-виборної обласної конференції, запланованої на осінь.

2020-03-04 09:24:41

ЧЛЕНСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ: В ПРОЄКТІ НОВОГО ЗАКОНУ ВРАХОВАНО ПРОПОЗИЦІЇ ПРОФСПІЛОК В ПИТАННЯХ ЇХ РЕЄСТРАЦІЇ

 

Повідомляємо, що на виконання пункту 4 постанови Ради ФПУ від 16.травня 2019 №З Р -5-2 «Про виклики і загрози профспілкового руху та завдання ФПУ, її членських організацій в сучасних умовах» та постанови Президії ФПУ від 25.06.2019 № П-20-3 фахівцями ФПУ розроблено законопроект про внесення змін до Закону України №Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». За рішенням Президії ФПУ пункт 2 постанови №П -22-4 від 18.12.2019) доручено керівництву ФПУ використати положення цього законопроекту в подальшій законотворчій діяльності.

2020-02-28 12:02:29

« Г О Р Д І С Т Ь П Р И К А Р П А Т Т Я »

З 23 по 28 лютого 2020 року в м. Торун (Польща) відбувся   чемпіонат світу з легкої атлетики (у приміщеннях) серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку.

 В даному чемпіонаті від Івано-Франківської області взяли участь  3 спортсмени :

2020-02-28 09:21:54

ЕКСКЛЮЗИВ. Лука Вісентіні: «Я вважаю, що місія була успішною»

Ексклюзивне бліц-інтерв’ю з Лукою Вісентіні, Генеральним секретарем ЄКП та ПЕРР, главою місією глобальних профспілок, яка працювала в Україні 25-27 лютого 2020 року.  

1.Скажіть, які Ваші враження від перемовин з представниками української влади?

Вони досить самовпевнені, не рахуються з роллю профспілок в Україні, і намагаються просувати економічну та політичну модель, яка відрізняється від тієї, яка існує в ЄС. Тим не менше, я вважаю, що місія була успішною, в тому розумінні, що ми отримали конкретні запевнення, виконання яких будемо відслідковувати і відповідно реагувати.

2. Яке враження на Вас справили українські профспілки чи достатньо  активно вони відстоюють права працівників?

2020-02-26 11:14:22

Глобальний профспілковий рух підтримав українців у боротьбі за трудові права - Шаран Барроу

Шаран Барроу, Генеральний Секретар Міжнародної Конфедерації Профспілок (МКП), висловила солідарність з українськими активістами та запевнила, що глобальний профспілковий рух підтримує українців у боротьбі за трудові права. В посольства України міжнародні профспілкові організації принесли свої листи на солідарну підтримку , записали відеозвернення , зробили колективні фото.США,Італія , Австрія, Швеція, Білорусія,Грузія,Молдова,Малайзія,Ліван, Туніс,Кенія, Танзанія,Гана сьогодні підтримали нас!

2020-02-26 10:54:07

«ЧИ БУДЕ ГОЛОС У ГРОМАДИ?»

25 лютого біля приміщення Івано-Франківської філії Суспільного відбулася акція працівників та громадськості проти змін у роботі регіональних мовників. Близько сорока мітингувальників вимагали припинити впровадження Концепції регіонального мовлення Суспільного на 2020 – 2021 роки, що була ухвалена Наглядовою радою мовника 2 грудня 2019 року. Учасники мітингу вважають, що передбачена у Концепції зміна принципів виробництва контенту загрожує подальшому існуванню Івано-Франківської філії, і є наступом на свободу слова, адже працювати доведеться під диктовку зверху, мати рамки проєктів.

2020-02-26 08:56:07

Зустрічі представників міжнародних профспілок із Федерацією роботодавців України

У рамках Місії Європейської конфедерації профспілок та Міжнародної конфедерації профспілок із солідарної підтримки українських робітників 25 лютого відбулась зустріч місії із керівниками Федерація роботодавців України.

Лука Вісентіні зазначив: «Дякую вам за запрошення. Ми приїхали із кінцевою метою оголосити про необхідність відкликати законопроєкт про працю та розробити нове законодавство із залученням соціальних партнерів. У цьому ми сподіваємося на вашу підтримку. У стратегічному горизонті розвитку подій позбавлення працівників й профспілок прав не дає роботодавцям жодних переваг, тому що це не сприяє розвитку ринку праці та підвищить конфліктогенність сфери праці».

2020-02-25 08:52:54

Суд відкрив провадження у справі за позовом про відкликання законопроекту «Про працю»

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо визнання дій Кабінету Міністрів України  протиправними в частині порушення процедури погодження із СПО об’єднань профспілок проекту Закону України «Про працю», який в подальшому зареєстрований у Верховній Раді України за №2708 від 28.12.2019. Про це повідомляє прес-служба суду.

2020-02-19 11:29:43

Заява ФПУ. 20 лютого – День соціальної справедливості Забезпечення соціальної справедливості – доленосне завдання незалежної України

 

Соціальна справедливість – загальновизнана цінність сучасного демократичного суспільства, що закріплена в документах світової спільноти. та є запорукою стабільності і благополуччя для широких верств. Соціальний розвиток і соціальна справедливість необхідні для забезпечення та підтримання миру і безпеки всередині країн, а також у відносинах між ними, і не можуть бути досягнуті в умовах відсутності поваги до всіх прав людини та основних свобод.

За рішенням 62-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості, починаючи з 2009 року.