2019-03-14 09:48:43

В Івано-Франківську конкурсна комісія визначила переможців відбіркового туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

 

Загалом до Управління Держпраці надійшло 183 роботи. Учасниками конкурсу стали учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів Івано-Франківської області у віці від 6 до 18 років. Під час визначення переможців конкурсу, члени комісії надавали перевагу оригінальним та цікавим малюнкам, які максимально відповідають темі охорони праці.

2019-03-13 09:22:47

Управління Держпраці продовжує співпрацю з Радою профспілок області

Управління Держпраці продовжує співпрацю з Радою профспілок області. Начальник  Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та голова Ради профспілок області Ігор Басюк підписали Угоду про співпрацю.«Ми продовжуємо нашу співпрацю у сфері здійснення державного нагляду та громадського контролю за дотриманням трудових прав працівників з метою попередження та виявлення порушень законодавства про охорону праці, гігієну праці,  законодавства про працю та зайнятість населення і вжиття заходів щодо усунення виявлених порушень», - наголосив Ігор Росипайло. 

2019-03-11 15:59:26

Праця і соціально-трудові відносини

З метою забезпечення соціального захисту працюючих, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці, 05 березня 2019 року лабораторією експертизи умов праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації проведено лабораторні дослідження стану шкідливих і небезпечних виробничих факторів на 9 робочих місцях Медичного реабілітаційного центру “Кремінці” та на 9 робочих місцях Західної філії ТзОВ “Зірка Буковелю”.

2019-03-11 15:54:46

Що таке «Пакунок малюка»? Хто має право отримати допомогу «пакунок малюка»?

Що входить до набору? Прикарпатців консультує Міністр юстиції Павло Петренко! Що таке «Пакунок малюка»? «Пакунок малюка» — це одноразова натуральна допомога у вигляді набору необхідних речей для новонародженої дитини. Загальна вартість набору становить не більш як 5 тис грн. Отримання цієї допомоги не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні. Хто має право отримати таку допомогу?

2019-03-11 11:45:58

Андрій Рева розповів про перспективи реформування соціальної сфери в Україні

7 березня 2019 року Міністр соціальної політики Андрій Рева провів робочу зустріч з делегацією Міжнародного валютного фонду, яку очолює голова місії МВФ Рон ван Роден.

 У заході взяли участь заступники Міністра Лариса Попова та Микола Шамбір, постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, фахівці Міністерства соціальної політики України.

2019-03-11 10:43:54

ХТО БУДЕ НАШ ПРЕЗИДЕНТ? З В Е Р Н Е Н Н Я Президії ФПУ з нагоди виборів Президента України

 

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ! Під час виборів Президента України без перебільшення буде вирішуватися доля України на найближчі 5 років. Вага вибору кожного з нас є високою. Цього разу у президентських перегонах на найвищу державну посаду заявили про свою участь рекордна кількість претендентів. Громадяни, голосуючи за того чи іншого кандидата, обиратимуть не лише яскраву особистість, а й візьмуть на себе відповідальність за майбутнє країни. Наш з вами вибір безпосередньо матиме вплив на подальший розвиток Української держави, забезпечення миру і безпеки, незмінність її зовнішньополітичного курсу на європейську інтеграцію.

2019-03-06 11:43:28

«Охорона праці на роботі майбутнього» — девіз Всесвітнього дня охорони праці 2019

      Міжнародна організація праці (МОП) заснована у 1919 р. для підтримки демократії та соціального діалогу, боротьби з бідністю й безробіттям, заборони використання дитячої праці. У 2019 р. МОП святкує 100-літній ювілей. Саме тому День охорони праці 2019 організація планує присвятити аналізу своєї сторічної діяльності, спрямованої на поліпшення рівняохорони праці. У майбутньому МОП продовжить рухатися цим шляхом з урахуванням тих значних змін, які відбуваються у технологіях, демографічній ситуації, організації праці та кліматі.

2019-03-05 12:38:32

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ.

ШАНОВНІ  НАШІ НЕПОВТОРНІ ТА ЧАРІВНІ ЖІНКИ!

Прийміть щирі та теплі вітання з нагоди свята весни, з Міжнародним жіночим Днем 8 березня.  Цей день несе у світ ніжність і красу, багато квітів, привітань, посмішок, компліментів.

Тож, розцвітайте весняними барвами життя, надихайте чоловіків  на натхненну поезію кохання, вдячності, любові.

Всім Вам творчих успіхів та  життєвих перемог.  Будьте коханими і кохайте, щоб кожен день життя був наповнений красою, щастям, радістю.

З повагою,

Голова Ради профспілок області        Ігор Басюк

 

2019-03-05 09:46:37

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ПРО ПРАВА НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!
Доброго дня, Павле Дмитровичу!

 Хочу звернутися до Вас за порадою. Я довго судилася і нарешті виграла суд про визнання права власності на квартиру. Отримала рішення і тепер не знаю куди звернутися. Я людина похилого віку і мені складно самій розібратися в законах. Прошу, поясніть, що робити з цим рішенням суду?
Любов Крива

2019-03-04 14:33:51

ПРО дотримання трудового законодавства та колективно-договірного регулювання.

Івано-Франківський обласний комітет Профспілки працівників державних установ України провів семінар-навчання для керівників та голів первинних профспілкових організацій з питань дотримання трудового законодавства та колективно-договірного регулювання.