2017-12-05 10:13:45

Зміни до Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

Управління соціального захисту населення інформує, що наказом Мінсоцполітики України  від 30.01.2017 № 140 «Про внесення змін до наказу Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15»  внесено зміни до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

Відтепер, відповідно до Наказу №140:

2017-12-05 09:32:37

Європейська федерація профспілок заявила владі України про свою стурбованість атаками на ФПУ

У листі з цього приводу говориться: «Шановний пане Президенте! Шановний пане Прем'єр-міністре! Шановний пане Голово!

 Наші членські організації, які входять у Федерацію профспілок України, проінформували нас про неодноразові провокації проти неї з боку державних чиновників та невідомих осіб. Ці атаки пов'язані з акціями протесту ФПУ. Акціями ФПУ проти реформи системи охорони здоров'я, яка вважається антисоціальною та несправедливою. Акціями з вимогою передбачити більше коштів у проекті Державного бюджету на 2018 рік на підвищення зарплат та фінансування державних послуг.

2017-12-04 12:52:44

ФІНІШ РОКУ З МАСОЮ ПРОБЛЕМ

4 грудня відбулося засідання Президії Ради профспілок області. Йшлося про низку гострих проблем, які склалися в області та в Україні. Це  вимагає  послідовності  та наступальних дій профспілок , а ще -  потреби доводити до суспільства інформацію про дійсний стан речей. Про масове порушення Трудового законодавства в області, борги із зарплати медикам, освітянам, працівникам культури  доповіли голови галузевих профспілкових організацій.

2017-12-01 09:37:58

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів зустрівся з представниками профспілок

Перший віце-прєм’єр-міністр України Степан Кубів дав керівникам міністерств та відомств низку доручень, спрямованих на вирішення гострих проблем, на які звернули увагу представники найбільш впливових профспілкових організацій та об’єднань – члени Спільного представницького органу репрезентативних профоб’єднань під час робочої зустрічі, що відбулась 30 листопада у Кабінеті Міністрів України. Цей захід став ще одним конструктивним продовженням соціального діалогу у формі зустрічей керівництва Уряду та міністрів з профспілками.

2017-11-30 09:40:56

ПЛЕНУМ ЦК. Освітянам – надійний та ефективний захист профспілок

Гострі проблеми освітян та шляхи їх вирішення обговорили учасники пленуму ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, що відбувся 29 листопада у Києві. У його роботі взяв участь Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

Вів засідання Голова Профспілки Георгій Труханов.

З доповіддю «Про основні тенденції розвитку профспілкового руху та завдання Профспілки працівників освіти і науки України в умовах соціально – економічної трансформації» виступила заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко.

2017-11-29 19:26:58

28 листопада лісівники Прикарпаття вийшли з бензопилами на протест

Акція відбулася в Івано-Франківську на площі перед  адмінбудівлею.  На протест вийшло близько тисячі протестувальників. Працівники галузі  виступають проти  схваленої  Кабміном «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року». За їхніми словами, цю стратегію було ухвалено таємно, без  публічного обговорення фахівцями. Профспілки категорично проти таких підкилимних методів.

2017-11-29 18:32:24

Прийняття соціального Бюджету потребує активних дій профспілок

Голова ФПУ Григорій Осовий відмінив свою робочу поїздку для участі у засіданні Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок у Брюсселі 29 листопада-2 грудня ц.р. через необхідність постійного контролю за виконанням протокольних рішень і доручень за результатами зустрічі керівників профспілок з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, яка відбулася 7 листопада ц.р., та у зв'язку з рішенням Президії ФПУ про проведення активних профспілкових дій на підтримку своїх вимог до Державного бюджету на 2018 рік.

2017-11-29 18:29:36

Лісівники виступають проти ухваленої Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року

28 листопада 2017 року по всій України представники Профспілки працівників лісового господарства під стінами обласних та районних державних адміністрацій провели мирні акції протесту та зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування з вимогами відмінити рішення Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022», яка не пройшла жодного громадського обговорення та ні з ким не узгоджена (і з Профспілкою також).

2017-11-29 18:25:53

ЗМІ про акції протесту лісівників

28 листопада по всій України представники профспілок підприємств лісового господарства провели акції з вимогами відмінити рішення КМУ від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 р.».

 

Так акції відбулись у мм. Черкаси, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Херсон, Чернігів, Житомир, Кропивницький та ін.

ЗМІ широко висвітлювали зазначені події. Пропонуємо вашій увазі моніторинг інформаційних повідомлень на цю тему.

 

 

Профспілка працівників лісового господарства України

 

2017-11-28 14:32:40

ДУМАЙ ПРО ПЕНСІЮ ЗМОЛОДУ

Якщо молоді люди гадають, що їх пенсійна реформа не торкнулася і їм ще зарано думати про старість, то вони помиляються. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», стосується як нинішніх, так і майбутніх пенсіонерів. Який же прогноз для молоді передбачає пенсійна реформа? Про це розповіли під час засідання Молодіжної ради Федерації профспілок Кіровоградської області начальники відділів головного управління Пенсійного фонду в області Антоніна Торшина та Олена Пархоменко.