2022-09-23 09:15:28

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, КОЛЕГИ!

З ДНЕМ  МАШИНОБУДІВНИКА!

Шановні машинобудівники-профспілчани!

Рада профспілок області  щиро вітає вас з професійним святом.

Завдяки вашому професіоналізму життя не стоїть на місці, індустрія розвивається бурхливими темпами. Тож нехай ваша праця буде затребуваною, високооплачуваною і перспективною. Цікавих ідей, високих звершень та  добрих винаходів!

Бажаємо вам миру, злагоди, добробуту.

З повагою,

В.о. Голови Ради профспілок  області                                     Володимир   Уєвич

 

2022-09-22 09:58:16

У 2023 році в Україні не будуть підвищувати мінімальну зарплату

«Майже 5,5 млрд грн будуть закладені на забезпечення житлом ветеранів війни, адже ця категорія громадян вкрай важлива. Також буде забезпечена своєчасна виплата пенсій, соціальних допомог, виплати заробітних плат медикам і педагогам. Мінімальна заробітна плата буде на рівні грудня минулого року», — сказав він.Бюджетом на 2022 рік передбачалося, що з жовтня мінімальна зарплата складе 6700 гривень, у тому числі буде підвищено розмір мінімального страхового внеску ЄСВ. Однак в умовах воєнного стану держава, насамперед, спрямовуватиме гроші на три пріоритетні напрямки — сектор оборони та безпеки, виконання соціальних зобов'язань держави та медицину, в тому числі на програму медичних гарантій. Підвищення мінімальної заробітної плати наразі не є пріоритетним напрямом.

2022-09-21 09:22:10

РЕАНОБІЛЬ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Черговий реанімобіль передали міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та керівник ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» Руслан Савчук для потреб українських військових. Цього разу мова йде про Mercedes-Benz Sprinter 2015 року випуску, обладнаний для надання медичної допомоги за відповідними стандартами. Він уже допомагає нашим захисникам виконувати завдання у Донецькій області.

2022-09-21 09:18:33

З 1 жовтня субсидії платитиме Пенсійний фонд України

16 вересня Уряд України прийняв постанову «Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України».

Це значить, що з 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії та пільги буде Пенсійний фонд України.

2022-09-16 10:49:49

ПРИКАРПАТТЯ: ПРОПОНОВАНА КАБМІНОМ РЕФОРМА - НЕДОЦІЛЬНА

Одним із завдань профспілок в умовах воєнного стану, визначених Постановою Ради ФПУ від 30.06.2022 р. 4/2, є сприяння вирішенню питань, необхідних для безперебійної роботи бюджетних установ соціальної сфери, які щоденно надають послуги населенню. Саме з цією метою 15 вересня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської  обласної тристоронньої соціально-економічної ради.  Учасники заходу проаналізували можливі наслідки анонсованої реформи надання пільг та субсидій (проект постанови Кабінету Міністрів України «Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним Фондом України).

2022-09-15 10:23:25

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!

Рада профспілок Івано-Франківської області щиро вітає профспілчан, працівників галузі лісового господарства з професійним святом.

Вам випала благородна справа  - вирощувати ліси.  Ви також забезпечуєте вітчизняну деревообробну галузь високоякісною сировиною, соціальну сферу і населення – дровами, поліпшуєте  екологічний стан довкілля.  Бажаємо, щоб це свято принесло у Ваші домівки щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичимо  миру, благополуччя, щоб реалізовувались Ваші кращі задуми і була щасливою доля. Щира вдячність Вам за невтомну працю і самовідданість.

З повагою та шаною

В.о. Голови Ради профспілок області                                         Володимир Уєвич

 

 

2022-09-12 14:12:12

ІНФОРМАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ НА КОЛОМИЙЩИНІ

7 вересня  Івано-Франківським обласним комітетом Профспілки працівників державних установ України проведено на Коломийщині низку  інформаційних зустрічей   з профспілковим активом, керівниками  та колективами організацій і установ галузі.

          Завідувач відділу організаційно-масової роботи, член  президії обласного комітету Профспілки Валерій Крецул  за участю керівництва районної державної адміністрації розпочав  їх із спілкування з членами районного                                                                                                        комітету Профспілки і активом первинних профспілкових організацій. Він проінформував про зміну пріоритетів у профспілковій роботі під час  воєнного стану, розповів про надання  допомоги підрозділам ЗСУ, територіальної оборони, спілчанам, зокрема  тим, хто  отримали поранення під час захисту нашої держави від російської агресії, а також внутрішньо переміщеним особам та про волонтерську діяльність. Окремо зупинився на питаннях здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки і відповів на запитання учасників зустрічі.

2022-09-08 17:18:18

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, НАФТОГАЗПРОМІВЦІ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ - ПРОФСПІЛЧАНИ!

Рада профспілок Івано-Франківської області щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Від вашого професіоналізму  залежить енергетична безпека країни, стабільна робота вітчизняної промисловості, добробут і якість життя людей. Висловлюємо щиру вдячність і  повагу до всіх, хто  поєднав своє життя із працею в нафтогазовій сфері.

Бажаємо вам мирного неба, здоров’я . оптимізму, здійснення найзаповітніших мрій, високих досягнень у праці на благо рідної держави і кожної української родини.

З повагою,

В.о. Голови Ради профспілок області                                    Володимир Уєвич

 

 

 

2022-09-08 17:14:17

СОЦІАЛЬНІ СТАНДАРТИ 2023 РОКУ. ПРОГНОЗОВАНІ

Міністерство фінансів України в листі від 15.08.2022 р. №05110-14-6/17891 визначило параметри складання розрахунків до проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік.

Під час формування дохідної частини місцевих бюджетів на 2023 рік пропонують брати такі розміри соціальних стандартів на 2023 рік:

прогнозний розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2023 р. має становити 6700 грн;

2022-09-07 19:16:08

7 жовтня _ Всесвітній ДЕНь боротьби за гідну працю

Цьогорічний Всесвітній день боротьби за гідну працю, 7 жовтня, присвячений мільйонам працівників по всьому світу, які прагнуть справедливої оплати праці.

Шалена інфляція, спричинена надприбутками потужних корпорацій, які контролюють енергетику, транспорт, продовольство та інші життєво важливі товари, призводить до того, що все більше працівників та їхніх родин опиняються за межею бідності.