2018-12-06 09:29:10

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Щирі вітання всім військовослужбовцям з Днем Збройних Сил України. Низький уклін за вірність та звитягу; бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                        Ігор Басюк

 

2018-12-05 11:48:11

Прийшла субсидія. Як сплачувати свій обов’язковий платіж

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії. До прикладу, сім’ї була нарахована жовтнева субсидія (неповний опалювальний місяць) у розмірі 550 грн. Обов’язковий платіж домогосподарства 820 грн. Але у жовтні спожито лише 13 кубометрів газу, за що сплачено його фактичну вартість – 92,26 грн. У наступному місяці сім’я має право розрахуватися за спожитий понад норму газ зекономленою в попередньому місяці субсидією.

2018-12-05 10:29:17

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, ПРАЦІВНИКИ СТАТИСТИКИ!

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників статистики!  Ми живемо в час інформації і  статистика є її частиною, відображаючи реальний стан розвитку країни і окремих галузей.

Високий професіоналізм працівників статистики та їх відданість справі є надійною гарантією своєчасного надходження достовірної інформації її споживачам.

Бажаю Вам якнайкращих показників на роботі та вдома, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та плідної праці.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                     Ігор Басюк

 

 

 

2018-12-04 11:52:28

ПРАЦЯ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНОЮ

Минулого тижня у м. Яремче на Прикарпатті відбулася нарада з безпеки праці в ПАТ «Укрнафта». В ній взяли участь керівники апарату управління, структурних одиниць компанії сходу і заходу  та об’єднаного профспілкового комітету ПАТ «Укрнафта»; також  начальник управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та голова обласної ради профспілок нафтогазової промисловості Тетяна Сульженко.Учасники діалогу обговорювали шляхи підвищення безпеки виробництва та покращення умов праці.

2018-12-04 09:28:28

„Краще підприємство з охорони праці” за результатами роботи у 2017 році

З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство з охорони праці”. 

2018-11-30 10:50:48

Зустріч Першого віце-прем'єр – міністра України з представниками профспілок

29 листопада у Будинку Уряду відбулась робоча зустріч Першого віце-прем'єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з керівництвом ФПУ. Нарада була присвячена обговоренню важливих питань забезпечення розвитку вітчизняного виробництва, підвищенню рівня соціального захисту людей за допомогою застосування механізмів протидії зростанню цін і тарифів, а також створенню підґрунтя для зміцнення соціального пртнерства у державі. У зустрічі взяли участь та відповіли на запитання профспілок посадові особи з Міністерств та фахівці Секретаріату КМУ.

2018-11-29 14:22:35

Як замінити сертифікат на державний акт?

 
2018-11-29 14:19:20

Ролик «Знай своє право на землю».

Право власності на земельну ділянку у порядку спадкування за законом та заповітом.

Роз'яснення читайте на офіційному веб-сайті: https://minjust.gov.ua/

2018-11-28 13:58:02

Прикарпаття отримало 72 млн грн медичної субвенції

Під головуванням Миколи Палійчука та за участі голови обласної ради Олександра Сича і його першого заступника Василя Гладія 27 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, на якому розглядали і медичні питання.

2018-11-28 10:39:26

Збільшення розміру аліментів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться? Соня Гук

Хочу поінформувати шановну читачку, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.