2019-10-08 11:14:21

7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю та Міжнародний день боротьби з бідністю

Сьогодні в залі засідань управлінні праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця профспілки із органами виконавчої влади щодо соціального захисту державних службовців: сьогодення та перспективи».

В його проведенні взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, голови первинних профспілкових організацій, які є членськими організаціями обкому профспілки працівників державних установ.

2019-10-08 09:33:29

Шановні колеги!

Рада профспілок Івано-Франківської області  шле найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята  - Дня юриста!

Ваша професія – це вибір шляху справедливості, відданості, цілеспрямованості.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків .

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                    Ігор Басюк

 

2019-10-04 09:57:53

З ДНЕМ ОСВІТЯН!

Шановні  освітяни!

Рада профспілок області  надсилає сердечні вітання з вашим професійним святом – Днем освітян!

Своєю натхненною працею Ви формуєте майбутнє країни і світу, її економічне процвітання та  духовне відродження.

В цей святковий день прийміть щиру вдячність за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Бажаємо Вам здоров’я, натхнення і щедрих плодів від своєї праці.

З повагою,       

Голова Ради профспілок області                                              Ігор Басюк

 

2019-10-03 10:09:52

3 ЖОВТНЯ – ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФПУ

Відповідати вимогам часу та очікуванням людей праці!

 Напередодні Всесвітнього дня дій за гідну працю 3 жовтня у оновленому Будинку профспілок зберуться члени Президії Федерації профспілок України. Вони обговорять актуальні питання, що турбують сьогодні працюючу людину, серед яких, перш за все, соціальні гарантії та соціальні стандарти, гідні умови праці та її оплати.

 

Серед найбільш важливих питань, безумовно, про заходи щодо забезпечення врахування профспілкових пропозицій до проекту Держбюджету України на 2020 рік, про взаємодію з органами державної влади.

2019-09-26 12:24:45

ЗАДЕКЛАРОВАНО РОЗУМІННЯ, СПІВПРАЦЮ ТА СПІЛЬНІ ВЕКТОРИ РУХУ

Відбулася робоча зустріч членів ПРезидії Івано-Франківської  ради профспілок області (Голова Ігор Басюк) та голів профкомів бюджетоутворюючих підприємств області з новопризначеним головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем та керівниками профільних департаментів, управлінь і служб облдержадміністрації.

Профспілки ініціювали порядок денний зустрічі, серед перших питань – про подальшу співпрацю між ОДА та Радою профспілок області; про заборгованість по заробітній платі та шляхи її ліквідації; питання працевлаштування працівників у зв’язку з реформою в освіті, медицині, державних установах; про сприяння діяльності профспілок при створенні ОТГ,  ситуації на проблемних підприємствах, налагодження співпраці з профспілками в питаннях надання правової допомоги для захисту їхніх прав та інтересів через Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

2019-09-26 12:20:57

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР. Профспілки захистять трудові права працівників!

23 вересня ц. р. виступаючи перед представниками бізнесу голова комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що ухвалений попереднім складом парламенту Трудовий кодекс «успішно заблоковано» і буде внесено ліберальний проект, який через півтора-два місяці він створить «дуже прості і дешеві умови відкриття і закриття робочого місця». Більше того, будуть «трохи дискримінувати найманого працівника».

2019-09-26 11:57:44

Шановні працівники та ветерани галузі туризму!

Рада профспілок області шле найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Туризм – найбільш гуманна та ефективна галузь, бо вона єднає людей у любові до прекрасного, сприяє подорожам та пізнанню себе і світу.

Це також можливість показати свою культуру, традиції, цінності, неповторність тим, хто ще не знає про Україну.

У Всесвітній день туризму бажаємо всім працівникам туристичних підприємств, туристам зі стажем і початківцям міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

З повагою,

Голова РПО                       Ігор Басюк

 

2019-09-23 12:41:59

ПРОФСПІЛКИ ЯК РУШІЙНА СИЛА ПРОГРЕСУ

Настав час продемонструвати наступному поколінню, що профспілки є рушійною силою прогресивних змін в XXI столітті!

 

У 1968 році працівники по всьому світу разом зі студентами вийшли на вулиці, щоб кинути виклик несправедливості і самовдоволенню політичного істеблішменту. Сьогодні, знову ж таки, студенти беруть на себе ініціативу – на цей раз, щоб запобігти кліматичній катастрофі.

Вони просять дорослих – і профспілки – підтримати їх. У відповідь ми повинні показати, що робітничий рух готовий відстоювати ширші інтереси і підтримати масовий рух за зміни.

2019-09-22 13:50:15

ШАНОВНІ працівники машинобудівної та приладобудівної галузі!

Рада профспілок області щиро вітає вас з професійним святом.

Нехай примножуються ваші здобутки  в економіці країни, щоб галузь ставала конкурентоспроможною на вітчизняному та світовому рівнях.

Успіхів та плідної праці на благо держави і людей, добробуту і процвітання в родинах.

З повагою,

Голова РПО                                  Ігор Басюк

2019-09-20 10:23:45

ПРОФСПІЛКИ ПРИКАРПАТТЯ СПРИЯЮТЬ РОЗВИТКУ СПОРТУ

Голова Ради профспілок Івано-Франківської області Ігор Басюк та перший заступник голови РПО Володимир Уєвич взяли участь в урочистостях з нагоди  відзначення Дня фізичної культури та спорту, організоване Фізкультурно-спортивним товариством «Україна».

Відкриваючи захід, голова  Івано-Франківського ФСТ «Україна» Олександр Фотуйма  наголосив, що через 2 роки святкуватимемо 110 років з дня створення Товариства і дуже важливо, що ті традиції , які були закладені від початків, ми продовжуємо зберігати – вшановуючи спортсменів і тренерів, громадські організації, активістів міста і області,  які близькі до фізкультури і спорту, є протагоністами здорового способу життя. Ми продовжуємо організовувати змагання і турніри, як приклад – на приз газети «Єдність» Ради профспілок області, маємо намір відновити спортивні ігри ім.М.Гонковського…, щоб робити спорт більш масовим та організованим.