2018-12-21 10:10:11

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Новий рік вогнями сяє, віє білими снігами,

На мир-долю засіває, щастя-радості бажає!

Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва та на весь рік добра!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешніми святами!

Сподіваємося , що в році Новому минуть всі негаразди в країні, запанують мир і злагода в кожній сім’ї та родині.

Нехай разом з Різдвяною Зорею віра серце осяває, Любов теплом зігріває,

Нехай чудо у ваше життя прийде, З собою щастя приведе!

Єднаймося довкола добрих ідей, які роблять державу  успішною, утверджують гідність, право та справедливість для кожної людини. Нехай наша праця приносить щедрі плоди.

Хай рік Новий дає нові  мрії та сподівання, здоров’я ,всі гаразди

Кожній родині   та всій Україні!

З повагою,

Голова Ради профспілок

Івано-Франківської області                                                         Ігор Басюк

 

2018-12-17 12:48:14

ПРАЦЯ В ШКІДЛИВИХ УМОВАХ

Семінар-тренінг для профактиву Бурштинської ТЕС відбувся у навчально-виробничому центрі ДТЕК .

В його проведенні взяли  участь фахівці з управління праці Івано-Франківської ОДА - Олена Петрущак, заступник начальника відділу політики зайнятості населення охорони та умов праці департаменту соціальної політики обласної державної адміністраціїі, Надія Павлишин - головний спеціаліст цього ж відділу; Уляна Гураль, заступник голови Ради профспілок області, головний правовий інспектор РПО, Василь Кучинський, правовий інспектор ЦК профспілки,  Василь Гриньків, голова Івано-Франківської обласної галузевої  Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП України.

2018-12-17 12:00:43

РІК , ЩО МИНАЄ. ЕНЕРГЕТИКИ. КІЛЬКА ШТРИХІВ ПРО ГОЛОВНЕ

Найбільш знаковою подією в 2018 році для нашої профспілки було відзначення 50-ліття утворення Івано-Франківської обласної галузевої Ради профспілки працівників енергетики та електротехнічних приладів України , яка почала свою історію 31.05.1968 року. Хотілося б згадати першу конференцію, на якій було  107 делегатів, яка обрала  першого голову профспілки - це був Сікун П. П., потім профспілку очолював Михайлів М. І., а далі Кисіль С. М., який чи не найбільше вклав зусиль у розвиток профспілкового руху в енергетиці.

2018-12-17 11:54:30

Новий рік – це крок в майбутнє, час надій і сподівань.

Шановні працівники та ветерани хімічної і нафтохімічної галузі! Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим Роком.

Нелегким нам видався 2018 рік. Влада не завжди прислуховувалася до вимог та пропозицій профспілок. Як результат, маємо європейські ціни та українські зарплати і пенсії.

Ми не опустили рук. Завдяки узгодженим діям  профспілок і керівників всі підприємства нашої галузі в області працюють та випускають продукцію.

2018-12-17 11:52:23

Дай, Боже, Вам любові і тепла

Ш а н о в н і   колеги, дорогі спілчани!

Прийміть сердечні вітання з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!
Напередодні  новорічних свят бажаю, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав Ваші найзаповітніші бажання.

2018-12-17 11:49:54

УСІМ ПРОФСПІЛЧАНАМ: ХАЙ ПРИЙДЕШНІЙ РІК РОЗПОЧНЕТЬСЯ З ОНОВЛЕННЯ…

Шановні спілчани, працівники житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення. Прийміть найщиріші вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минув, був для нас та усієї держави надто важким – політично, економічно та соціально напруженим, затьмарений  втратами в зоні бойових дій та падінням життєвого рівня більшості населення.

2018-12-17 11:46:00

РІК,ЩО МИНАЄ. ОСВІТЯНСЬКА ПРОФСПІЛКОВА СПІЛЬНОТА : З НОВИМ РОКОМ та РІЗдВОМ. З новими надіями

Шановна освітянська родино!

Відходить в історію нинішній 2018 рік. Для працівників освіти краю він ознаменувався початком великих змін, що грядуть в освітянській галузі. На шляху до них були перемоги й поразки, були цікаві творчі здобутки й невдачі. Нелегким цей рік був і у вирішенні соціальних питань. Нам усім уже вкотре довелося багато працювати, аби забезпечити своєчасну виплату заробітної плати та її зростання, аби підвищити соціальний статус учителя та науково-педагогічного працівника. І в цій роботі ми завжди були єдині. Саме завдяки єдності органів управління освітою, галузевої профспілки, громадськості, освітян та батьків нам удалося позитивно вирішити багато складних для галузі питань.

2018-12-17 11:41:40

РІК ЩО МИНАЄ , ПРОФСПІЛКА ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ. З НОВИМ РОКОМ, З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Чим відзначився 2018 рік для обласної організації Профспілки працівників державних установ України?

Головними пріоритетами для нас був соціально-економічний захист наших спілчан. На постійному контролі перебувало питання виконання норм Закону України «Про державну службу» в частині підняття посадових окладів державним службовцям. Впродовж року відстоювали осучаснення пенсій колишніх державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Не оминули увагою і ріст тарифів на житлово-комунальні послуги. Проте, незважаючи і на десятки надісланих до Верховної Ради України звернень з цих питань, і участь у Всеукраїнській акції протесту ми не отримали бажаного результату.

2018-12-17 09:48:26

Заступник Голови Ради профспілок області, головний правовий інспектор РПО Уляна Гураль нагороджена Подякою ФПУ

 

В рамках відзначення 70-річчя Загальної декларації прав людини, на рівні Федерації профспілок України за участі в них Голови ФПУ Григорія Осового проведена низка заходів. Серед них - інформаційно-роз’яснювальна зустріч зі студентами та профактивістами зі всієї України, яка відбулася на базі Академії праці, соціальних відносин та туризму. Від Івано-Франківщини в заході взяла участь заступник Голови Ради профспілок області, головний правовий інспектор Уляна Гураль.

2018-12-12 13:19:00

Обласний бюджет Прикарпаття на наступний рік складе 8,3 мільярди гривень

Про це йшлося сьогодні 12 грудня на спільному засіданні постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування, з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму. Зокрема, заслухали питання про основні параметри обласного бюджету на 2019 рік, пише Фіртка.