2016-11-16 16:00:46

З Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Шановні спілчани, працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Щиро вітаю Вас з професійним святом, яке традиційно відзначається 16 листопада!

Інформаційна сфера є важливою складовою сьогодення. Важко уявити повсякденне життя без потоку інформації, без спілкування через засоби зв’язку. Нині в житті держави і кожної людини роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських та світових стандартів демократії. Вагомою, суспільно необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. Вірю, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку докладатимуть усіх зусиль для забезпечення об’єктивного інформування громадян краю про суспільно-політичні, економічні та культурні події, для побудови в Україні інформаційного простору.

Бажаю Вам професійного зростання, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів та надійних партнерів по роботі.

Ігор Басюк,

Голова Ради профспілок області 

2016-11-16 14:39:38

Із Пенсійним фондом спілкуємось безконтактно

Близько 7 тис. громадян нашого краю нині активно користуються послугами веб-порталу Пенсійного фонду України. Зростаючий інтерес до електронних послуг порталу привів до того, що впродовж останніх двох місяців кількість користувачів зросла вдвічі. Ситуацію прокоментував перший заступник начальника головного управління Фонду в області Валерій Семанишин.

2016-11-16 13:43:02

Відеозвернення Голови ФПУ Григорія Осового до членів профспілок

Для перегляду натисніть ТУТ

2016-11-16 12:54:45

Адміністрація Президента України реагує на резолюцію учасників мітингу протесту профспілок області

Рада профспілок області отримала лист-відповідь від Адміністрації Президента України, в якому йдеться про наступне: "Повідомляємо, що резолюцію учасників мітингу протесту профспілок Івано-Франківської області щодо перегляду рішень про підвищення тарифів на газ та житлово-комунальні послуги для населення надіслано для розгляду згідно з компетенцією до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які поінформують про результати".

2016-11-16 12:29:16

СБУ: У листопаді-грудні п. р. можливе загострення суспільно-політичної ситуації в країні

Така інформація міститься в листі Служби безпеки України щодо суспільно-політичної ситуації в державі, адресованому Федераці профспілок України. 

2016-11-15 17:20:41

Всеукраїнську акцію профспілок перенесено з метою підвищення її результативності

У зв’язку з перенесенням розгляду у Верховній Раді проекту Державного бюджету України на 2017 рік з 17 листопада на першу декаду грудня, визнати доцільним перенести Всеукраїнську акцію профспілок на день, коли у парламенті буде обговорюватися цей законопроект. Таке рішення було прийнято 15 листопада за підсумками робочої наради керівників всеукраїнських профспілкових організацій. В заході взяли участь та виступили заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий, Володимир Саєнко, Олександр Шубін.

2016-11-15 16:29:02

Акцію протесту профспілок - перенесено!

Федерація профспілок України впродовж останнього півроку спонукала владу до посилення захисту прав працівників.

У червні ц.р. Радою ФПУ було сформовано відповідні вимоги та 6 липня проведено Марш протесту профспілок. Відбулися переговори з Урядом і роботодавцями, було підписано Генеральну угоду. Уряд сприйняв пропозицію ФПУ і подав до Верховної Ради законопроекти, спрямовані на відновлення соціальної справедливості, зокрема, про підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 гривень.

2016-11-11 15:27:05

Всеукраїнський селектор: готовність до акції є!

Під час селекторної наради, що відбулась 11 листопада в режимі реального часу за участі усіх членських організацій ФПУ, було обговорено хід підготовки до Всеукраїнської акції профспілок 17 листопада 2016 року.

2016-11-11 15:03:31

Пенсійний фонд Коломийщини відкрив сучасний центр для обслуговування громадян

У Коломийському  об’єднаному  управлінні  Пенсійного фонду України Івано-Франківської області відбулося офіційне відкриття залу відділу обслуговування громадян. Тут все створено для того, щоб під час спілкування з фахівцями Фонду відвідувачі почувалися комфортно. Подібні фронт-офіси вже діють в обласному центрі, Галичі, Калуші.

2016-11-11 14:56:40

Щодо перегляду ціни на газ

На виконання доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 07.07.2016 р. та від 11.07.2016 р., Департамент нафтогазового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України розглянув колективні звернення первинних профспілкових організацій щодо перегляду ціни на природний газ, про що Раду профспілок області було поінформовано відповідним листом.