2019-06-27 12:11:50

У ЗВ’ЯЗКУ із ОЧІКУВАНИМ СКОРОЧЕННЯМ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ РДА

19 червня п.р. на засіданні Кабінету Міністрів України було розглянуто проект постанови Уряду про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. №91", який стосується скорочення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій на 50%. Цим проектом передбачається пропорційне скорочення штатної чисельності райдержадміністрацій по всіх областях України, за виключенням Донецької та Луганської областей, "у зв'язку з процессом створення об'єднання територіальних громад та передачі їм більшості функцій районних державних адміністрацій". Таким чином, Урядом прийнято рішення про масове вивільнення понад 27 тисяч працівників районних державних адміністрацій з 01.01.2020.

2019-06-27 12:00:24

-ОСЬ ВОНИ: пріоритетні стратегічні та інституціональні завдання промислового розвитку для Уряду та нового парламенту;

Відбувся форум «Industry4Ukraine». 25 червня 2019 року, за ініціативою Асоціації підприємств промислової автоматизації України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, Торгово-промислової палати України, Офісу реформ при Кабінеті Міністрів України, Агенції Європейських Інновацій, ДП «Укрпромзовнішекспертиза», проведено форум «Industry4Ukraine», у роботі якого взяли участь спеціалісти Федерації профспілок України та її членські організації.

2019-06-27 11:23:41

Профспілки вимагали. Уряд нарешті вирішив

Виступ представника профспілок в Уряді, Голови ФПУ Григорія Осового на засіданні Кабінету міністрів України 26 червня 2019 року.

 

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 26 червня ухвалив програму Мін'юсту «Чесна платіжка», яка, за словами Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, має допомогти врегулювати ціни на тепло та гарячу воду. Володимир Гройсман заявив, що запроваджена програма  спонукатиме місцеву владу відповідально вкладати кошти місцевих бюджетів у модернізацію ЖКГ.

2019-06-26 21:32:33

ТРИСТОРОННІЙ ДІАЛОГ В ОБЛАСТІ ВИЗНАНО УСПІШНИМ

Міжнародна організація праці визнала досвід Івано-Франківщини у веденні соціального діалогу успішним та запропонувала до вивчення. Олександра Гринів, заступник начальника управління праці департаменту соціальної політики, секретар обласної тристоронньої  соціально-економічної Ради повернулася з Києва та розповіла про свою участь у Проектах МОП.

Минулого тижня незалежні експерти Міжнародної організації праці провели Тренінг для секретаріату  Національної тристоронньої соціально-економічної Ради (НТСЕР) та секретарів територіальних тристоронніх соціально-економічних Рад, де обговорили «Соціальний діалог в Україні: стан, проблеми та перспективи розвитку. Роль інституцій в цьому процесі».  В його роботі взяла участь та виступила Олександра Гринів, заступник начальника управління праці   департаменту соціальної політики, секретар територіальної соціально-економічної Ради.

2019-06-26 16:07:38

ЗНАТИ І ДІЯТИ

Управління праці Івано-Франківської міської ради інформує:

З метою сприяння проведенню соціального діалогу Мінсоцполітики звертає увагу на необхідність виконання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки.

2019-06-26 15:48:34

Конституція України - гарант волі і незалежності народу

Шановні краяни!

Рада профспілок області щиро вітає всіх профспілчан  з визначним державним святом – Днем Конституції України, яка є фундаментом нашої державності,  самовиявленням українського народу жити в незалежній та соборній державі!

Ми продовжуємо будувати свою омріяну країну, вільну й багату, де кожна людина буде найвищою цінністю, де закон є один для всіх.

Бажаю всім нам твердо йти вибраним цивілізаційним шляхом,  виборюючи спільно реальність, де діють засади, закріплені в Конституції України. Нехай свято – День Конституції України - відкриває нові горизонти для розвитку та самовдосконалення!

Усім - мирного неба і натхнення жити і будувати свою сім’ю, родину, країну!

З повагою,

Голова Ради профспілок області            Ігор Басюк

2019-06-25 19:11:42

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФПУ. Профспілки – за соціальну і справедливу Україну

У центрі уваги нової демократичної коаліції, яка буде формуватися після парламентських виборів в Україні, має бути соціальне спрямування розвитку економіки. Соціальна справедливість повинна йти пліч-о-пліч з економічною конкурентоспроможністю. Про це говориться у Зверненні ФПУ до учасників виборчого процесу до Верховної Ради України та членів профспілок «За соціальну і справедливу Україну!», текст якого було схвалено 25 червня на засіданні Президії ФПУ.

2019-06-24 21:34:58

ВІДТЕПЕР ОСВІТУ МОЖНА БУДЕ ЗДОБУТИ Й ВДОМА

Таке нововедення запровадило Міністерство освіти, а зараз відповідне положення на ухваленні в інших міністерствах, повідомляє портал Педагогічна преса.

Перейти на сімейну освіту зможуть всі охочі, достатньо буде лише написати заяву, а тому в МОН, з нового навчального року чекають на значне збільшення хоумскулерів. Сьогодні таких дітей в Україні 54 тисячі.

2019-06-24 15:19:42

Підбито підсумки виконання Галузевої угоди

 В Міністерстві соціальної політики України під головуванням Державного секретаря Міністерства Іванкевича В.В. та заступника голови Профспілки працівників соціальної сфери України Башкірєвой Г.М. відбулось засідання спільної комісії по підведенню підсумків виконання в 2018 році Галузевої угоди між Міністерством соціальної політики України та профспілками працівників соціальної сфери України і працівників державних установ України на 2016−2018 роки.

2019-06-22 20:56:59

ЗНАЙ НАШИХ!

Дебютна повнометражна робота Надії Парфан увійшла до конкурсної програми європейських документальних фільмів 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю. В український прокат стрічка виходить у жовтні 2019 року.

Головний герой фільму, Іван Васильович, багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його opus magnum — профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але керується принципом «спочатку людям тепло — а вже потім співати». Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації, поки розгнівані споживачі штурмують гарячу лінію. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?