2017-11-21 20:29:18

НОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ

Пацієнти, які не підпишуть декларацію з лікарем первинної ланки, з 2020 року не зможуть отримувати безкоштовні медичні послуги. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"Підписуючи декларацію, пацієнт повідомляє Національну службу здоров'я України про вибір лікаря первинної медичної допомоги. На основні цієї інформації, занесеної в реєстр, НСЗУ обчислює кошти, які за контрактом має отримати медична практика, до якої прикріпився пацієнт. З 2020 року, коли медична реформа повністю запрацює, лікар не зобов'язаний надавати послуги первинної медичної допомоги людині, яка відмовляється підписувати декларацію. Оскільки з 2020 року лікарі первинної допомоги будуть отримувати гроші тільки за пацієнтів, які обрали їх своїми лікарями і підписали декларації", - йдеться у повідомленні.

2017-11-21 08:22:33

Шістнадцять днів проти насилля

Під таким гаслом Жіночий комітет Профспілки працівників агропромислового комплексу України, очолюваний Надією Бурлакою, з 25 листопада по 10 грудня проводитиме низку заходів, присвячених цій темі. Насамперед йдеться про місце Профспілки у протидії дискримінації та насиллю.

2017-11-21 08:19:57

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРОФСПІЛКИ? ЗАЯВА ФПУ

Останнім часом у засобах масової інформації, Інформаційних агенціях та на телеканалах почастішали випадки негативної подачі інформації, проведення брудних інформаційних кампаній щодо найчисельнішого профспілкового об’єднання країни – Федерації профспілок України.

2017-11-21 08:15:05

ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: "Профспілка - ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ І ВІДПОВІДАЛЬНИМИ"

Голова профспілкової організації Івано-Франківського Центру технічної освіти №1 Ірина ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА  - ЦЕ  ОСОБЛИВА АТМОСФЕРА  співпереживання один за одного. А в ширшому сенсі – це ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ І ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»

Центр технічної освіти №1 в м. Івано- Франківську один з кращих професійних закладів в Україні, з багатою навчальною та практичною базою. На доброму рахунку й тутешня первинна профспілкова організація, яку понад 15 років поспіль очолює  викладач професійної підготовки  Ірина Пахульська. Попри те, що первинка Центру нараховує понад 600 членів, голова профспілки виконує цю роботу на громадських засадах. Але це аж ніяк не применшує зроблених справ.

2017-11-19 08:32:54

ХЛІБ - ВСЬОМУ ГОЛОВА!

З професійним святом вас, працівники сільського господарства та переробної промисловості!

Не секрет, не завжди ми пам'ятаємо про те, як непросто виростити і зібрати ті  багатства, які ми щодня бачимо на своєму столі. Ростити хліб і до хліба таке ж високе покликання, як давати у світ скарби духовні.

То ж хай не буде переводу мудрим українським гречкосіям, натрудженим рукам селянина; хай нуртує в нашому серці щира любов до землі – годувальниці, яку називаємо батьківщиною. Хай буде щедрою своїми плодами ваша праця, мине сум незораного поля. Щоб в щасті та здоров’ї зростала і процвітала нація, яка має таку благословенну чорну ріллю.  Щоб було вдосталь усім хліба, який усьому голова.

Голова Ради профспілок області                                               Ігор Басюк

 

 

 

2017-11-16 14:34:08

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

Шановна молоде! Прийміть найщиріші вітання з таким світлим і натхненним святом - Днем студента. Міцних вам знань, сміливих ідей, чудового настрою і віри в свої сили.

Хай збудеться кожна ваша мрія, від якої стануть кращими  наші  держава, родина, і світ загалом. Здоров'я і везіння, мудрих наставників і бажання зреалізувати себе.

З повагою,

Голова Ради профспілок області         Ігор Басюк

2017-11-16 14:13:07

Сьогодні День радіо, телебачення та зв’язку

Це свято єднає  людей багатьох професій: журналістів, операторів, видавців, листонош, сортувальників – всіх чия праця виконує важливу суспільну місію - забезпечує громадянам  право на отримання інформації.

Поінформованість  відкриває нам вікно у світ знань і досвіду, єднає держави і континенти, народи і окрему людину; дає широкі можливості для контактів та спілкування.

Визначальним аспектом вашої роботи є відповідальне ставлення до своєї справи. Це справа – сумління та  високої кваліфікації, справа поваги до свого народу і його історії та традицій. Справа, з якої виростають справжні громадяни своєї держави, патріоти з - великим серцем і високим Духом.

Бажаю всім вам професійного зростання, невичерпної творчої енергії та величних ідей, процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                             Ігор Басюк.

2017-11-15 13:47:38

Кабмін збільшив виплати сім’ям загиблих в АТО

Кабінет міністрів збільшив одноразову матеріальну допомогу з 500 до 750 прожиткових мінімумів сім’ям загиблих учасників АТО, а також військовослужбовцям, які отримали інвалідність під час участі бойових діях на Донбасі. Таке рішення було прийнято на засіданні уряду в середу. Таким чином, суму допомоги сім’ям загиблих на службі військових збільшили з 800 тис. грн до 1,2 млн грн., передає Інтерфакс-Україна.

2017-11-15 13:26:56

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Проект Держбюджету-2018 прийнято в першому читанні

14 листопада на вечірньому засіданні Верховна Рада України розглянула та прийняла в першому читанні проект Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік (реєстр. №7000), поданого Урядом, ухваливши Постановою висновки та пропозиції до цього законопроекту як Бюджетні висновки Верховної Ради України.

Протягом двох тижнів Уряд повинен підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік до другого читання з урахуванням прийнятих Бюджетних висновків ВРУ.

2017-11-15 11:02:04

КАРПАТНАФТОХІМ. ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ ПОСПІЛЬ НА МАКСИМАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Залишилися вже в минулому хвилювання, безсонні ночі, термінові виклики, пов’язані з підготовкою і пуском обладнання виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». І хоча клопотів у калуських нафтохіміків вистачає й нині, але це вже далеко не те, що спостерігалося тут у травні і на початку червня.

– Про ті всі події ми добре пам’ятаємо, – розповідає начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів, – а тому, аби вберегтися від подібних проблем, ще з більшою відповідальністю дбаємо за стан та роботу обладнання. Зважаючи, що часто в ході ведення пускових робіт причинами виробничих неполадок була робота контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, а також компресорного та насосного обладнання, нині приділяється підвищена увага їх стану. І вжиті заходи, скажу відверто, дали позитивний результат.