2019-07-11 07:36:47

ВІДПОЧИНЬТЕ В ОДЕСІ

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пропонує комфортний відпочинок у літній період на березі Чорного моря поряд з пляжем «Аркадія». У гуртожитку є одно-, дво_ і тримісні кімнати з лоджиями та балконами. Кімнати обладнані меблями, холодильником і телевізором. Є можливість підключення о мережі Інтернет. Поряд – студентська їдальня. Є стоянка для транспорту. Вартість  проживання за місце – 200-300 грн. Є можливість проживання протягом року. Обра транспортна розв’язка.

2019-07-10 20:08:22

Забезпечити всім справедливу частку багатств, які ми створюємо

Сьогодні у Будапешті розпочав свою роботу літній саміт Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок, до якої входять 89 національних профцентрів, які є членами МКП. ПЄРР активно співпрацює з глобальними профспілковими федераціями на міжнародному рівні і європейськими галузевими федераціями - на рівні Європи. Генеральним секретарем ПЄРР є Генеральний секретар ЄКП.

2019-07-10 20:05:17

Системне підвищення зарплат стосуватиметься працівників сфери освіти по всій ланці – від садочка до вищої школи,

Cьогодні, 10 липня, Кабінет Міністрів України схвалив низку рішень, спрямованих на збільшення зарплат освітян та виправлення диспропорцій стосовно окремих категорій викладачів, які не отримували надбавок і підвищень.

 

- Системне підвищення зарплат стосуватиметься працівників сфери освіти по всій ланці – від садочка до вищої школи, - сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. - Це дозволить збільшити їм зарплати на 20-70%. Основний акцент робитиметься на підтримці молодих вихователів та вчителів.

2019-07-08 16:40:46

МЕДИЦИНА в умовах трансформацій: БУДЬ МУДРИМ, або І ВЗУТІ, І БОСІ…

ПРО ХІД МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ І ПРОБЛЕМИ, ЯКІ ДОВОДИТЬСЯ ВИРІШУВАТИ МЕДИКАМ ПРИКАРПАТТЯ РОЗПОВІДАЄ

Голова обласної  організації профспілки працівників охорони здоров’я

НАТАЛІЯ БИРЧАК:

«На кінець року прогнозуємо, що нам буде не вистачати 146 млн.грн.» 

  • - Як ми неодноразово повідомляли, і знає, думаю, про це  кожен житель нашої області, що триває реформування первинної ланки охорони здоров’я.  Можна говорити, що в основному Декларації з лікарями пацієнти уклали. Однак, хочу наголосити, що є чимало зауважень до реформ, які відбуваються в галузі.

Насамперед великий недолік полягає в тому, що фактично з 1 квітня вилучено так званий Червоний список.

2019-07-08 14:08:57

Голова Івано-Франківської обласної галузевої Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП України ВАСИЛЬ ГРИНЬКІВ: «Допоки кожен член профспілки не буде безпосереднім учасником профспілкової роботи, до того часу буде слабка профспілка».

 

 

На всіх зібраннях в первинках я завжди ставлю одне й теж запитання “Що таке профспілка?” І даю завжди одну і ту ж відповідь: “Це добровільне об’єднання працівників за галузевим принципом, які визнають Статут цієї профспілки”.

Зазвичай ми маємо таку ситуацію: на конференції чи зборах обрали головупервинної профспілкової організації, а далі всі відмежовуються від профспілкової діяльності із словами -  “ми тебе обрали ти й працюй”. Такий підхід неефективний. Такі обставини роблять профспілку слабкою, податливою. Допоки кожен член профспілки не буде безпосереднім учасником профспілкової роботи, до того часу буде слабка профспілка.

2019-07-08 12:53:27

НАШІ МАРКЕРИ: УКРАЇНСТВО – НЕ ЛИШ ГЕНИ, ЦЕ ЩЕ Й ВИХОВАННЯ І ОСВІТА

Делегати VII з’їзду Профспілки працівників культури України, якій відбувся 5 липня у м. Вінниця, одностайно ухвалили Звернення до Міністра культури України Євгена Нищука. Уньому говориться:

«Всіляко підтримуючи курс на впровадження реформ в державі, делегати VII з’їзду Профспілки стурбовані ситуацією, що склалася в трудових колективах мистецьких шкіл в зв’язку з реформою початкової мистецької освіти.

2019-07-02 21:44:33

Григорій Осовий: «Не можуть бути ціни вільні та захмарні, а зарплати регульованими і заниженими».

26 червня відбулося засідання Уряду в роботі якого взяв участь представник профспілок у КМУ, голова СПО Григорій Осовий.

Серед питань порядку денного, які обговорювалися, одним з найбільш важливих для людей було формування тарифів на електроенергію, опалення та гарячу воду, зокрема на місцевому рівні, а саме введення  граничної межі щодо їх зростання (вартості гігакалорії). Тема функціонування енергоринку напередодні обговорювалася також і серед профспілковців, які представляли практично всі регіони України за участю експертів і народних депутатів. Ці питання хвилюють практично 90% українських сімей, які є споживачами комунальних послуг.

2019-07-02 21:40:56

РЕЙДЕРСТВО ПРОЦВІТАЄ. ПРОФСПІЛКИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ГРОМАДСЬКОСТІ

Рейдерство, це ганебне явище, яке сьогодні процвітає в Україні. Ситуація, що склалася останнім часом навколо дочірнього підприємства ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» «Клінічний санаторій ім. Пирогова» в Одесі викликає обґрунтоване занепокоєння та обурення у людей, які проходять курс лікування і тих, які лише придбали путівки до цього профспілкового санаторію.

2019-07-02 21:26:01

Президія Профспілки констатувала необхідність звернутися до Президента України В. Зеленського

26 червня відбулося засідання Президії Профспілки працівників охорони здоров’я України, основним питанням якого було обговорення поточної ситуації стану готовності закладів охорони здоров’я до впровадження реформи вторинного/третинного рівнів надання медичної допомоги та наявних проблем із незабезпечення фондом оплати праці закладів охорони здоров’я, які надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Середній рівень заробітної плати в охороні здоров’я за квітень 2019 року склав 6 804 грн. (при цьому, в економіці - 10 269 грн., у промисловості - 11 588 грн., в освіті - 7 570 грн.) Катастрофічною є ситуація із «зрівнялівкою» в оплаті праці медичних працівників, які надають допомогу на вторинному та третинному рівнях.

2019-07-02 10:33:24

ГОТУЄТЬСЯ НОВА РЕДАКЦІЯ ЗАКОНУ ПРО ОХОРОНУ ПРАЦІ

З метою гармонізації національного законодавства з охорони праці до рамкової Директиви Ради ЄС розроблено проект нової редакції Закону «Про охорону праці» . Робоча назва законопроекту «Про безпеку праці та здоров’я працівників», який за планами Уряду має бути прийнятий у 2020 році. Законопроект розроблено на виконання заходів, визначенних Урядом на виконання Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні щодо підготовки законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження ризикоорієнтовного підходу у сфері безпеки та гігєни праці".
Проект розроблено Мінсоцполітики  за участю  Держпраці та менеджерів проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці".